Kağıthane Hurdacı

Seyrantepe Hurdacı

Seyrantepe mahallesi çevresinde ikinci el ev eşyaları ve hurda ticareti yapıyoruz İstanbul genelinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla bulunduğunuz yere gelmekteyiz Günlük İstanbul Kağıthane Seyrantepe hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Halk Metal firmamızla İstanbul Avrupa Kağıthane mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Kağıthane merkezindeki Seyrantepe hurdacı firma olarak Seyrantepe mahallesi etrafında hizmet veriyoruz.

Seyrantepe mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşya nakit alıyoruz Hali hazırda Kağıthane firmasıyız. Elbette ki Kağıthane Seyrantepe mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Seyrantepe mahallesi hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. Çok miktarda alımlarda Seyrantepe hurda fiyat listesinden yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. Kağıthane Seyrantepe hurdacı firmasıyız. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Her türlü hurda alıyoruz.

Kağıthane Seyrantepe Hurdacı Firmalar

Türkiye’de yılda 25 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan malzemelerin yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde on ikisini cam türleri, yüzde dördünü maden hurdaları, yüzde kırk üçünü kağıt hurdası gibi malzemelerden oluşuyor. Aksi gibi, bu paha biçilemeyen malzemelerin yüzde sekseni yok olmaktadır. Bu atıkların piyasa değeri 1 milyar 6 yüz altmış milyon TL’dir. Kağıthane geri dönüşümcüleri çöpe atılan bu tutarın kurtarabileceğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Seyrantepe mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Kağıthane mahallesinde ve Seyrantepe mahallesinde hurda eşya alanlar arasındayız. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile numaralarımızı çaldırabilirsiniz. İstanbul Kağıthane hurdacısı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. Seyrantepe hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Kağıthane Seyrantepe merkezinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Seyrantepe daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Kağıthane Seyrantepe bölgesinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Seyrantepe Hurdacı Telefonu

İstanbul Kağıthane Seyrantepe adresten hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içindedir. Dolayısıyla hurda satmak amacı ile firmamızı arayabilirsiniz. Boşa zaman harcamadan arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

Seyrantepe Bakır Hurdası Alanlar

Seyrantepe bölgesinde bakır hurda almaktayız. Bakır alan Seyrantepe hurdacı telefonunu kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alan firmayız. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Hurda bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki İstanbul Kağıthane Seyrantepe bakır ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Kağıthane Seyrantepe bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Seyrantepe Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Seyrantepe Demir Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Unutmayın ki her türden demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Seyrantepe genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

Anlık demir hurda fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacılar sayfasının linkine tıklayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler paylaşımımızı muhteşem olur.

Seyrantepe etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, Seyrantepe mahallesinde çokça bulunan metaller içindedir. Sitemizdeki İstanbul Kağıthane Seyrantepe demir hurda fiyat listesini grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Seyrantepe Alüminyum Hurda Alanlar

Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan firmayız. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her nevi alüminyum hurda alınır. Kağıthane Seyrantepe Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasında öncüyüz. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli metine bir göz atın. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum jant ticaretiyle uğraşan firmayız. İş yerimize destek olanların yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz. Seyrantepe bölgesinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz.

Seyrantepe Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Kurşunun hala kullanılan eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Seyrantepe kurşun hurda için adresinize geldiğimiz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki Seyrantepe kurşun hurda fiyat listesini arzu edenlere ücretsiz yollamaktayız. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renkli biçimiyle öne çıkar.

Seyrantepe Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Seyrantepe mahallesinde sac levha, sac varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alımı yapıyoruz. Firmamızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

Seyrantepe Krom Hurda Alan Hurdacı

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar gönderimizi okuyunuz. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Hurda krom alımı içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız.

Seyrantepe Çinko Hurdası Alanlar

Kağıthane Seyrantepe bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma yazımızı dolaşmak konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu sayfadaki Seyrantepe çatı söküm çinkosu ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Çinko hurda ton fiyatı yazısını dolaşmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Seyrantepe Hurda Kablo Alan Hurdacı

İstanbul Kağıthane Seyrantepe hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Ayrıca enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken anlık fiyat listesini vermekteyiz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Her cins kablo alan alan Seyrantepe hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet avantajlı fiyatlar veriyoruz. İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesinde hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından daha yüksek fiyat sunuyoruz.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Buradaki İstanbul Kağıthane Seyrantepe elektrik kablosu kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Piyasada kolayca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası alımında değerini nakitle ödüyoruz. Kablo iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Üstelik çok damarlı hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. kablo hurda alanlar başlığıyla yazılmış metini okuyabilirsiniz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önemlidir. Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Seyrantepe Sarı Hurdası Alım Satımı

Halk Metal firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Seyrantepe mahallesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bu neden ile Seyrantepe hurda sarı alanlar içindeyiz. Seyrantepe hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır.

Sarı hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış yazıyı inceleyebilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla bir hurda bulunmamaktadır.

Piyasada kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Seyrantepe Hurda Alan Yerler

Seyrantepe geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda sarı almak için yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı alüminyum, kablo hurda, bakır hurda, çatı minare kurşunu,çinko hurda, sarı hurda ve demir hurda alımı yaparken Seyrantepe hurdacı firmalarının üzerinde fiyat teklifleri vermekteyiz. Seyrantepe hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Seyrantepe yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Hurda malzemeleri gecikmeden paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple malzemenin fiyatı düşebilir. Hurda zamak antimon, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı ticaret gerçekleştirerek devamlı müşteriler kazanmayı ilke edindik.

Seyrantepe Mahallesi Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların seçilmesi uygun olacaktır. Sektörde çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini aldık. İstanbul Kağıthane Seyrantepe fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz.

Bu sebeple İstanbul Kağıthane hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Hurdacıların dediği gibi kolay sayılmaz. Güvenlice tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz.

Seyrantepe Mahallesi Plastik Hurda Alanlar

Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Güncel fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda naylon poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alımı için dilediğiniz yere geliyoruz.

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ile Seyrantepe bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası fiyatları edinmek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Seyrantepe plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında olan işletmeyiz. Sitemizde bulunan Seyrantepe hurda naylon fiyatlarını telegram grup üyelerine ücretsiz yollanmaktadır

Seyrantepe Klima Hurda Alan Firmalar

İkinci el klima Seyrantepe bölgesinde çok alımı yapılan hurdalar içindedir. Seyrantepe çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz.

Seyrantepe Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Seyrantepe Belediyesi’nce daha önce belirlenen arazilere dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla yapılır. Halk Metal tarafından alınacak her çeşit hurdaların firmaya ait depoya taşıma işleri ücretsiz yapılıyor.

Seyrantepe Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Seyrantepe mahallesi nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde anot hurda nikel, nikel turbo, %95 nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken gayet hassasiyet ile hareket edilmelidir.

Seyrantepe Hurda Akü Alanlar

Bir zaman sonra enerji depolamaz aküye hurda akü diyoruz. Hurda akü alımı bölümüne kesinlikle göz atmalısınız. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak nedeniyle bulunuyor. Akü hurda alan yerler yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler arasındadır. Akü içerdiği kurşunlu suyu sebebiyle hurdacılar için oldukça değerlidir.

Seyrantepe 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte batan esnaflardan satın aldığımız Yıkılmış apartman vs binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı sıva mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood satılıktır.

Seyrantepe Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. Her türde yüksek kw 2.el jeneratör satılır.

Güncel Seyrantepe Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bizi arayın. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken ton fiyatlarından fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. Seyrantepe mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında her dakika değişmektedir.

Seyrantepe Mahallesinde İkinci El Eşya

Titizlikle kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki yatak odası takımlarınızı yerinizden iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alımı yapan firma konusunda bilgi yazılmış olan gönderiye göz gezdirin Seyrantepe içerisinde yeni gibi ve 2. el kanepe alabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, bilgisayar masaları, patron koltuğu bulunmaktadır. Her çeşit 2. El TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek için firmamızıarayabilirsiniz.

Seyrantepe Hurdacı Sitesi

Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Daha fazla temiz bir İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesi yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Seyrantepe mahallesi hurdacılar sitesindeki depomuzun iş birliği ile hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

En Yakın Seyrantepe Hurdacı Numarası

En yakın Seyrantepe mahallesi hurdacı firması olarak her türden hurda alım satımı nedeni ile arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Bu şekilde müşterilere en yakın hurda alan yer Seyrantepe etrafında hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Halk Metal şirketimizle Seyrantepe mahallesinin tümünde her cins hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Seyrantepe hurdacı sitesi içinde çalışan ekiplerimiz ile kapıdan her çeşit hurda atık satım hizmetleri vermekteyiz.

Seyrantepe Hurda Raf Alanlar

Burada yayınlanmış olan İstanbul Kağıthane Seyrantepe 2.el raf kilo fiyatı güncellendi. Raf hurda alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda raf Seyrantepe fiyatı öğrenmek nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan butikler tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, teşhir rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf hurdası satıcıları içerisindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz. Kağıthane Raf hurdası ton fiyatı bölümümüze göz atın.

Seyrantepe Karton Hurdası Alımı

İlçede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan özenle size daha çok miktarda kazanma avantajı sunuyoruz. Daha fazla kilo fiyatı ile kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, bristol hurda, kağıt bardak alıyoruz. Seyrantepe Mahallesinde hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki firmamız ile çalışarak toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Seyrantepe hurda kağıt aldığımız alanlar arasındadır. Sitemizde yayınlanan İstanbul Kağıthane Seyrantepe hurda karton ve kağıt kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz

Seyrantepe Mahallesi Kumaş Hurdası Alanlar

Parti malı hurda top kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda, hurda çamaşır kumaşı için yerinizde ödeme yapılır. Hurda kumaş firesi alıyoruz. Parti malı hurda pantolonluk, gabardin kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesinin tümünde hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş alım satımında adresinize geliyoruz. İstanbul Kağıthane Seyrantepe kilo ile kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Sitemizdeki Seyrantepemahallesi kumaş hurdası ton fiyatı günceldir.

Seyrantepe 2. El Restaurant Ekipmanı Alan Hurdacı

Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel 3 gözlü ocak, paslanmaz yemek dilendiricileri, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vs endüstriyel mutfak aletini yakından inceleyebilmek amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz. Çok kısa süre kullanılmış olan mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satıyoruz.

Seyrantepe Araç Hurdası Alanlar

Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak kazalı araç hurdası, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Seyrantepe mahallesi çevresinde araba hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Seyrantepe Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Günümüzde şeffaf kırık araç camı, meyve suyu şişesi benzeri hurda cam baya fazla bulunmaktadır. Seyrantepe çevresinde cam hurda alan firmalar arasında bulunuyoruz.

Seyrantepe Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bir üstteki fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde sökülen laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurdanızı ücreti karşılığında alıyoruz. Seyrantepe kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenmesi gereken dairelerin istendiği biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkım esnasında bilinen güvenlik önlemleri Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

7/24 Açık Seyrantepe Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Seyrantepe hurdacı firması olarak haftanın yedi günü hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Yılların kazandırdığı kurumsallaşma süreci ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam sekiz seneden beri hurda alım satım yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp