Adana Hurdacı

Seyhan Hurdacı Hurda Fiyatları

Halk Metal ismiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Seyhan bölgesi çevresinde hurdanızın resimlerini yollamak için gece gündüz şirket numaralarımıza görüşmeniz yeterli olacaktır. Bol miktarda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımlarında Seyhan fiyatlarından yüksek fiyat uyguluyoruz. Adana hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. En deneyimli Seyhan hurdacı firma olarak hurda ve geri dönüşüm yapmaktayız. Türkiye’nin tüm illerinde, hurda alıyoruz. En doğru Seyhan hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Kimsenin yapmadığı hizmetler sunuyoruz. Tüm çalışmalarımızı bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Seyhan Hurdacı Firmalar

Seyhan hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Seyhan içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak amacıyla firmamızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Adana merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Seyhan daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Seyhan ilçe merkezinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Seyhan hurdacı olarak Adana ilçelerinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın alımı için müsait araçlarımızı göndermekteyiz. Seyhan bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Seyhan Hurdacı Numarası

Adana Seyhan hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer almaktadır. Adana Seyhan hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Bu nedenle hurda atık fiyatı öğrenmek amacıyla sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Seyhan Hurda Demir Alım Satımı

Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderisini okumak isteyebilirsiniz. Seyhan çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Demir, dünyada bol miktarda alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Seyhan demir ton fiyatı güncellendi. Hurdacı firmamız Seyhan genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz üzere her türde demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımına mutlaka göz atmalısınız.

Seyhan Hurda Alüminyum Alım Satımı

İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Hurda satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz. Adana Seyhan alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Seyhan ilçesinin tümünde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını güvenle yapmaktayız. Bu sayfadaki Seyhan alüminyum hurdası ton fiyatını arzu edenlere bedelsiz ulaştırmaktayız. Daha kesin alüminyum hurda alanlar metne bir göz atabilirsiniz.

Seyhan Kurşun Hurda Alımı

Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda fiyatıfiyatları sormak sebebi ile firmamızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz. Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Seyhan kurşun hurdası alım satımı yaptığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Seyhan kurşun hurda fiyatlarını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun alanlar makalemize bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Seyhan Hurda Sarı Alan Hurdacı Firma

Halk Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı bronz hurda araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Seyhan ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Bu nedenle Seyhan hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Seyhan hurda sarı ton fiyatları bugün güncellendi. Sarı alan hurdacılar içerikli içeriğe bir göz atın.

Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Seyhan hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapmaktadır.

Seyhan Krom Hurdası Alımı

310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Sitemizde yer alan Seyhan krom hurdası kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatı yazımızı okuyunuz. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor.

Seyhan Kablo Hurda Alımı

Kullanılış biçimlerine göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Seyhan etrafında çoğunlukla edinilebilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo alımında değerini yerinde ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası borsasından fazla fiyat veriyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Seyhan fare yemez kablo ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Seyhan hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablolar ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaktadır.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Seyhan hurdacı firmayız. Konumdan hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız. Adana Seyhan hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Çünkü yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Seyhan ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmalar içinde değerinde ton fiyatını vermekteyiz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar bizi arayabilir. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir. Kablo alan hurdacı hakkında yazılmış makaleyi inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alım satımında ederinin üstünde fiyatı veriyoruz.

Seyhan Hurda Alımı

Seyhan kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları şimdi satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece metalin fiyatının düşmesine sebep olur. Hurda bakır alımı için adresinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

Adana Seyhan hurdacı firma olan Halk Metal her nevi hurda inşaat demiri alıyor. Tonajlı kablo ve bakır, alüminyum, sarı, hurda çinko, ekstra demir, kurşun alımlarında fiyatlar uyguluyoruz. Seyhan hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz.

Seyhan Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Elimizde sıfırdan farksız 2.el trapez sac bulunmaktadır. Depo tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Seyhan ilçesinin her yerinden hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih etmelisiniz.

Seyhan Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Seyhan etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Seyhan çinko hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatları hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Seyhan Bakır Hurdası Alımı

Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Seyhan soyma bakır hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Adana Seyhan hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Hurda bakır alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Seyhan hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Seyhan bakır hurda kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayın. Seyhan içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Seyhan Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Seyhan ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Seyhan bölgesinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. 2. El Kombi alan yerler içindeyiz.

Seyhan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması güvenlikle yapılır. Molozlar Seyhan Belediyesi’nce daha önce belirlenen alana dökülüyor. Seyhan hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Seyhan Hurdacılar Sitesi

Şimdiki halinden yaşanır bir şehir oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Seyhan hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı firmamız aracılığı ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sadece bu malzemelerin alımını gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Seyhan Jeneratör Hurdası Satanlar

2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Her voltajda titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Bozulmuş jeneratör, elektrik malzemeleri alan firmayız alırken en iyi fiyatı vermekteyiz.

Seyhan Otomobil Hurdası Alanlar

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli araç hurdası, çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, römork, motor hurdası için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Zaman zaman Seyhan çevresinde araç hurdası alıyoruz.

Seyhan Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Dolayısıyla hurda nikel alınıp, satılırken oldukça hassasiyetle çalışılmalıdır. İlçe genelinde %99 şablon nikel – %95 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Adana ile Seyhan hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Seyhan Kağıt Hurda Alım Satımı

Seyhan kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız Halk Metal ile iletişim kurarak iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt bardak, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alıyoruz. Kağıt, karton hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Adana Seyhan karton hurda kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz Bölgenin her yerinde kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle satıcıya daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz.

Seyhan Bina Yıkımı

Bina yıkımında gerekli iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurdayı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Seyhan kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş dükkanların gerektiği şekilde inşa edilmesi sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı binaların yıkımını yapıyoruz.

Seyhan Güncel Hurda Fiyatları

Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken borsasından fazla fiyatlar tavsiye ediyoruz. Seyhan hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında her an değişmektedir. Doğru fiyat listesine erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Seyhan Hurdacı Firma

7/24 Seyhan hurdacı firması olarak yirmi dört saat sektörde çalışmaktayız. Sektörün bahşettiği deneyimlerler güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse beş yıldır geri dönüşüm hizmetleri vermekteyiz.

Seyhan 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ev binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alımı yapıyoruz. Dolayısı ile iflas eden satıcılardan edindiğimiz

Seyhan 2. El Lokanta Malzemesi Alımı

Elimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, dilendirici küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, aspiratör ve benzeri kafe restaurant tipi otel ve mutfak malzemesini görmek amacıyla sizleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Temiz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bu sitedeki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Endüstriyel reataurant mutfağı ekipmanları almaktayız.

Seyhan Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş satmak için aşağıdaki numarayı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Seyhan kilo ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz.

Sayfamızda bulunan Seyhan hurda kumaş fiyat listesini günlük yollamaktayız. Adana Seyhan bölgesinin tümünde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında adresinize gelmekteyiz.

Kilosuyla dokuma kumaş, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alımında kapınızda ödeme yapılır. Seyhan bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alımı yapıyoruz.

Seyhan Hurda Cam Alanlar

Seyhan ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içinde bulunuyoruz. Çağımızda şeffaf kola meşrubat şişesi, otomobil camı benzeri cam hurdalar yüklü miktarda alınıp satılıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı madde geçirmeyen inorganik amorf sert maddedir.

Seyhan İkinci El Ev Eşyası

Titizlikle kullanılan 2el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarınızı evinizden iyi fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi içeren paylaşımımızı okuyunuz Kullanılmış personel masaları, büro ofis mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop almak amaçlı olarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. En ucuz fiyata yeni gibi, ikinci el mobilya satabilirsiniz. Her çeşit 2. El buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla çağrı merkezimiz ile etkileşime geçebilirsiniz.

En Yakın Seyhan Hurdacı

Halk Metal firmamızla Seyhan çevresinde her nevi hurda alıyoruz. Seyhan en yakın hurdacı firması ismi ile her nevi hurda alırken adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurdacı firma Seyhan çevresinde hizmet vermekten kıvanç duyarız. Seyhan hurdacı bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile yerinizden her çeşit hurda eşya almaya başladık.

Seyhan İkinci El Hurda Raf

Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Bu sayfadaki Seyhan raf hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Hurda raf alımı bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Seyhan almak sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan kuruyemişçilerden aldığımız mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Seyhan Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye hurda akü denmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için değerlidir. Hurda akü alan yerler yazımızı okumak iyi gelir. Bu sebep ile Halk Metal benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme tesisi olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Otomobillerde enerji ihtiyacında bulunur.

Seyhan Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genellikle söylendiği gibi kolay değildir. Seyhan fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Uzun yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan taşınmazın titizlikle dolaşılması gerekir.

Seyhan Plastik Hurdası Alım Satımı

Seyhan plastik hurdası alan yerler içerisinden ön planda olan Seyhan hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Seyhan plastik hurdası ton fiyatlarını telegram grubumuza kayıt olanlarla paylaşıyoruz Güncel fiyatla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapmaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Adana il Seyhan ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster