Manisa Hurdacı

Selendi Hurdacı Firma

Selendi hurdacı firma olarak işimizde başarımızı sürdürüyoruz. Halk Metal firmamız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. En doğru Manisa Selendi hurda alım satım listesiyle hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetler sunuyoruz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. Selendi bölgesinin etrafında hurda fiyatı sormak amacıyla ekiplerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda satımında piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Manisa hurdacısı olarak Selendi bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Türkiyemiz’in talep ettiğiniz ilçesinde, hurda alımı yapıyoruz.

Manisa Selendi Hurdacı Firmalar

Selendi hurdacı olarak Manisa ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın taşınması için en yakın araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Sizde her tür alüminyum hurdası satışı yapmak amacıyla destek telefon numaralarımızı aramalısınız. Selendi bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları eriterek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Selendi hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Selendi ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Manisa şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Selendi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Selendi bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Selendi Hurdacı Telefonu

Selendi hurdacı numarası sitemizin altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Boşa zaman harcamadan arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Manisa Selendi hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak için bizleri aramanız gereklidir.

Selendi Hurda Alan Firma

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Selendi kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın fiyatının düşmesine sebep olur.

Selendi ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal hurdacılık her tür bakır hurdası alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Selendi hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimzle öne çıkmaktayız. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alan Selendi hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda demir almak için adresinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan yerler arasındayız.

Selendi Bakır Hurda Alım Satımı

Antikron kırma granür bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan Selendi hurdacı iş yerimizi acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alıyoruz. Selendi içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Selendi bakır hurdası kilo fiyatı için operatörlerimizi arayabilirsiniz. Bakır alan hurdacılar makalemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Buradaki Selendi hurda bakır fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Manisa Selendi hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Selendi Hurda Sarı Pirinç Alımı

Halk Metal firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, hurda bronz alımında öncülük etmektedir. Sitemizde yayınlanan Selendi hurda sarı pirinç fiyat listesini whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Hurda sarı başlığıyla yazılmış metne bir göz atın. Gerçekte sarı hurda adında hurda cinsi bulunmamaktadır. Selendi ilçesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Selendi ilçesinin tamamında sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Haliyle Selendi sarı pirinç hurdası alım satımı yapanlardanız. Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı türleri vardır. Manisa Selendi hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yapıyor.

Selendi Kablo Hurda Alım Satımı

Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeniyle kablo hurdası alanlar için önemlidir. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası alımında değerini anında ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak alüminyum hurda kablo alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Manisa Selendi hurdacı firma olarak TTR kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Manisa Selendi hurdacısı Halk Metal firmamız her nevi antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Manisa Selendi ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu metne göz atın.

Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alımında piyasasının üstünde fiyatları sunuyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Selendi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablo satmayı isteyenler bize ulaşın. İçinde bulunan iletkenin türüne bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Selendi fare yemez kablo kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız.

Selendi Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom ton fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Yapısı itibari ile sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Selendi hurda krom ton fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Selendi Demir Hurdası Alanlar

Selendi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alım satımı yapılır. Selendi bölgesinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Anlık demir hurdası fiyatları için gecikmeden arayın. Demir hurdası fiyatı sayfamıza bakınmak istemelisiniz. Demir, yer yüzünde bol miktarda satılan metaller içindedir. Sayfamızda bulunan Selendi inşaart demiri ton fiyatlarını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız.

Selendi Kurşun Hurdası Alım Satımı

Manisa Selendi kurşun hurdası alımı için kapınıza geldiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Selendi hurda Cami kurşunu kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Cami kurşunu satışı yapmak sebebi ile hurdacı firmamızı arayıp iletişime geçmeniz gerekiyor. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı makalemize bir göz atabilirsiniz. Kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

Selendi Sac Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Selendi çevresinin her yerinden hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda var. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Selendi Çinko Hurdası Alanlar

Selendi çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Manisa Selendi nikel hurdası ton fiyatlarını dileyenlere saat başı gönderiyoruz. Çinko hurdası alım satımı makalemize mutlaka göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Selendi Alüminyum Hurda Alanlar

Hurdalarını bize satanların yardımıyla daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Selendi bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımında tartımı dilediğiniz yerde yapmaktayız.

Sitemizdeki Selendi alüminyum hurda kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Manisa Selendi hurda alüminyum alan yerler içinde öncüyüz. Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız.

Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek Selendi hurdacısıyız. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler.

Selendi İkinci El Ev Eşyası

Yeniden farkı olmayan ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek nedeniyle biziarayabilirsiniz. En ekonomik fiyatlara yeni gibi, 2. el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Az kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı dilediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski busdolabı, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi vermekteyiz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinesi alan hurdacılar konulu sayfamızı ziyaret edin Az kullanılmış çalışma koltuğu, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler stoğu öğrenmek amaçlı mobil telefon numaramızı arayınız.

Selendi Bina Yıkımı

Selendi kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış binaların uygun biçimde imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımında yaptığımız üzere hurda karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurdayı satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm iş güvenliği önlemleri

Selendi Nikel Hurda Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satılırken elden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Manisa ile Selendi nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel, %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Selendi Hurda Raf Alanlar

Özellikle batan dükkanlar tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, teşhir rafları, hurda market rafı, hurda demir raflar, çelik raf hurdaları içinden seçilen sıfır gibi 2. el raf satışı yaıpyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Bu sayfadaki Manisa Selendi hurda çelik raf kilo fiyatını dileyenlere bedelsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda alanlar bağlantısının linkine tıklayınız. Raf hurdası Selendi alımı nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Selendi Hurda Araba Alan Yerler

İşlerin yoğun olmadığı anlarda Selendi bölgesinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Selendi hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, ağır hasarlı hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Selendi 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörleri, harç pompası, alçı sıva mikseri, boya tabancası ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış lokanta binalarından sökülen yeni ayarında 2.el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alanlar içerisindeyiz. Birde malesef işi bırakan nalburlardan satın aldığımız

Selendi Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Selendi etrafında cam hurda alanlar içindeyiz. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı madde geçirmeyen amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Genelde şeffaf kırılmış otomobil camları, soda şişesi cinslerde hurda cam çeşitleri baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

Selendi Klima Hurda Alımı

2.el Klima Selendi bölgesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Selendi bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Selendi Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Selendi Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alanlara boşaltılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi titizlik ile araçlarımızla yapılıyor.

Selendi Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Her türde iyi durumda ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alırken nakit ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın firmayız.

Selendi Akü Hurdası Alanlar

Hurda akü içerisindeki kurşunlu suyu ayrılabildiğinden değerlidir. Uzun müddet sonra ömrünü tamamlamış haline düşen bataryaya hurda akü diyoruz. Akü hurdası fiyatı gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Dolayısı ile bizim benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor. Motosikletlerde enerji ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Güncel Selendi Hurda Fiyatları

Doğru hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Selendi hurdacı firmalar içerisinde hurda alırken kullanılan fiyatlar hurda piyasasında her saat değişiyor. Sitemizde bulunanyeni bakır hurdası fiyatları metni inceleyebilirsiniz Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alırken piyasa fiyatlarından daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz.

Selendi 2. El Lokanta Aletleri Alanlar

İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda sanayi tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, dinlendirici, restoran tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz.

Selendi Kumaş Alan En Yakın Firmalar

Parti malı kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme alımı için bizi vakit kaybetmeden arayınız. Manisa Selendi kilosu ile kumaş hurda alanlar arasındayız.

Bu sayfadaki Selendi kumaş hurdası kg fiyatını dileyene her gün ulaştırılmaktadır. Manisa Selendi etrafında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımı için dilediğiniz konuma geliriz.

Kiloyla hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, parça poplin kumaş, spot kumaş için nakit parayla ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

Selendi Plastik Hurdası Alan Firma

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyata pet şişe, hurda naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Manisa il Selendi bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin, hurda polistren kristal satışı yapmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Selendi plastik hurdası alan firmalar içerisinde bulunan işletmeyiz. Sitemizdeki Selendi plastik fiyat listesini whatsapp gurubumuza üye olanlara günlük yollanmaktadır

Selendi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Öncelikle sökülecek fabrikanın detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması daha doğrudur. Yıkım işi yapanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Selendi fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika söküm ihalesini tamamladık.

Selendi Hurdacı Sitesi

Hemşehrilrimize olması gerektiği gibi güzel bir Manisa Selendi oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Selendi hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimizle geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki eşyaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Selendi Hurdacı Firma

Nerdeyse otuz beş yıldan bu yana hurdacılık yapmaktayız. Sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermenin sağladığı güvenle makine parkurumuzu arttırarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Selendi hurdacı olarak gece gündüz hurda metal alım satımı yapmaktayız.

En Yakın Selendi Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Selendi hurdacı firma ismi ile hurda alım satımında yerinize uzman ekip yolluyoruz. Selendi hurdacısı firmamızla adresinizden her cins hurda eşya satım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal hurda alım firması olarak Selendi ilçesinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Selendi etrafında hizmetler vermekten kıvanç duyuyoruz.

Selendi Karton Hurda Alımı

Selendi kağıt hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfada bulunan Selendi hurda karton ve kağıt kilo fiyatını arzu edene bedelsiz göndermekteyiz Piyasadan fazla fiyata hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alımı yapan hurdacılar arasındayız. İlçenin her yerinde renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle size çok daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz. Selendi hurda kağıt alan firmalar içerisindeki firmamız Halk Metal sunduğu hizmetler sayesinde ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatı isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp