Başakşehir Hurdacıİstanbul Hurdacı

Şahintepe Hurdacı Hurda Fiyatları

Halk Metal ismiyle Başakşehir mahallesinde hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Halk Metal avantajlı devam ediyor. Avrupa yakası Başakşehir Şahintepe mahallesinde hurda eşyalar ve ikinci el eşya almaktayız

Başakşehir Şahintepe hurdacı firma olarak her cins hurda alıyoruz. Şu an Başakşehir depoları arasındayız. Bununla birlikte Şahintepe mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Şahintepe mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Anlık Başakşehir Şahintepe hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz.

Avrupa yakası etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Şahintepe mahallesinin her konumuna geliyoruz Şahintepe mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

Başakşehir Şahintepe mahallesi hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz. Yüksek miktarlı alımlarda İstanbul Başakşehir hurda fiyatlarından yüksek fiyat teklifler veriyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Her türlü hurda satışı sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Başakşehir Şahintepe Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Başakşehir hurdacı olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Şahintepe mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Şahintepe hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Şahintepe içerisinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Şahintepe ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Başakşehir Şahintepe mahallesinde değil, her yerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmette sınırları kaldırdı! Başakşehir mahalle merkezinde ve Şahintepe mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el ev eşyası alan yerler içerisindeyiz.

Türkiye’de yıllık 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı ortaya çıkıyor. Çöplere giden malzemelerin yüzde dördünü maden hurdası, yüzde 27’sini plastikler, yüzde onikisini hurda cam türleri, yüzde kırk üçünü kağıt hurdaları benzeri malzemelerden oluşuyor. Aksi gibi, bu atıkların %82’si dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan atıklar geçtiğimiz her yıl Türkiye’yi 1.55 milyar TL zarara uğratmaktadır. Bizim gibi geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Şahintepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

Şahintepe Mahallesi her nevi hurda alım her türde hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu neden ile hurda satmak için operatörlerimizi aramanız gereklidir. İstanbul Başakşehir Şahintepe Mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Şahintepe Mahallesi Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alıyoruz. Şahintepe bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Hurda antigron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır içeriğimizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sitemizdeki Şahintepe hurda bakır fiyat listesini arzu edenlere saat başı ulaştırmaktayız. İstanbul Başakşehir Şahintepe bakır hurda alan yerler arasındayız. Şahintepe içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Şahintepe Mahallesi hurdacı telefonunu tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Şahintepe Krom Hurda Alımı

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler bölümümüzü okursanız güzel olur. Gayet sert olduğu için zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Krom hurdası alanlar gönderisine bir göz gezdirirseniz şahane olur. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Şahintepe Hurda Alım Satımı

Hurda alüminyum alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alan Şahintepe mahallesinde hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. İstanbul Başakşehir Şahintepe mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit kablo hurdası alımı yapıyor.

Tonajlı toplama demir, bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurdası, çinko hurda, sarı hurdası ve hurda alüminyum alımı yaparken Şahintepe hurda piyasasının üstünde fiyat listesi uygulamaktayız. Şahintepe hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Şahintepe Mahallesi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdanızı şimdi satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Bu sebepten metallerin kıymetleri düşmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Şahintepe Mahallesi Sac Hurda Alım Satımı

Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alıyoruz. Şahintepe mahallesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip daha çok kazanabilirsiniz. Kiler çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Şahintepe Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Şahintepe mahallesi hurda çinko kilo fiyatı güncellendi. Hurda çinko kilo fiyatı makalemizi geziniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Şahintepe mahallesi yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan hurdacılar makalesini güzel olacaktır.

Şahintepe Mahallesi Kurşun Hurdası Alım Satımı

Şahintepe hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Başakşehir Şahintepe kurşun hurdası fiyatları 10 günde bir güncellenmektedir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Başakşehir Hurda kurşun alanlar makalemize göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız.. Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda alımı yaparız.

Şahintepe Mahallesinde Kablo Hurdası Alımı

Şahintepe kablo hurdası alanlar içindeyiz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyat veriyoruz. Çünkü Halk Metal firmamız ile yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Sitemizde bulunan kablo hurda alanlar metine bir göz atabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Hurda kablo içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Şahintepe hurdacısı Halk Metal her nevi antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Bir de fare yemez kablo hurdası ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Etrafta hızlıca ticareti yapılan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini oracıkta ödüyoruz. Şahintepe mahallesinde hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz.

Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Genelde hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Bunun yanı sıra enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz.

İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Şahintepe elektrik kablosu kilo fiyatını whatsapp grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz. Adresten hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Şahintepe hurdacı arayanlar için buradayız.

Şahintepe Mahallesi Hurda Alüminyum Alanlar

. Sizin destekleriyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı bekliyoruz.

Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alan hurdacı firmasıyız. Şahintepe mahallesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Başakşehir Şahintepe alüminyum hurda alan firmalar arasında fark yaratıyoruz.

Şahintepe Mahallesi Sarı Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Şahintepe mahallenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır. Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Hurda sarı alan yerler başlıklı metine bir göz atın. Şahintepe hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası almaktadır.

Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. İstanbul Başakşehir Şahintepe hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu yüzden Şahintepe mahallesinde sarı hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Şahintepe Mahallesi Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Demir hurdası, dünyada en fazla kullanılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Şahintepe inşaat demiri ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Anlık demir hurda fiyatları talep etmek nedeniyle fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz. Firmamız Şahintepe bölgesinin tümünde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Şahintepe mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alırız.

Şahintepe Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Özellikle renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, oto camı ve benzeri cam hurdalar bulunabiliyor. İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir Şahintepe genelinde hurda cam alan yerler arasındayız. Özellikle renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, oto camı ve benzeri cam hurdalar bulunabiliyor.

7/24 Hizmet Veren Şahintepe Mahallesi Hurdacı

Sektörün verdiği profesyonelliklerle araç parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Şahintepe mahallesi hurdacı olarak zaman farketmeden açığız. 2003’den bu yana hurdacılık ile sizlere hizmetimizi sunuyoruz.

Güncel Anlık Şahintepe Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alımında borsasından yüksek fiyatlar tavsiye ediyoruz. Anlık kilo fiyatına ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Şahintepe hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında saatlik olarak değişmekte.

En Yakın Şahintepe Hurdacı Firma

Şahintepe en yakın hurdacı firması olarak hurda ticareti için adresinize gelmekteyiz. Halk Metal olarak Şahintepe çevresinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bu sebeple sizlere en yakın hurdacı Şahintepe bölgesinde servisler ediyoruz. Şahintepe hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile kapıdan hurda alım ve satım hizmeti vermeye başladık.

Şahintepe Beyaz Eşya Hurdası

2.el personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları için iletişim telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Kısa süre kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip mobilyaları kapınıza gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alanlar konusunda detaylı bilgi gönderilmiş olan paylaşımını inceleyin Her çeşit 2. El LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle firmamıza ait numaralar ile irtibat kurarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Şahintepe ve çevresinde temiz şekilde kullanılan ve ikinci el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz.

Şahintepe Kağıt Hurda Alanlar

Değerinden yüksek fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yapan firmalar içindeyiz. İlçenin tamamında hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özen sayesinde satıcılara daha yüksek miktarda kâr etme imkanı sunuyoruz. Karton hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Şahintepe mahallesinde hurda karton fiyat listesini dileyene her gün ulaştırılmaktadır Şahintepe hurda kağıt alan yerler içindeki şirketimiz yardımıyla kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı fiyatı öğrenebilirsiniz.

Şahintepe Mahallesi Hurda Raf Alanlar

Sayfamızdaki Şahintepe hurda raf ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Raf hurdası alımı gönderisine göz atmalısınız. Şahintepe 2. el hurda raf satın almak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle iflas eden marketlerden elde ettiğimiz orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçilen sıfır gibi 2.el market rafları satan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası alım satımı linkine tıklayınız.

Şahintepe Akü Hurda Alımı

Taşıtlarda enerji ihtiyacında bulunuyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Hurda akü alan hurdacı firmalar paylaşımına kesinlikle bir göz atabilirsiniz.

Akü içerdiği kurşun içeren suları geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Akü hurda alımı makalemizi gezmelisiniz. Bu yüzden Şahintepe hurdacı benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunan depolar kuru ve sulu akü alan firmalar içerisindedir. Akü diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

Şahintepe 2.El İnşaat Malzemesi

Birde kapanan nalburlardan edindiğimiz Yıkılmış ardiye vb. binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2. el pencereler, kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç pompası ikinci el demir iskele, hurda plywood alıyoruz.

Şahintepe 2. El Jeneratör Alan En Yakın Firma

Çalışmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız için peşin para ödemeler yapmaktayız. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alım satımı için hemen arayın.

Şahintepe Araba Hurdası Alanlar

Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda araba, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, römork, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. İmkan oldukça Şahintepe çevresinde hurda araç alım hizmeti veriyoruz.

Şahintepe Mahallesinde Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Şahintepe çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Şahintepe bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir.

Şahintepe Moloz Dökümü

Yıkım molozu Başakşehir Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan yerlere boşaltılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında anlaşmaya göre ortaya çıkan molozların nakliyesi itinayla yapılır.

Şahintepe Bina Yıkımı

Yıkım sırasında istenilen tüm güvenlik önlemleri Şahintepe kentsel dönüşüm içerisinde yenilenmesi gereken binaların en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Çok önce fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeleri almaktayız.

Şahintepe Mahallesinde Plastik Hurda Alımı

İstanbul şehri Şahintepe bölgesinin her yerinden jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatla mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

Şahintepe plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumdaki firmayız. Buradaki Şahintepe hurda plastik ton fiyatları bugün güncellendi Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır.

Şahintepe Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda zehirlidir. Şahintepe mahallesi hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satıldığında oldukça özenli çalışmalıyız. Bu bölgede nikel turbo hurda, %95 ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda alımında piyasasından yüksek kg fiyatı veriyoruz.

Şahintepe Fabrika Sökümü Yapılır

Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Şahintepe fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Uzun süredir onlarca fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik. Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı yapan hurdacılar arasında lider olduk. İlk önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların ayarlanması çok daha doğrudur. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

Şahintepe Mahallesinde Hurda Kumaş Alanlar

Hurda parça kumaş almaktayız. Tonajlı hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş baskı artığı, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alıp satıyoruz. Şahintepe mahallesinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alımı için adresinize araç göndermekteyiz. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. Sitemizdeki İstanbul Başakşehir Şahintepe kumaş hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz yollanmaktadır. İstanbul Başakşehir Şahintepe kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Şahintepe 2. El Restaurant Ekipmanları Alımı

İyi durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alıyoruz. Sanayi tipi lokanta aletleri almaktayız. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi yemek ocağı, salata reyonları, paslanmaz krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görmek amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Kullanılmış krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir.

Şahintepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Bizden sonrakilere her hali ile yaşanabilir bir İstanbul Başakşehir Şahintepe yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Şahintepe hurdacılar sitesindeki iş yerimiz ile hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz. Yalnızca bu türden eşyaların ticaretini yapmıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp