Silivri Hurdacı

Silivri Selimpaşa Mahallesi Hurdacı

Selimpaşa mahallesi hurdacı firmalar içinde en başarılı geri dönüşüm tesisiyiz. Silivri Selimpaşa mahallesi hurda dönüşümü yapan firmayız. Selimpaşa mahallesinde hurdacı olarak her türden hurda eşyanızı alıyoruz

Halk Metal olarak Avrupa yakasına yakın yerlerde hizmetimizi sürdürüyoruz. Aslında İstanbul Silivri depoları içerisindeyiz. Elbette ki Silivri Selimpaşa mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Selimpaşa mahallesinin tümünde hurda malzemeler ve 2.el ev eşyası için eşyanın değerini nakit ödüyoruz

Silivri Selimpaşa mahallesi hurdacı firması olarak Selimpaşa mahallesi sokaklarında hurdacılık yapıyoruz. Güncel İstanbul Silivri Selimpaşa hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Avrupa yakası Silivri çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla ekip gönderiyoruz

Her çeşit hurda satışı nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Silivri Selimpaşa Hurdacıları

Yurdumuzda yıllık olarak yüz bin ton tıpsal atık, 25 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Bu atıkların yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde dördünü metaller, yüzde 43’ünü kağıtlar, %12’sini camlar oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu atıklar yurdumuzun senede 1.57 milyar TL zararına sebep oluyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Selimpaşa bölgesinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek bütün vatandaşlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Selimpaşa mahallesinde ve Silivri merkezinde hurda malzeme alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak için telefonlarımızı tuşlamalısınız. Silivri hurdacısı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe büyüyoruz. Selimpaşa hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Silivri Selimpaşa içerisinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul merkezinin eşine rastlanamayan mahallesi Selimpaşa ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Silivri Selimpaşa bölgesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Selimpaşa Mahallesi Hurdacı Numarası

Selimpaşa Mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesi hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu sebeple hurda satmak amacı ile telefonumuzu aramanız gereklidir.

Selimpaşa Mahallesi Hurda Bakır Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Silivri Selimpaşa bakır hurdası fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. İstanbul Silivri Selimpaşa bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Selimpaşa Mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgi var. Selimpaşa içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Selimpaşa mahallesi hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz.

Selimpaşa Mahallesi Hurda Krom Alan Firma

Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler sayfamızı ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir. Gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Silivri Krom hurda fiyatları bölümünü dolaşmak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Selimpaşa Hurda Alımı

Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Selimpaşa kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdalarınızı hiç zaman geçirmeden nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece malzemenin kıymetleri düşüyor. İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda çinko almak üzere yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir hurda, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır hurda, hurda kablo ve sarı hurdası alımında fiyat listeleri uygulamaktayız. Selimpaşa hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öne çıkıyoruz.

Selimpaşa Hurda Sac Alan Yerler

İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesinde sac levha, sac varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depo tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Hurda sac alan işyerleri arasındayız. Firmamızda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

Selimpaşa Çinko Hurdası Alımı

Bu sayfadaki Selimpaşa Mahallesi hurda çinko ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan yerler linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul, Silivri Selimpaşa mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan hurdacı yazısına göz atmak istersiniz.

Selimpaşa Kurşun Hurdası Alımı

Selimpaşa hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız mahallelerden biridir. Bu yazdıda yer almakta olan İstanbul Silivri Selimpaşa çatı minare kurşunu ton fiyatını dileyene güncel olarak göndermekteyiz. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda satışı nedeniyle aşağıda bulunan telefon numarasını tuşlayıp irtibat kurmanız gereklidir. Kurşunun kullanılan eski madenler içerisinde olduğu biliniyor. Dünyada cevher halinde elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle bilinir.

Selimpaşa Kablo Hurdası Alımı

Selimpaşa Mahallesi mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar içinde piyasanın üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan Selimpaşa hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Çünkü firmamız sadece hurda alımında uğraşmıyoruz.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Selimpaşa bakır kablo fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. İstanbul Silivri Selimpaşa çevresinde kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,50% bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Kablo alan hurdacı başlıklı metini okuyun. Kablo hurdaları içindeki bakır tel nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Selimpaşa mahallesi mahallesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncülük ediyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımında ederinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bizimle iletişime geçin.

Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları ticareti için telefon edebilirsiniz. Selimpaşa hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo alım satımı yapıyoruz. Genel olarak hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır.

Selimpaşa Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Her çeşit alüminyum hurdası alınır. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için telefonunuzu diliyoruz. Güvenilir bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Silivri Selimpaşa hurda alüminyum alanlar içinde fark yaratıyoruz. Sizin yardımıyla sürekli tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum hurdası alanlar konulu metne bir göz gezdirebilirsiniz. Selimpaşa mahallesinin tümünde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız.

Selimpaşa Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Selimpaşa mahallenin tümünde sarı pirinç hurdası almaktayız. Pirinç sarı alan hurdacılar içerikli yazıyı inceleyin. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. Gerçeği söylemek lazımsa hurda sarı adında hurda çeşidi yoktur. Bu yüzden Selimpaşa mahallesinde sarı hurdası alanlar içerisindeyiz.

Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş alım satımı yapıyor. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Selimpaşa hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yapıyor.

Selimpaşa Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık demir hurda fiyat listesi edinmek amacı ile Selimpaşa hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Silivri Hurda demir alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Demir, dünya genelinde bol miktarda bulunan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Selimpaşa ekstra demir hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Unutmayın ki her türden pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Firmamız Selimpaşa mahallesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Selimpaşa mahallesinin tüm sokaklarında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Selimpaşa Hurda Cam Kırığı Alanlar

Bu dönemde şeffaf kola meşrubat şişesi, otomobil camı vb. hurda cam çeşitleri bulunmaktadır. Silivri Selimpaşa mahallesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Bu dönemde şeffaf kola meşrubat şişesi, otomobil camı vb. hurda cam çeşitleri bulunmaktadır.

7/24 Açık Selimpaşa Mahallesinde Hurdacı Firması

7/24 açık Selimpaşa hurdacı firması olan firmamızla zaman farketmeden hurda metal ticareti yaparız. Neredeyse dört yıldır hurda hurda alım satımı yapan şirketiz. Sizlerin verdiği tecrübeyle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Anlık Selimpaşa Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında piyasadan fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Selimpaşa hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi hızlı bir şekilde değişmektedir. Güncel sitemizdeki hurda fiyatları içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz En güncel hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

En Yakın Selimpaşa Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Selimpaşa hurdacı firması adı ile hurda ticareti nedeni ile adresinize geliyoruz. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Selimpaşa bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız. Selimpaşa hurdacı şirketi içinde çalışan personelimizle adresinizden her çeşit hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Halk Metal şirketimizle Selimpaşa bölgesinde hurda malzeme almaktayız.

Selimpaşa Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek için firmamıza ait numaralarla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, patron masası depomuzda çok miktarlı mevcuttur. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki oturma gruplarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacı firma konulu makalemizi incelemelisiniz Değerinden ekonomik fiyata sıfır ve ikinci el koltuk alabilirsiniz.

Selimpaşa Karton Hurda Alım Satımı

Piyasadan fazla fiyata hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, hurda kağıt peçete alanlar arasındayız. Selimpaşa kağıt hurda alanlar içindeki firmamız sunduğu hizmetlerle hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz. Hurda kağıt alım satımı için adresinize geliyoruz. Sayfamızdaki Selimpaşa hurda karton ve kağıt kilo fiyatı daima güncelleniyor Bölgenin tamamında kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet sayesinde müşterilerimize daha çok kâr elde etme avantajı veriyoruz.

Selimpaşa Hurda Raf Alanlar

Bu sayfadaki İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesinde raf hurdası ton fiyatları güncellendi. Raf hurdası alımı makalesini ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar. Raf hurdası Selimpaşa alımı amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden pastaneler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza rafları, hurda market rafı içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz. Silivri Raf hurdası alan hurdacı firmalar gönderisini gezmelisiniz.

Selimpaşa Hurda Akü Alım Satımı

Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alan yerler yazımızı gezmek konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden bizim benzeri işletme içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır.

Biraz süre sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurda alan hurdacı makalemize göz atmak isteyebilirsiniz. Akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvı sebebiyle oldukça kıymetlidir.

Selimpaşa İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz. Birde ne yazık ki iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız Selimpaşa mahallesinde yıkılmış öğrenci yurdu binalarından ayrılan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, kapı, pencere satıyoruz.

Selimpaşa Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi işletmeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Her türlü çalışır durumda 2.el jeneratör satılır.

Selimpaşa Hurda Araba Alan Yerler

Selimpaşa geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Selimpaşa bölgesinde hurda araba alım hizmeti veriyoruz. Tabiki de size araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, motor hurdası .

Selimpaşa Klima Hurda Alım Satımı

Selimpaşa etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Selimpaşa mahallesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Selimpaşa Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Selimpaşa Belediyesi’nce belirlenen moloz dökme arazilerine naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre ortaya çıkan molozların taşınması itina ile firmamızca yapılıyor. Selimpaşa hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Selimpaşa Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Çıkacak hurda bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vs. tüm hurdaları almaktayız.

Silivri Selimpaşa mahallesi kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış iş yerlerinin istendiği biçimde inşaatının yapılması için yıkımını yapıyoruz. Yıkımlarda gerekli iş güvenliği önlemleri

Selimpaşa Mahallesi Hurda Plastik Alanlar

Avantajlı fiyatlarla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası almaktayız. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Selimpaşa plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İstanbul Silivri Selimpaşa plastik kilo fiyatı bugün güncellendi Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. İstanbul şehri Selimpaşa mahallesinin tümünden hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Selimpaşa Nikel Hurda Alanlar

Hurda nikel zehirli olabilir. Selimpaşa nikel hurda alıyoruz. Bu nedenle hurda nikel taşınırken oldukça özen ile davranılmalıdır. İstanbul Silivri Selimpaşa çevresinde nikel turbo, anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası – %95 nikel şablon alımı yapıyoruz.

Selimpaşa Fabrika Sökümü Yapılır

Profesyonelce fabrikaların söküm işini yapıyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihalesini yerine getirdik. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Selimpaşa mahallesi fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Evvela sökülecek fabrika binasının incelikle incelenerek uygun aletler ve araçların ayarlanması çok daha doğrudur. Bu sayede İstanbul Silivri fabrika yıkımı gerçekleştiren firmalar içinde ünlü olduk.

Selimpaşa Hurda Kumaş Alımı

Parti malı hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı satışı yapmak için bizi çok geçmeden arayın. Defolu makine artığı kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alımında peşin parayla ödeme yapıyoruz. Selimpaşa çevresinde kumaş hurdası alıyoruz. Buradaki İstanbul Silivri Selimpaşa kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimize bedelsiz yolluyoruz. Selimpaşa kilo ile tartarak kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. İstanbul Silivri Selimpaşa mahallesinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş, jesica kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımları için adresinize geliriz.

Selimpaşa Mahallesinde 2. El Cafe Ekipmanı Alan Yerler

2.el tabak ısıtma makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler buradaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi 4 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz. İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı alıyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el cafe ve lokanta aletleri alıyoruz.

Selimpaşa Hurdacılar Sitesi

Gençlere temiz bir Selimpaşa oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Selimpaşa hurdacılar sitesi içerisindeki hurda tesisimiz yardımıyla geri dönüşüm firması olarak hizmet ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp