İzmir Hurdacı

Selçuk Hurdacı Telefon Numarası

Selçuk hurdacı firma olarak hurda alım satımı yapmaktayız. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm ismiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. İzmir Selçuk merkezinde hangi hurda malzemeleri aldığımızı sormak amacıyla ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuzun irtibat kurduğunuz her bölgesinde, hurda alıyoruz. Yüksek miktarlı hurda malzeme satanlara özel yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İzmir hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Güncel Selçuk hurda fiyatlarıyla hizmetimize devam etmekteyiz. Benzersiz hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimizi okuduğunuz yazımızdan takip edebilirsiniz.

Selçuk Hurdacı Firmalar

Selçuk hurdacı olarak İzmir ilçelerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için müsait hurda taşıma elemanlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizde her çeşit çinko hurdası satmak için numaramızı tuşlamalısınız. Selçuk bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Selçuk hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. İzmir Selçuk bölgesinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İzmir merkezinin büyüyen ilçesi Selçuk öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İzmir Selçuk ilçe merkezinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Selçuk Hurdacı Telefon Numarası

Selçuk yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak amacıyla numaralarımızı aramalısınız. Selçuk hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Boşa süre harcamadan arayarak güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz.

Selçuk Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Selçuk ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte sarı hurda isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri kıymetlidir. Sayfamızdaki İzmir Selçuk sarı pirinç fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sarı alan hurdacı başlıklı metini okuyabilirsiniz. Bu yüzden Selçuk hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı hurda deniliyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda alımında en iyi fiyatları uyguluyor. Selçuk hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor.

Selçuk Krom Hurda Alımı

310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı bölümümüze göz atmalısınız. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Selçuk krom fiyat listesini isteyene her gün yollanmaktadır.

Selçuk Hurda Alımı

Tonajlı hurda alüminyum, hurda kablo, bakır hurda, kurşun hurda,hurda çinko, sarı hurdası ve toplama demir alımına özel yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Selçuk hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedef edindik. Hurda zamak, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. İzmir Selçuk geri dönüşüm firması Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık her tür karton hurdası alım satımı yapıyor.

Hurda inşaat demiri almak için kapınıza geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Selçuk adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymeti düşebilir.

Selçuk Hurda Sac Alım Satımı

Selçuk ilçesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Sac hurda alımı yapanlar içindeyiz. Veranda tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası vardır.

Selçuk Hurda Bakır Alımı

Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alıyoruz. Bu sayfadaki Selçuk bakır fiyatlarını günlük yollamaktayız. İzmir Selçuk hurda bakır alan yerler içindeyiz. Selçuk genelinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan yerler bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Selçuk hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Selçuk bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayınız.

Selçuk Alüminyum Hurda Alım Satımı

Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için aramanızı beklemekteyiz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu almaktayız.

Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz.

İzmir Selçuk alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızda yayınlanmış olan İzmir Selçuk alüminyum hurda fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Sitemizde bir süre önceden yazılmış alüminyum alan hurdacı metini okuyabilirsiniz. Selçuk ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken tartımları müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Hurdasını satanların sayesinde her gün yenilikler üretiyoruz.

Selçuk Kurşun Hurdası Alan En Yakın Firma

İzmir ve Selçuk kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız ilçelerden biridir. Buradaki Selçuk çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun fiyatı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu bilinmektedir.

Selçuk Kablo Hurdası Alımı

Hurda kablolar içerdiği bakır sebebiyle kablo hurdası alanlar için kıymetlidir. İzmir Selçuk ilçesinin tümünde hurda kablo alımı yapıyoruz. Lakin tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Selçuk hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Üstelik hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz.

Piyasada kolayca bulunan 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. Selçuk hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo ticaretinde deneyime sahibiz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Selçuk hurda bakır kablo fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Selçuk hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Hurda kablo başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Selçuk Çinko Hurda Alım Satımı

Sitemizdeki Selçuk nikel hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası alan yerler bölümümüzü ziyaret etmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Selçuk, İzmir ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Selçuk Demir Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her türde demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Anlık hurda demir kilo fiyatı öğrenmek amacıyla şimdi arayın. Demir hurdası alan yerler bölümünün olduğu linke tıklayınız. Hurda demir, dünyada çokça satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Selçuk demir hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Selçuk bölgesinin tamamında demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Selçuk etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Selçuk Hurda Nikel Alım Satımı

Bu nedenle nikel hurdaları alınıp satıldığında gayet dikkat ile hareket edilmelidir. İlçe genelinde nikel turbo, anot nikel hurdası, %99 nikel şablon – %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Selçuk nikel hurdası alıyoruz.

Selçuk Kırık Cam Hurda Alımı

Bu dönemde şeffaf meyve suyu şişesi, kırılmış oto camı türlerde hurda cam bulunabilmekte. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı madde geçirmeyen inorganik amorf sert bir maddedir. Selçuk etrafında cam hurda alanlar içindeyiz.

Selçuk İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalmış satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan elbiseci ve benzeri binalardan sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencereler satıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı mikseri, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur.

Selçuk Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. İşe başlamadan sökülecek fabrika binasının detaylıca dolaşılarak uygun ekipman ve projenin ayarlanması uygun olur. İzmir Selçuk fabrika sökümü işi yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında öncü bir konumdayız. Uzun yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalesi güvenle tamamladık.

Selçuk Klima Hurdası Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Selçuk bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima Selçuk bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız.

Selçuk Hurda ve Moloz Nakliyesi

Selçuk hurdacı tarafından alınacak her nevi hurdaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Molozlar Selçuk Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önceden bildirilen alanlara taşınır.

En Yakın Selçuk Hurdacı Numarası

Selçuk hurdacı firması içinde çalışan ekiplerimizle yerinizden her türde hurda eşya alım hizmeti vermekteyiz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Selçuk çevresinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Selçuk hurdacı deposu adı ile hurda metal alımında ayağınıza tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmetlerle atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Selçuk ilçesinde servis ediyoruz.

Anlık Güncel Selçuk Hurda Fiyatları

Selçuk hurdacı hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında günlük değişiklik gösteriyor. Anlık fiyata ulaşabilmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında pazar fiyatından daha fazla ton fiyatları öneriyoruz.

Selçuk Jeneratör Hurdası Alımı

Her voltajda yüksek kw 2. el jeneratör satışı için arayınız. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan işletmeyiz alırken en iyi fiyatlarla ödeme yapıyoruz.

Selçuk Hurda Plastik Alan Firmalar

En yüksek fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alımı yapıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Selçuk plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinde bulunan firmayız. Bu sayfadaki Selçuk hurda naylon kg fiyatı günceldir İzmir ve Selçuk bölgesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Selçuk Hurdacı

Tam tamına sekiz senedir hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmalarla sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Selçuk hurdacı firması olarak haftanın yedi günü hurda alımı yaparız.

Selçuk Hurda Akü Alan Hurdacılar

Biraz müddet sonra şarj olmaz aküye hurda akü denmektedir. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren sıvılar nedeniyle oldukça kıymetlidir. Hurda akü alımı makalesini okumak iyi gelir. Dolayısı ile iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Aküler başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Taşıtlarda elektrik kaynağı kullanılabiliyor.

Selçuk 2. El Mutfak Ekipmanı Alımı

İyi kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar alıp satıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satmak isteyenler bizi arayabilir. İşlerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi kuzine vb sanayi tipi mutfak ekipmanlarını incelemek için siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel lonata mutfağı aletleri almaktayız.

Selçuk Parça Kumaş Alanlar

Parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. İzmir Selçuk ilçesinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımında yolladığınız konuma geliriz. Yüksek tonajlı tekstil artığı hurda kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz.

Kiloyla hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. İzmir Selçuk kilo ile tartıp kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Buradaki İzmir Selçuk kumaş hurdası kilo fiyatını telegram grubumuza kayıt olanlar ile haftalık olarak paylaşıyoruz.

Selçuk Hurdacılar Sitesi

Selçuk hurdacılar sitesi içerisindeki firmamızla hurda malzeme ticareti yapmaya devam ediyoruz. Daha fazla iyi bir İzmir ve çok daha yaşanabilir Selçuk için durmadan çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu çeşitlerdeki hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Selçuk Bina Yıkımı

Hurda karşılığında yıkım yapılırken belirtilen güvenlik önlemleri Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, yer döşemeleri benzeri her cinsten hurdayı satın almaktayız. Selçuk kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenecek apartmanların yenilenerek inşaatının yapılması için yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Selçuk Karton Hurda Alanlar

Daha fazla fiyatlarla kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alıyoruz. Selçuk kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız sayesinde matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli fiyatları öğrenebilirsiniz.

İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha çok kazanç etme şansı iletiyoruz. Selçuk karton hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Sayfamızdaki Selçuk hurda kağıt kg fiyatını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır

Selçuk Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Selçuk hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası
, römork, trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, hurda motor ve benzeri hurdanıza fiyat sormak için hemen arayın. Çok yoğun olmadığımızda Selçuk yakınlarında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz.

Selçuk 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. Özellikle kapanan depolardan satın aldığımız çelik raf hurdaları, hurda market rafı, reyonlar, demir raflar, mağaza rafları arasından seçilen hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satıcıları içindeyiz. Bu sayfadaki Selçuk raf hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Raf hurda alımı yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Selçuk hurda raf satışı yapmak sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Selçuk Beyaz Eşya Hurdası

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, personel masası için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Değerinden fiyatlara temiz biçimde kullanılmış olan ve ikinci el masa, sandalye satabilirsiniz. Temiz 2el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip oturma gruplarınızı peşin parayla değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alanlar konusunda bilgi yazılmış yazımıza ulaşabilirsiniz Her türlü 2.el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek maksadı ile firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp