Avrupa Yakası HurdacıSilivri Hurdacı

Silivri Kadıköy Mahallesi Hurdacı

Şu an Silivri firmalar içindeyiz. Ancak Kadıköy mahallesinde de hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Silivri Kadıköy çevresinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz İstanbul hurdacı firma olan firmamız hizmet vermeye devam ediyor. Kadıköy mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz Silivri Kadıköy mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lideriz. Halk Metal firmamız ile İstanbul Avrupa Silivri mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Avrupa yakası Kadıköy mahallesi bölgesinde hurda ve ikinci el eşyalar almaktayız Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Silivri mahalle merkezindeki Kadıköy hurdacı firma olarak Kadıköy mahallesinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası alımında İstanbul Silivri fiyatlarından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Silivri Kadıköy mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Güncel İstanbul Silivri Kadıköy hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Kadıköy Mahallesi Hurdacısı

Türkiye’de senede yüz bin ton tıpsal atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu malzemelerin %27’sini plastik türleri, yüzde oniki’sini cam hurdası, %4 kadarını maden hurdası, yüzde kırk üçünü karton hurdaları oluşturuyor. Aksi gibi, bu atılan atıkların dörtte 5’i çöpe gitmektedir. Bu atıklar ülkemize 1.6 milyar TL zarar açıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu tutarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmak amacı ile çalışıyoruz.

Kadıköy mahallelerinde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda malzemeleri geri dönüştürerek insanlarımızın faydasına çalışıyoruz. Silivri merkezinde ve Kadıköy mahallesi çevresinde hurda eşya alan yerler içerisindeyiz. Sizde her nevi hurda satmak nedeniyle hizmet telefonlarımızı arayabilirsiniz. İstanbul Silivri hurdacı firması olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sürekli büyüyoruz. Kadıköy hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişe etmeyin. Kadıköy merkezinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul ilinin nadide mahallesi Kadıköy 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Kadıköy için değil, her mahallede hurda alım hizmeti veriyoruz.

Kadıköy Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Silivri Kadıköy yerinden hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler içindedir. İstanbul Silivri Kadıköy Mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde kolayca arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak için bizi aramanız yeterlidir.

Kadıköy Bakır Hurdası Alanlar

Sitemizde yayımlanan Kadıköy hurda bakır kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Silivri Kadıköy bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Kadıköy mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayınız. Kadıköy bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır. Hurda bakır alan Kadıköy hurdacı numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Silivri Bakır hurdası alanlar alanında daha geniş bilgi var.

Kadıköy Krom Hurdası Alım Satımı

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alan yerler bölümüne bir bakmak isteyebilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Kadıköy Hurda Alan Firma

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda raf almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Silivri Kadıköy mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor.

Tonajlı ekstra demir, bakır hurdası, çatı minare kurşunu, hurda kablo, hurda çinko, sarı ve alüminyum hurda alırken yükseltilmiş fiyatlar uyguluyoruz. Kadıköy hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkıyoruz. Kadıköy kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler arasındadır. Hurdanızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurda metalin fiyatının inmesine neden olur. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Kadıköy Mahallesi Sac Hurdası Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. Kadıköy bölgesinde hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası mevcuttur.

Kadıköy Mahallesinde Çinko Hurda Alımı

Bu sitede yayınlanan İstanbul Avrupa Yakası Silivri Kadıköy mahallesinde çinko levha fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alan yerler yazısına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı için arayabilirsiniz. Kadıköy mahallesi çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko fiyatları gönderisine göz atmak istemelisiniz.

Kadıköy Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu alırız. Kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renkli biçimiyle göze çarpıyor. İstanbul Silivri ile Kadıköy mahallesinde kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Kadıköy kurşun hurda ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Kadıköy Hurda Kablo Alanlar

İstanbul Silivri Kadıköy kablo hurdası almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar hemen arayın. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Kadıköy fare yemez kablo kg fiyatı güncellenmiştir. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Her nevi kablo alan alan Kadıköy hurdacı firmayız. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar alımı esnasında piyasasının üstünde fiyatları vermekteyiz.

Kadıköy hurdacı firması olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron kablolar, iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

İstanbul Silivri Kadıköy etrafında kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebiyle hurdacı firmalar için önem taşır. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz.

Kesin bilgi almak için sitemizde bir kaç gün önce yazılan kablo hurdası alanlar konuyu okuyabilirsiniz. Konumdan antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Kadıköy hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

Kadıköy Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. . Bize verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız. Silivri Kadıköy hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için telefonunuzu bekliyoruz. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda satışı yapmak için arayın. Kadıköy mahallesinin tamamında alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımları güvenle yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz.

Kadıköy Sarı Hurda Alım Satımı

İstanbul Silivri Kadıköy Mahallesi hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki yazıya bir göz atabilirsiniz. Doğruyu söylemek lazım ise sarı hurdası adında hurda cinsi varolmamıştır. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Kadıköy mahallesinin tamamında sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır. Halk Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Dolayısıyla Kadıköy sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir.

Kadıköy Demir Hurdası Alımı

Firmamız Kadıköy bölgesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısını ziyaret ediniz. Bildiğiniz gibi her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alıyoruz.

Anlık demir hurdası fiyatları öğrenmek nedeniyle Kadıköy hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar bölümünü ziyaret etmek hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Kadıköy ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, dünyada çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Kadıköy toplama demir hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz.

Kadıköy Cam Hurda Alanlar

Çağımızda şeffaf ve renkli otomobil camları, şişesi vs. hurda cam çeşitleri bulunabilmektedir. Kadıköy mahallesi çevresinde hurda cam alanlar içinde bulunmaktayız. Çağımızda şeffaf ve renkli otomobil camları, şişesi vs. hurda cam çeşitleri bulunabilmektedir.

7/24 Açık Kadıköy Hurdacı

İki bin altı yıllarından bugünlere değin hurdacılığa hizmete devam ediyoruz. Sizlerin kazandırdığı güvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Kadıköy mahallesinde hurdacı firması olarak hafta sonu dahil iş yerimizdeyiz.

Kadıköy Anlık Hurda Fiyatları

Kadıköy mahallesinde hurdacı firmalar içinde hurdacılık esnasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada hızlıca değişmekte. Doğru hurda fiyatına erişmek sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alımlarında ton fiyatlarından yüksek fiyatlar sunuyoruz.

En Yakın Kadıköy Hurdacı Numarası

En yakın Kadıköy hurdacı servisiyle hurda metal tartmak için dilediğiniz yere gelmekteyiz. Bu biçimde size en yakın hurda alan yer Kadıköy mahallesinin her yerinde hizmetler vermekten kıvanç duyarız. Halk Metal şirketimizle Kadıköy mahallesinde her türde hurda malzeme almaktayız. Kadıköy hurdacıları arasında bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile kapınızdan hurda alım hizmetimiz var.

Kadıköy 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, patron masası alma işlerinde yüksek fiyattan ödemeler yapıyoruz. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek nedeniyle telefonumuzuarayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyaları evinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinesi alan hurdacı firma başlıklı paylaşıma ulaşabilirsiniz Kadıköy etrafında sıfır, 2.el ev mobilyaları alabilirsiniz.

Kadıköy Karton Hurda Alım Satımı

Kadıköy kağıt hurda alanlar içindeki işletmemiz yardımıyla toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Yüksek fiyata karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda kağıt peçete alıyoruz. Kağıt, karton hurda almaktayız. Bu sayfadaki Kadıköy hurda kağıt ve karton fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız Bölgenin tümünde hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle müşterilerimize çok daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz.

Kadıköy 2.el Raf Fiyatları

Özellikle yenilen depolar tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, orta reyonlar, market rafları, çelik raflar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen kullanılabilir durumda ikinci el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Raf hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımına bakmak isteyebilirsiniz. Sitemizdeki Kadıköy Mahallesinde ikinci el raf kg fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası alımı yazısını dolaşmalısınız. Kadıköy raf hurdası almak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Mahallesinde Akü Hurdası Alım Satımı

Biraz zaman sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Hurda akü fiyatı gönderimize göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır. Araçlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle bulunabiliyor. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden değerlidir. Akü hurda alan hurdacı gönderimizi okusanız şahane olur. Dolayısıyla bizim benzeri firma içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar.

Kadıköy İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce kısa zaman diliminde kullanılan inşaat vinçleri, harç makinesi, alçı makinesi, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Birde malesef işi bırakan iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılan fabrika vs. binalardan alınan sıfır ayarında ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencereler satıyoruz.

Kadıköy Hurda Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Her türde çalışır durumda 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Kadıköy Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de size araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Fakat araç hurdası trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri
, çekme belgeli hurda araba, motor hurdası alımı yapıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Kadıköy etrafında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Kadıköy Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Kadıköy bölgesinde en çok alınan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kadıköy bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. 2. El Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Kadıköy Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Kadıköy Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce belirlenen yerlere taşınıyor. Bina yıkımında antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşıma işleri güvenle yapılmaktadır.

Kadıköy Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Kadıköy mahallesi kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş binaların yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler gibi tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Çok önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kadıköy hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan Kadıköy hurdacısıyız. Bu sayfada yayımlanan İstanbul Silivri Kadıköy hurda naylon fiyat listesini grubumuzdakilerle anlık bir şekilde paylaşıyoruz Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere denir.

İstanbul ve Kadıköy mahallesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. İyi fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kadıköy Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir. Bu mahallede anot nikel, %99 şablon nikel hurda ve %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınırken gayet özen ile davranılmalıdır. İstanbul Silivri ve Kadıköy hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Kadıköy Mahallesinde Fabrika Bozumu

Kadıköy mahallesinde fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde nam saldık. Daha önce sayısız fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Hurdacıların bahsettiği biçimde kolay bir işlem sayılmaz. İşe başlamadan sökülecek iş yerinin incelikle dolaşılarak gerekli araçların ayarlanması gerekiyor.

Kadıköy Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Kadıköy çevresinin her mahallesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelmekteyiz. Spot tekstil artığı parça kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda, hurda çamaşır kumaşı için kapınızda ödeme yapılır.

Spot hurda gabardin, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi arayın. İstanbul Silivri Kadıköy kilosuyla kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki Kadıköymahallesi kumaş hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Kadıköy İkinci El Mutfak Malzemesi Alan Yerler

Titizlik ile kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar firmamızı arayabilir. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vb endüstriyel mutfak aletini görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı aletleri almaktayız.

Kadıköy Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza yaşanabilir bir İstanbul Silivri Kadıköy bırakmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Kadıköy hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızla atıl hurda eşya alım işlerine başladık. Sırf bu türlerdeki hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp