Antalya Hurdacı

Serik Hurdacı Telefon Numarası

En iyi Antalya Serik hurdacı firmasıyız. Antalya Serik merkezi çevresinde hurda fiyatı sormak sebebi ile personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinden, her türlü hurda alıyoruz. Tonajlı hurda malzeme ticaretinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Antalya hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Anlık Serik hurda alım satım fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Eşi benzeri olmayan faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Tüm çalışmalarımızı buradan takip edebilirsiniz. Halk Metal olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Antalya Serik Hurdacı Firma

Serik hurdacı firması olarak Antalya genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeleriniz için uygun hurda taşıma ekiplerimizi göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her çeşit inşaat demiri hurdası satışı sebebiyle bizi aramalısınız. Serik mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek tüm insanların faydasına çalışıyoruz. Serik hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişe etmeyin. Antalya Serik çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Antalya merkezinin tatlı ilçesi Serik sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Serik için değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Serik Hurdacı Numarası

Serik hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Antalya Serik yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu neden ile hurda atık satmak nedeni ile çağrı merkezimizi aramalısınız.

Serik Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Serik hurda kurşun alım satımı hizmeti sunduğumuz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Serik hurda Cami kurşunu fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası ton fiyatı gönderisini okumak iyi gelecektir. Metal kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu düşünülüyor. Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşun hurdası alırız.

Serik Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Serik krom tank hurdası kilo fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz.

Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Serik Hurda Alımı

Serik geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda sarı alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

Hurda sarı alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Serik kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdanızı gecikmeden paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdanın kıymeti düşebilir. Hurda zamak antimon, hurda makina, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, hurda demir, çinko, alüminyum, bakır hurda, kablo hurdası ve hurda sarı alımlarında yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Serik hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Serik Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Serik çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Antalya Serik hurda çinko levha ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satımı için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın.

Serik Bakır Hurdası Alanlar

Bu sayfadaki Antalya Serik bakır kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Antalya Serik hurda bakır alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır alımı yapıyoruz.

Bakır alan hurdacılar konumuzda daha detaylı bilgi var. Bakır alan Serik hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Serik içinde hurda bakır alıyoruz. Serik bakır hurdası fiyatları için arayın.

Serik Demir Hurdası Alan Hurdacı

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler demir hurdası konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayınız. Bildiğiniz üzere her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alımı yapıyoruz. Serik ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Firmamız Serik ilçe genelinde demir hurdası alımı yapıyor. Anlık demir hurda kilo fiyatı edinmek için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımımızı gezmelisiniz. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla bulunan metaller içinde yer almaktadır. Buradaki Antalya Serik hurda demir kilo fiyatını telegram grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz.

Serik Kablo Hurda Alan En Yakın Firmalar

Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

Kullanıldığı biçimlere göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Üstelik hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılıyor. Serik hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar ticaretinde deneyime sahibiz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Serik bakır kablo kilo fiyatını isteyenlere saat başı gönderilmektedir.

Kablo hurdaları telindeki bakır oranı nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ek olarak hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımında en güncel fiyatı biz veriyoruz. Serik hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alıyoruz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Serik hurdacı firmayız. . Serik ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. Müşterilerde hızlıca bulunan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Anlık sitemizdeki kablo alan hurdacı metini inceleyebilirsiniz. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası alıyoruz.

Serik Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası alanlar içindeyiz. Serik ilçesinde sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası mevcuttur.

Serik Sarı Hurda Alımı

Bu yüzden Serik sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız tüm bu hurdaların yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda alımı yapıyor.

Serik bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Serik sarı pirinç ton fiyatı günceldir. Daha kesin sayfamızdaki hurda pirinç sarı içeriğe bir göz atabilirsiniz. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda diye hurda cinsi yoktur. Antalya Serik hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapıyor.

Serik Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. Bizlere güvenenlerin yardımıyla durmadan gelişiyoruz. Antalya Serik alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Buradaki Serik alüminyum hurda fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Bloğumuzda önceden yazılanhurda alüminyum içeriği ziyaret edin.

Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Serik ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı için tartımları gözünüzün önünde yapmaktayız. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek ticareti için arayın.

Serik 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile batmış depolardan aldığımız Yıkılan depo vs binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alanlar içerisindeyiz. Tamamlanmış projelerde alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir iskele, plywoon hurda bulunur.

Serik Akü Hurdası Alanlar

Atıl aküler içindeki kurşunlu sıvılar geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılıyor. Hurda akü fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla depomuz vb. kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası diyoruz.

Serik Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Antalya Serik fabrika söküm işi uzun senelerin deneyimine sahibiz. Yıllardır çok sayıda fabrika yıkım ihalesi aldık. Başlamadan önce sökülecek fabrika binasının detaylı bir biçimde dolaşılarak gerekli araçların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Hurdacıların söylediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır.

Serik Cam Hurdası Alım Satımı

Günümüzde şeffaf araba camı, gazoz ve soda şişesi şeklinde cam hurda bulunabiliyor. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan su muhafaza eden amorf sert maddelerdir. Serik ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Serik Hurdacılar Sitesi

Serik hurdacılar sitesi içerisindeki depomuz vasıtasıyla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir Antalya ve olduğundan yaşanabilir Serik yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Serik Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Serik çevresinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri
, römork, hurda motor alıyoruz.

Serik İkinci El Hurda Raf

Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Serik hurda raf fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurda alanlar paylaşımına göz atmak istersiniz. Raf hurdası Serik almak için dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan toptancılardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafları, hurda demir raflar, çelik raf hurdaları içinden seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satıyoruz.

Serik Nikel Hurda Alanlar

Özellikle nikel turbo, anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Serik nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli metaller arasında sayılır. Dolayısıyla hurda nikel alımı yapılırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır.

Serik Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığı bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında bilinen tüm önlemler Bina yıkımı bittiğinde yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası benzeri tüm hurdaları almaktayız. Serik kentsel dönüşümü sebebi ile kısmen yıkılmış evlerin yeniden yapılması nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz.

Serik Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

En güncel fiyata hurda pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Serik plastik hurdası alanlar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Buradaki Antalya Serik plastik hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırmaktayız Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Antalya il Serik bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurdası satmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Serik Kağıt Hurda Alanlar

Daha fazla fiyatlarla hurda peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak alan yerler içerisindeyiz. Serik kağıt hurda aldığımız bölgeler içerisindedir. Buradaki Serik hurda karton kağıt ton fiyatını saat başı yollamaktayız İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet sayesinde satıcılara daha çok miktarda kazanma şansı veriyoruz. Serik kağıt hurda alan yerler içerisindeki işletmemiz yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

Serik İkinci El Ev Eşyası

Sıfırdan farkı olmayan 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadıyla firmamıza ait mobil telefonlarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. İkinci el çalışma koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alımlarında yüksek fiyattan ödemeler yapıyoruz. Piyasasından fiyata sıfır gibi ve 2.el oturma grupları satın alabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi adresten almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi veren içeriğimize bakabilirsiniz

Serik 2. El Mutfak Ekipmanları Alan Hurdacılar

2.el tabak kurtuma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamızı arayabilir. Profesyonel cafe ve lokanta aletleri alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, dinlendirici, krom küvet, evye, krom davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz için sizleri depomuza davet etmekteyiz. İyi kullanılan buz makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alınır.

Serik Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Spot hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş alım satımı yapıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Spota düşmüş gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik alımı için telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Antalya Serik ilçesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alımları için yolladığınız yere geliyoruz. Antalya Serik kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Serik kumaş hurdası kg fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırıyoruz.

En Yakın Serik Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Serik ilçesinin etrafında hurda alırız. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurda alanlar Serik ilçesinde servis veriyoruz. Serik hurdacı istihdamındaki çalışanlarımızla kapıdan her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Serik en yakın hurdacı firma adıyla her türden hurda metal alıp satarken deponuza tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz.

Serik Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı bulunmayan 2.el jeneratör satışı için hemen arayın. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

Anlık Güncel Serik Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurda alımlarında pazar fiyatından yüksek fiyatlar veriyoruz. Anlık hurda fiyatları başlıklı konuya göz atın Kesin hurda fiyatına erişmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Serik hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar her saat güncelleniyor.

7/24 Hurda Alan Serik Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Serik hurdacı firması depomuz aracılığıyla zamana takılmadan sektöre çalışıyoruz. Sektörün sağladığı profesyonellikler aracılığı ile araç sayımızı geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. Neredeyse otuz yedi seneden bu yana hurdacılık yapmaktayız.

Serik Klima Hurdası Alanlar

Serik bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Serik bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

Serik Moloz Dökümü

Yıkımda anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması güvenlikle yapılır. Serik hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Serik Belediyesi tarafından daha önce planlanan alana dökülür.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp