Mersin Hurdacı

Silifke Hurdacı

Güzel yurdumuzun dört bir keşesinde, her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Silifke bölgesi yakınlarında hurda satmak nedeniyle firmamız ile iletişim kurmanız yeterlidir. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Mersin hurdacısı olarak Silifke ilçesinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Tam zamanlı Mersin Silifke hurda alım fiyatları ile hurdalarınızı alıyoruz. Diğerlerinden farklı profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetlere buradan ulaşabilirsiniz. Halk Metal adıyla hizmet vermeteyiz. Mersin Silifke hurdacı firma olarak hurda alıyoruz.

Silifke Hurdacı Firma

Silifke hurdacısı olarak Mersin ilçelerinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda malzeme için yakın çevredeki hurda nakliye personellerimizi yönlendiriyoruz. Sizlerde her çeşit demir hurdası satmak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Silifke genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Silifke hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Silifke bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Mersin ilinin naif ilçesi Silifke daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Mersin Silifke için değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Silifke Hurdacı Telefon Numarası

Mersin Silifke adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Silifke hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız.

Silifke Sac Hurda Alan Firmalar

Veranda çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor. Hurda sac alımı yapan hurdacılar içindeyiz. Mersin Silifke ilçesinin her yerinden sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatları öğrenmek amacı ile.

Silifke Çinko Hurda Alım Satımı

Silifke etrafında hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Mersin Silifke hurda çinko levha kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Çinko hurda alan hurdacı yazısına göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı için arayın.

Silifke Hurda Alım Satımı

Zamak hurda, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum, kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,çinko hurda, hurda sarı ve demir hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri sunuyoruz. Silifke hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Silifke adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Hurdanızı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle hurda metalin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Hurda alüminyum almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Mersin Silifke hurdacı firma olan Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik.

Silifke Hurda Sarı Pirinç Alan En Yakın Hurdacılar

Haliyle Silifke sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Silifke hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapıyor.

Buradaki Silifke hurda sarı ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sayfamızda önceden paylaşılmış hurda sarı pirinç alanlar konuya göz gezdirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Etrafta sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri vardır. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Silifke bölgesinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Aslına bakarsanız sarı hurda adında bir hurda yoktur.

Silifke Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Sizlerin yardımıyla sürekli deneyim kazanıyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Mersin Silifke hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz. Bu sayfadaki Silifke hurda alüminyum kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Yerinden alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Silifke ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil alımı yaparken tartımı müşteriyle yapmaktayız.

Silifke Hurda Krom Alım Satımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatı linkine tıklamalısınız. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Silifke hurda krom tank fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Silifke Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

Kurşun kullanılmakta olan madendir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu için özel fiyatlar sunuyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler kurşun hurdası hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Silifke kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Silifke çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz.

Silifke Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımıza bakınmak isteyebilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda alınıp satılan madenler arasında bulunmaktadır. Buradaki Silifke extra demir hurda ton fiyatları güncellendi. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için Silifke hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar paylaşımına kesinlikle göz atın. Firmamız Silifke bölgesinde demir hurdası alımı yapıyor. Silifke etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Bildiğiniz gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız.

Silifke Kablo Hurdası Alım Satımı

Tonajlı kablo hurdası alırken ederinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Silifke hurdacı firma olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda kablo alanlar başlıklı metini inceleyebilirsiniz.

İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Silifke kablo kilo fiyatını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Etrafta bolca toplanan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz. Ek olarak enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en güncel fiyat teklifini gönderiyoruz. Mersin Silifke ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Silifke ilçesinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar elinde olanlar bizi arayabilir.

Çünkü sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Silifke hurdacı firmayız. Kablo hurdası içerdiği bakır tel nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Silifke Hurda Bakır Alan Firma

Silifke bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Silifke bakır ton fiyatını isteyene her gün ulaştırıyoruz. Mersin Silifke bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Silifke bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda antikron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır. Hurda bakır alan Silifke hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha geniş bilgi var.

7/24 Açık Silifke Hurdacı

7/24 hurda alan Silifke hurdacı firması olan şirketimiz ile gece gündüz açığız. Yılların verdiği güvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan beş yıllarından beri hurdacılığa hizmete devam ediyoruz.

Silifke 2.el Raf Fiyatları

Genellikle yenilen pastanelerden elde ettiğimiz ürün reyonları, teşhir rafları, market rafı hurdası, demir raflar, hurda çelik raflar içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el raf satıcıları içindeyiz. Buradaki Silifke 2.el market rafı fiyatlarını grubumuzdakilerle anlık bir şekilde paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler makalesini iyi olur. Raf hurdası Silifke almak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız.

Silifke Akü Hurda Alan En Yakın Yerler

Akü hurdası barındırdığı kurşunlu suları nedeniyle oldukça kıymetlidir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Hurda akü alan hurdacı makalesini okumalısınız. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme atölyesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içerisindedir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı amacıyla sıkça bulunmaktadır. Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerji depolayan enerji deposudur.

En Yakın Silifke Hurdacı Telefonu

Silifke hurdacı firma olan firmamızla konumdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Silifke bölgesinde her türde hurda eşya alırız. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Silifke ilçesinde servisler vermekten gurur duyuyoruz. Silifke en yakın hurdacı firma hizmeti ile her türden hurda alımında adresinize deneyimli ekip yolluyoruz.

Silifke 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan apartman binalarından çıkma hala kullanılabilir 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler satıyoruz. Dolayısı ile malesef işi bırakan esnaflardan aldığımız Şantiyelerde alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

Silifke Hurda Fiyatları

Silifke hurdacı hurda alım satımı yaparken uygulanılan fiyat listesi her an güncellenmektedir. Anlık ton fiyatına ulaşabilmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatlarından daha fazla fiyatla alımlar yapıyoruz. Hurda bakır fiyatları konulu metne bir göz atın

Silifke Klima Hurdası Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Silifke ilçesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız. Silifke bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır.

Silifke Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Silifke Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından bildirilen araziye taşınıyor. Fabrika yıkımında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliye işi itinayla yapılır.

Silifke Hurda Plastik Alanlar

Mersin ile Silifke ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, plastik abs, hurda polistren kristal, jelatin alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatlarla mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Silifke plastik hurda alan firmalar içerisinde olan Silifke hurdacısıyız. Buradaki Mersin Silifke plastik hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız

Silifke Hurda Araba Alanlar

Bazı dönemlerde Silifke etrafında araba hurdası alıyoruz. Silifke hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araba, yük vagonu, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, hurda motor alımı yapıyoruz. Elbette size hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Silifke İkinci El Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

Temiz bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma makinesi satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel lokanta aletleri alımı yapıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, endüstriyel aspiratör ve benzeri lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alıp satmaktayız.

Silifke Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Silifke ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kiloyla hurda kumaş topu, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, hurda atlet kumaşı alıp satıyoruz. Mersin Silifke çevresinde hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş, hurda jesica, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımlarında yerinize araçlarımızı göndermekteyiz. Tonajlı pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı zaman geçirmeden arayınız. Buradaki Silifke kumaş hurdası fiyatlarını isteyenlere her gün gönderiyoruz. Silifke kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Silifke Hurda Beyaz Eşya

Kısa bir zaman kullanılan 2. el olarak satışa sunulabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek değerinde alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi alanlar başlıklı makalemizi ziyaret ediniz İyi durumda 2.el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak nedeniyle cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Sahibinden büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları sürekli bulunur. Uygun fiyatlarla yeni gibi, ikinci el koltuklar alabilirsiniz.

Silifke Hurdacılar Sitesi

Yarınlara her hali ile yaşanılır bir Mersin Silifke oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sadece bu hurda malzemelerin alım satımını yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Silifke hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım dükkanımızın aracığıyla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

Silifke Hurda Jeneratör Alan Yerler

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Her türlü yeni üründen farksız 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Silifke Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam saydam yada yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeyi tutan amorf ve organik olmayan sert malzemenin isimdir. Bu dönemde rengarenk soda şişesi, sökülmüş araba camı biçiminde cam hurdalar tonlarca satılıp alınıyor. Silifke etrafında hurda cam alan yerler içerisindeyiz.

Silifke Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacak ev ve işyerlerinin en baştan inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika söküm işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm tedbirler Yıkımda çıkma parkeler, sökülen penceler, pimapen hurdası gibi tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Silifke Nikel Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda nikel arsenik içerir. Silifke nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurdası, %95 , %99 şablon nikel, anot nikel hurdası alımında hurda nikel borsasından fazla fiyatlar veriyoruz. Dolayısı ile hurda nikel toplanırken elimizden geldiğince özenli hareket edilmelidir.

Silifke Hurda Karton Alanlar

Silifke kağıt hurdası aldığımız bölgeler içinde yer alıyor. Sayfamızdaki Silifke hurda karton ve kağıt kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak gönderiyoruz Silifke Mersin kağıt hurda alan yerler arasındaki şirketimiz sayesinde karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra özenle hurda satmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Daha fazla fiyata hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alımı yapıyoruz.

Silifke Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika işiyle uğraşanların dediği şekilde kolay bir iş değildir. Silifke fabrika sökümü yapıyoruz. Öncelikle sökülecek iş yerinin detaylı bir biçimde incelenerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozum ihalelerini başarılı şekilde yerine getirdik. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp