Saraykent Hurdacı

Saraykent bölgesinin etrafında hurda fiyatı öğrenmek amacıyla hurdacı telefon numaramızla irtibat kurmanız yeterli olacaktır. En tecrübeli Yozgat Saraykent hurdacı firması olarak hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini çok kısa sürede tamamlıyoruz. Halk Metal adıyla hurda alımı için bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Güzel ülkemizin her köşesinde, her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. En iyi Saraykent hurda fiyatlarıyla hizmetimize devam ediyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz. Çok miktarda hurda malzeme alışverişinde yüksek fiyat sunuyoruz. Yozgat hurdacısı firmalar arasındayız.

Saraykent Hurdacı Firmalar

Saraykent hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Yozgat Saraykent içerisinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satışı nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Yozgat merkezinin nadide ilçesi Saraykent daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Saraykent bölgesinde değil, tüm ilçelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Saraykent mahallelerinde faaliyet veriyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Saraykent hurdacısı olarak Yozgat ilçelerinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için uygun hurda alım çalışanlarımızı yönlendiriyoruz

Saraykent Hurdacı Telefonu

Saraykent yerinden her nevi hurda alımı her nevi hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer alır. Saraykent hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde hızlıca tuşyalabileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda atık satmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Saraykent Hurda Alımı

Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, demir, çinko hurda, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurda ve sarı hurdası alımına özel fiyat listesi uygulamaktayız. Saraykent hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı ticaret yaparak sürekli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Saraykent ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal hurdacılık her tür ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

Hurda bakır almak için evinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Saraykent adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içindedir. Zararı önlemek için hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebepten hurda malzemenizin kıymetini düşürüyor.

Saraykent Hurda Krom Alanlar

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma gönderimize bir göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Saraykent krom tank hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Oldukça sert bir metal yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor.

Saraykent Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Saraykent ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satmayı dileyenler bize ulaşın. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Kablo alan hurdacılar başlıklı metni okuyabilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Saraykent bakır kablo fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz.

Yozgat Saraykent hurdacı firma olarak genellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Kablo iletken olarak elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Ayrıca alüminyum hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Saraykent hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Çünkü sırf hurda alımında uğraşmıyoruz. Ek olarak hurda enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında en iyi fiyatı sunuyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Saraykent genelinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla satılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz.

Saraykent Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Kurşun kullanılan eski madendir. Yeryüzünde cevher halinde çıkarılan kurşun metali gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun alanlar paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz. Saraykent kurşun hurdası alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Bu sitede yayınlanmış olan Yozgat Saraykent kurşun hurda ton fiyatları güncellenmiştir.

Saraykent Alüminyum Hurda Alan Firma

Saraykent ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımları güvenle yapıyoruz. Sayfamızdaki Saraykent alüminyum hurdası fiyatlarını telegram grubuna her gün ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler içerikli içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Hurda satanların desteğiyle her gün gelişiyoruz.

Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Yozgat Saraykent alüminyum hurdası alan hurdacılar içinde lideriz. Bununla birlikte alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz.

Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda alan firmayız. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız.

Saraykent Bakır Hurda Alanlar

Saraykent içinde bakır hurdası alıyoruz. Saraykent bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz.

Sayfamızdaki Yozgat Saraykent sorma bakır hurdası fiyat listesi günceldir. Yozgat Saraykent bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler alanında geniş bilgi var. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Saraykent hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Saraykent Demir Hurda Alanlar

Unutmayın ki her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizde paylaşılan Saraykent demir kg fiyatı güncellendi.

Saraykent ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı linkine tıklayabilirsiniz.

Güncel demir hurdası fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alımı demir hurdası konusunda bilgi edinmek için bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Firmamız Saraykent ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Saraykent Çinko Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Yozgat, Saraykent ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Saraykent hurda nikel kg fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yollamaktayız. Hurda çinko alan hurdacılar bölümüne bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Saraykent Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Yozgat Saraykent hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Saraykent genelinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Bu nedenle Saraykent sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde renginden dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Ek olarak kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri kıymetlidir.

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Yozgat Saraykent hurda sarı pirinç fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Sarı pirinç hurdası alanlar başlıklı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal şirketi tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. Gerçeği demek lazım ise sarı hurdası isminde bir hurda bulunmamaktadır.

Saraykent Sac Hurda Alanlar

Yozgat Saraykent çevresinin tümünde hurda sac levha, sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Depo tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Depolarımızda her çeşit 2.el trapez sac hurda bulunuyor.

Saraykent Anlık Hurda Fiyatları

Kesin ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Saraykent hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi anlık değişmekte. Geniş bloğumuzda bulunan hurda fiyatları konuya bir göz gezdirebilirsiniz Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdaların alımında oldukça daha fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz.

Saraykent Hurdacılar Sitesi

Sizin gibi değerli dostlara daha yaşanılır bir Saraykent oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu cins hurdaları alıyor değiliz. Saraykent hurdacılar sitesindeki iş yerimiz aracılığı ile atıl hurda eşya alım satımı işine başladık.

Saraykent Hurda Cam Kırığı Alımı

Saraykent Akü Hurda Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Akü hurda alanlar bölümüne bakmak istersiniz. Dolayısı ile depomuz gibi firma içerisinde geri dönüştürme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alan yerler içindedir. Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır.

Saraykent 2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva mikseri, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış elbiseci binalarından ayrılan sıfır ayarında ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alımı yapıyoruz. Dolayısıyla kapatılan şirketlerden almış olduğumuz

Saraykent Bina Yıkımı

Yıkımlarda istenen tüm önlemler Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler gibi tüm hurdayı alıyoruz. Saraykent kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken evlerin tekrar imar edilmesi nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Aynen fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz.

Saraykent Hurda Plastik Alan Firma

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Saraykent plastik hurda alım satımı yapanlar içinden öne çıkan firmayız. Sayfamızdaki Yozgat Saraykent plastik kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz Yozgat ve Saraykent ilçesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, naylon poşet, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik alıyoruz.

Saraykent 2.el jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satanlar içinde en yakın yerlerdeniz. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel yeni gibi 2. el jeneratör alınır.

7/24 Hurda Alan Saraykent Hurdacı

7/24 hurda alan Saraykent hurdacı olarak günün her saatinde işimizin başındayız. Geçen senelerin verdiği deneyimle alet sayımızı geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Neredeyse otuz üç seneden bu yana geri dönüşüm yapmaktayız.

Saraykent Karton Hurdası Alan Hurdacı

Daha fazla fiyata karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alıyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı ile ilgileniyoruz. Buradaki Yozgat Saraykent hurda kağıt ve karton ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz Saraykent kağıt hurdası alanlar arasındaki firmamız Halk Metal ile ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Bölgenin her yerinde hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız fazladan müşkülpesent ile satıcıya daha çok kazanma imkanı sunuyoruz.

Saraykent 2.el Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alıyoruz. Buradaki Saraykent raf hurdası fiyatlarını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatları makalemize göz gezdirmek istersiniz. Hurda raf Saraykent satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan işyerlerinden temin ettiğimiz teşhir rafları, ürün reyonları, hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıcıları arasındayız.

Saraykent Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökülmeden önce sökümü arzu edilen üretim yerinin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması gerekiyor. Profesyonel biçimde tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Uzun süredir onlarca fabrika yıkımı ihalelerini aldık.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. Yıkımla uğraşanların söylediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Saraykent fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Saraykent Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima Saraykent ilçesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Saraykent bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

Saraykent 2. El Cafe Ekipmanları Alanlar

Endüstriyel lokanta malzemeleri alıyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Temiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı iki kapaklı dolap, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalı tezgah alıp satıyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi set üstü mekap, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz evye, küvet, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Saraykent Kumaş Alım Satımı

Sitemizdeki Saraykent hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Defolu ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satmak amacıyla bizi çok geçmeden aramalısınız. Saraykent çevresinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında adresinize geliriz. Saraykent kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Saraykent etrafında hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kiloyla hurda parti kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

Saraykent Moloz Dökümü

Saraykent hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurda metallerin işyerimizi taşınması bedelsiz yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşıma işi güvenle yapılmaktadır. Yıkım molozları Saraykent Belediyesi tarafından belirlenen araziye taşınır.

En Yakın Saraykent Hurdacı Firma

Saraykent hurdacı içinde çalışan çalışanlarımızla yerinden hurda malzeme almaya başladık. Saraykent en yakın hurdacı firma ismi ile hurda tartmak amacıyla ayağınıza personel yolluyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Saraykent ilçesinin tümünde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Saraykent genelinde servisler veriyoruz.

Saraykent 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacıyla bizituşlayabilirsiniz. Titizlik ile kullandığınız 2.el olarak satılabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgi için buzdolabı hurdası alımı yapanlar konulu yazımıza ulaşınız Saraykent içerisinde yeni ve 2.el ev eşyası satabilirsiniz. 2.el sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları mevcuttur.

Saraykent Hurda Araba Alan Yerler

Elbette müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ama hurda otomobil trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası
, hurda vagon, kazalı araç hurdası, motor hurdası . Fırsat oldukça Saraykent yakınlarında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

Saraykent Nikel Hurda Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Saraykent hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde %95 şablo nikel hurdası – %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar ticareti yapılırken çok hassas hareket etmeliyiz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.