Şırnak Hurdacı

Silopi Hurdacı Hurda Fiyatları

Silopi yakınlarında hurda fiyatı sormak nedeni ile dilediğiniz zaman en yakın ekibimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Memleketin dört bir yanında, hurda alıyoruz. En doğru Silopi hurda alım satım listesiyle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetlere bulunduğunuz içerikten erişebilirsiniz.

Halk Metal şirketimizle hizmet veriyoruz. Silopi hurdacı firma olarak sürekli bir biçimde gelişmekteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Şırnak hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Şırnak Silopi Hurdacı Firmalar

Silopi hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Şırnak Silopi ilçesinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Şırnak ilinin gelişen ilçesi Silopi 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Şırnak Silopi etrafında değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz. Silopi bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğini kurtarmaktayız. Silopi hurdacı firması olarak Şırnak ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın transferi için yakında hazır bulunan hurda alım ekibimizi yönlendirmekteyiz

Silopi Hurdacı Telefonu

Şırnak Silopi hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Boşa süre geçirmeden telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Şırnak Silopi yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Silopi Hurda Bakır Alımı

Bakır hurda alanlar yazımızda geniş bilgi var. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Silopi hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Silopi içerisinde hurda bakır alıyoruz. Silopi bakır hurda fiyatları için arayın. Sayfamızdaki Silopi sorma bakır hurdası ton fiyatını whatsapp grubu üyelerimize bedelsiz ulaştırıyoruz. Şırnak Silopi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz.

Silopi Hurda Kablo Alanlar

Şırnak Silopi hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında öncülük ediyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satmayı isteyenler hemen arayın. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Piyasada hızlıca edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları,50% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Daha güncel sayfamızda önceden paylaşılmış kablo hurdası alanlar içeriği inceleyin. Yerinden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur.

Çünkü sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Silopi hurdacı firmayız. Bununla birlikte hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımında piyasanın üstünde fiyat teklifini vermekteyiz. Silopi hurdacısı olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası ticareti için buradayız.

Üstelik hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Silopi hurda bakır kablo ton fiyatını whatsapp grup üyelerine günlük göndermekteyiz. Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni sebebiyle hurdacı firmalar için önem arz eder. Şırnak Silopi ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız.

Silopi Hurda Alüminyum Alanlar

Her türde alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde her gün deneyim kazanıyoruz.

Burada yayınlanan Silopi hurda alüminyum kilo fiyatını dileyene güncel olarak gönderilmektedir. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz.

Şırnak Silopi hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası alıyoruz. Silopi bölgesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımında hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz.

Silopi Hurda Sac Alan Hurdacılar

Depo çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Firmamızda bir tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurda alımı yapan yerler içerisindeyiz. Silopi bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, satmak nedeni ile arayabilirsiniz.

Silopi Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu bilinmektedir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü hurda kurşun için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Şırnak ili Silopi kurşun hurda alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Şırnak Silopi kurşun hurdası fiyat listesini talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Dünyada cevher halinde bulunan kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası kilo fiyatı sayfamızı dolaşmak iyi gelecektir.

Silopi Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Silopi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdanızı şimdi nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su iletemas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürüyor.

Hurda çinko alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, kalay hurda, hurda çelik alan Silopi hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Şırnak Silopi hurdacı firması olan Halk Metal her tür hurda atık alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda sarı ve inşaat demiri, bakır, kurşun hurdası, kablo hurda, çinko hurdası, alüminyum alımı yaparken fiyat listesi sunuyoruz. Silopi hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

Silopi Sarı Hurda Alım Satımı

Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır. Haliyle Silopi sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur.

Sitemizde yayımlanan Şırnak Silopi hurda sarı pirinç ton fiyatlarını dileyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için pirinç sarı alan hurdacılar içeriği okuyabilirsiniz. Silopi hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Silopi genelinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Halk Metal bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Pirinç metali yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir.

Silopi Krom Hurda Alım Satımı

Oldukça sert bir maden bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Silopi hurda krom kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı hurda krom konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Silopi Demir Hurda Alım Satımı

Halk Metal Şırnak Silopi ilçe genelinde demir hurdası alımı yapıyor. Demir, yer kabuğunda en çok çıkarılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Şırnak Silopi ekstra demir hurdası ton fiyatını saat başı yollamaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalemize bir göz atmalısınız.

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları istemek sebebiyle şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderisini okursanız muhteşem bir iş yapacaksınız. Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı için peşin para ödeme yapıyoruz. Silopi ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz.

Silopi Çinko Hurda Alanlar

Şırnak, Silopi çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Silopi çatı söküm çünkosu kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alan hurdacı firma sayfamızı güzel bir iş yapacaksınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Silopi Plastik Hurda Alanlar

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir. Silopi hurda plastik alanlar içerisinde öncü firmayız. Sayfamızdaki Silopi plastik hurdası ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Şırnak şehri Silopi ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz.

Silopi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan lokanta benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pencereler alımı yapıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan nalburlardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, alçı makinesi, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Silopi Bina Yıkımı

Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her türlü hurdanızı ücreti karşılığında almaktayız. Silopi kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek apartmanların en baştan inşaatının yapılması için yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında gerekli güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Silopi Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Silopi etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Klima hurdası Silopi bölgesinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler arasındadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Silopi Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Silopi Belediyesi’nce belirlenen araziye boşaltılıyor. Fabrika yıkımından sonra sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Silopi Hurda Nikel Alımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alımında mümkün olduğunca hassasiyetle çalıŞmalıyız. Şırnak Silopi genelinde %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Şırnak ve Silopi hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

Silopi Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alıyoruz. Bu sayfadaki Şırnak Silopi ikinci el raf ton fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacı firmalar raf hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Silopi 2.el hurda raf alım satımı nedeniyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden dükkanlardan aldığımız çelik raflar, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el raf satan yerler içerisindeyiz.

Silopi Hurda Akü Alan Firma

Akü diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Uzun zaman sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor.

Akü hurda alım satımı yazısını incelerseniz mükemmel olur. Bu sebep ile hurdacı firmamız gibi işletme bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Motorsiklette enerji ihtiyaçları sebebi ile bulunuyor. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

Silopi Kağıt Hurdası Alım Satımı

Silopi Şırnak hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız Halk Metal yardımıyla toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatı ile bristol hurda, hurda karton bardak, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt alanlar içindeyiz. İlçenin tümünde renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alım satımlarında uyguladığımız extra özen ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanç elde etme avantajı iletiyoruz. Hurda kağıt alım satımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Şırnak Silopi hurda karton kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara güncel olarak gönderilmektedir

Silopi Beyaz Eşya Hurdası

Az ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan yüksek fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat sunuyoruz. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinası alan hurdacı konulu sitemizi ziyaret ediniz Az kullanılan 2. el buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile bizlerituşlayabilirsiniz. Uygun fiyatlara titiz bir şekilde kullanılmış ve 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyası, personel masaları, patron koltukları almak amacıyla yüksek fiyatlarla ücretler yapıyoruz.

Silopi Hurda Fiyatları

Anlık demir hurdası fiyatları konulu yazıyı ziyaret edin Doğru fiyata erişmek nedeniyle bizi arayın. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alımında diğer Silopi hurdacılarından yüksek ton fiyatı sunuyoruz. Silopi hurdacısı olarak hurda alımı yaparken uygulanılan fiyat listesi Silopi borsasında hızlıca değişiklik göstermektedir.

Silopi Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Çağımızda renkli ve şeffaf otomobil camı, şişesi ve benzeri cam hurdası bulunabiliyor. Silopi çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız. Çağımızda renkli ve şeffaf otomobil camı, şişesi ve benzeri cam hurdası bulunabiliyor.

Silopi İkinci El Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak kurtuma tezgahı, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü ocak, dinlendirici, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Profesyonel mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İyi durumda otel tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alınır.

Silopi Parça Kumaş Alımı

Kilosuyla mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş alımı yapmaktayız. Bu sitede yer alan Silopi hurda kumaş fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Silopi kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Şırnak Silopi ilçesinde hurda kumaş alıyoruz.

Silopi bölgesinde hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımı için adresinize geliyoruz. Kilosuyla hurda gabardin, örme kumaş, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız.

Silopi Hurdacı Sitesi

Silopi hurdacılar sitesi 8. blokta bulunan firmamız vasıtası ile hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir şehir oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bu türlerdeki hurdalarınızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Silopi Fabrika ve Makine Sökümü

Hurdacıların bahsettiği gibi kolay değildir. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak tesisin incelikle incelenerek uygun araç ve gereçlerin seçilmesi doğru olur. Silopi Şırnak fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Daha önce sayısız fabrika yıkım ihalelerini güvenle tamamladık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde lider yerdeyiz.

Silopi Otomobil Hurdası Alan Yerler

Silopi hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazı dönemlerde Silopi etrafında hurda araç alıyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araba trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış araba hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
, römork, hurda motor alım satımı için arayabilirsiniz.

Silopi Jeneratör Hurdası Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör satışı yapıyoruz. Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alan firmayız için en yüksek fiyatı sunmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Silopi Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Silopi hurdacı firması olan şirketimiz ile gece gündüz iş yerimizdeyiz. Tam 1992’den bu günlere hurdacılık sektöründe hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Yılların sağladığı deneyimler vasıtasıyla tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Silopi Hurdacı Telefonu

En yakın Silopi hurdacı firma hizmeti ile her cins hurda eşya alım satımında adresinize geliyoruz. Silopi hurdacısı firmamızla kapınızdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu hizmetlerle atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Silopi genelinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Halk Metal firmamızla Silopi ilçesinde her çeşit hurda alırız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp