Kütahya Hurdacı

Simav Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Memleketin dilediğiniz tarafından, her türlü hurda satışı sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Simav hurdacı firmasıyız. Güncel Kütahya Simav hurda fiyatlarıyla hizmetimize devam etmekteyiz. Diğerlerinden farklı hizmetler sunuyoruz. Tüm hizmet alanlarımızı ziyaret ettiğiniz makalemizden inceleyebilirsiniz.

Halk Metal olarak hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Kütahya hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Simav şehir merkezinde hurda satmak nedeni ile gece gündüz yönetim merkezimize görüşmeniz yeterli olacaktır.

Simav Hurdacı Firma

Simav hurdacısı olarak Kütahya ilinin tümünde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için çevrenizdeki hurda taşıma aracımızı göndermekteyiz. Simav mahallelerinde hurda alım faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış malzemeleri işlemden geçirerek halkımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her nevi hurda satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı aramalısınız. Simav hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Simav ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Kütahya ilinin hızla değişen ilçesi Simav ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Simav etrafında değil, tüm illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Simav Hurdacı Telefonu

Simav adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Bu neden ile hurda satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Kütahya Simav hurdacı numarası sayfamızın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz.

Simav Bakır Hurdası Alımı

Soyma bakır hurda, Hurda antikron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Simav bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Simav genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Simav hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bu sayfadaki Kütahya Simav bakır hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Kütahya Simav bakır hurda alan yerler arasındayız.

Simav Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Simav ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış metne bir göz atabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arzeder. Simav hurdacısı Halk Metal özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşinen ödüyoruz. Simav hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alıyoruz.

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Genel olarak hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Fakat hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz.

İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Kütahya Simav kablo fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Yerinden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alımı yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Simav hurdacı firmayız. .

Simav Hurda Alüminyum Alım Satımı

Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz. Kütahya Simav hurda alüminyum alanlar içinde öncüyüz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Hurda satanların desteğiyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Sayfamızda paylaşılmış olan Simav alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Simav ilçesinin her yerinde alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken tartımları profesyonelce yapmaktayız. Bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Simav Sac Hurda Alımı

Kütahya Simav etrafında sac levha, sac varil hurdası, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı talep etmek amacı ile. Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Simav Kurşun Hurda Alanlar

Simav Kütahya kurşun hurdası aldığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Simav çatı minare kurşunu fiyatlarını günlük yollamaktayız. Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu fiyat listesi edinmek sebebi ile yetkili personellerimizi arayıp irtibata geçmetiniz yeterlidir. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız.

Simav Hurda Alan Firmalar

Simav geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Simav yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su iletemas ederse korozyona uğrar. Böylece hurda malzemenin fiyatının inmesine sebep olmaktadır.

Hurda atık alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı fimayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve hurda kurşun, toplama demir, çinko, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurdası alımında fiyatlar uygulamaktayız. Simav hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Simav Sarı Hurda Alım Satımı

Bu yüzden Simav sarı pirinç hurda ticareti yapanlardanız. Simav hurdacı firmamız bu hurdaların yanında sarı hurda radyatör, sarı hurda fosfor, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Buradaki Simav sarı pirinç fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkında yazılmış yazıyı inceleyin.

Kütahya Simav hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye hurda cinsi yoktur. Sizlerinde bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri vardır.

Simav ilçesinde hurda sarı almaktayız. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri vardır.

Simav Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma gönderisine kesinlikle göz atmalısınız. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sitemizde yayımlanan Simav hurda krom tank ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız.

Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Simav Hurda Demir Alanlar

Bildiğiniz üzere her nevi demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar makalemize göz atmak isteyebilirsiniz. Firmamız Simav bölgesinin tamamında hurda demir ticareti yapmaktadır. Simav etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Anlık demir hurda fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler hakkında bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunan madenler içindedir. Bu sayfadaki Simav 1.sınıf hurda demir fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

Simav Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kütahya, Simav bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Simav çinko levha fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurda alan hurdacılar bölümümüzü ziyaret ederseniz iyi bir şey yaparsınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

Simav Hurda Plastik Alımı

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Kütahya ile Simav ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

En yüksek fiyatlarla mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Simav plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Simav hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Simav hurda naylon fiyat listesi güncellenmiştir

Simav İkinci El İnşaat Malzemesi

Simav çevresinde yıkılmış ardiye vs binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pencere alıyoruz. Müteahhitler tarafından kısa bir süreliğine kullanılan alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Birde kapanan iş yerlerinden almış olduğumuz

Simav Bina Yıkımı

Simav kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin istendiği bir şekilde yapılması nedeni ile yıkımını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen güvenlik önlemleri Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler gibi her türde hurdanızı satın alıyoruz. Üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz.

Simav Klima Hurda Alanlar

Hurda klima Simav bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar arasındadır. Simav bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Simav Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda eşyaların tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Simav Belediyesi Fen işleri tarafından bildirilen moloz bırakma alanlarına taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre bina molozunun taşınması itinalı bir biçimde yapılır.

Simav Nikel Hurda Alanlar

Bu sebep ile nikel hurdası alımı yapılırken elden geldiğince dikkatle hareket edilmelidir. Hurda nikel zehirlidir. Bu bölgede anot nikel, hurda turbo nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 hurda nikel şablon alımında piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Kütahya ile Simav nikel hurdaları alıyoruz.

Simav Hurda Raf Alanlar

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Simav 2.el raf kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatları yazısına göz atmalısınız. Simav 2.el hurda raf alım satımı amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen toptancılardan temin ettiğimiz market rafları, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız.

Simav Akü Hurda Alanlar

Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurda alan yerler hakkında bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Kütahya Simav hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alanlar içerisindedir. Arabalarda enerji kaynağı bulunabiliyor. Biraz süre sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurdaları içerdiği kurşun içeren akü suyu sebebi ile geri dönüşüm için değerlidir.

Simav Karton Hurdası Alan Firma

derinden çok fiyata kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alan yerler içinde en fazla fiyatları sunmaktayız. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alırken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına çok daha yüksek kâr elde etme imkanı yöneltiyoruz. Simav hurda kağıt alımı yaptığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki Kütahya Simav hurda kağıt, karton ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz Simav Kütahya hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki firmamız Halk Metal hizmetleriyle matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Simav Beyaz Eşya Hurdası

İkinci el ofis büro mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları alımlarında değerinde ücretler yapıyoruz. Kısa süreliğine kullanılan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı evinize gelerek almaktayız. Eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi alanlar konusunda bilgi gönderilmiş olan içeriğimizi gezebilirsiniz Ederinden ucuz fiyata titizlikle kullanılan ve 2.el oturma grubu alabilirsiniz. Her türlü 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak amacı ile bize ait cep numaraları ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Güncel Simav Hurda Fiyatları

Güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşın. Simav hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyatlar piyasada saat başı değişmekte. Tekrar söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alımında oldukça daha fazla ton fiyatları ödüyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki metne bir göz atabilirsiniz

Simav Cam Hurdası Alım Satımı

Cam saydam yada yarısaydam genellikle kırılgan yapıdaki su tutabilen amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Bu dönemde rengarenk meyve suyu şişesi, araç camları benzeri hurda cam bulunabiliyor. Simav yakınlarında cam hurda alanlar içerisindeyiz.

Simav 2.el Cafe Ekipmanları Alanlar

Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak malzemelerini görmek için almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle iletişime geçebilir. Kısa süreliğine kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza hazırlama dolabı alıyoruz. Endüstriyel reataurant mutfağı aletleri alımı yapıyoruz.

Simav Parça Kumaş Alanlar

Parti malı gabardin kumaş, örme kumaş, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı şimdi arayın. Kütahya Simav kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Sitemizde bulunan Simav hurda kumaş kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kütahya Simav bölgesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında adresinize gelmekteyiz.

Defolu hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurda alımında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Kütahya Simav bölgesinde kumaş fire hurdası almaktayız.

Simav Hurdacılar Sitesi

Her haliyle güzel bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Simav hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Simav Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kütahya Simav fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekmektedir.

Böylece hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde başarılı olduk. Güvenlice tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Sektörde çok sayıda fabrika sökümü ihalesini tamamladık.

Simav Hurda Otomobil Alanlar

Ara sıra Simav yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Simav hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, hurda vagon, çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz. Tabiki de size hurda araç alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Simav 2. El Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız.

7/24 Hurda Alan Simav Hurdacı Firması

Sizlerin verdiği kurumsallaşmalarla makine sayımızı geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Simav hurdacı dükkanımız aracılığı ile günün her saatinde geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. Nerdeyse iki bin altı senelerinden buyana geri dönüşümde hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Simav Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurdacılık olarak Simav çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Simav ilçesinin her sokağında hizmet ediyoruz. Simav hurdacısı istihdamındaki ekiplerimiz ile adresten hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Simav en yakın hurdacı deposu adı ile hurda malzeme ticareti sebebi ile deponuza deneyimli personel yolluyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp