Ankara Hurdacı

Sincan Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Sincan merkezinde hurdanızın piyasa değerini öğrenmek amacıyla 7/24 hurda alım satım numaralarımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Türkiyemiz’in dört bir tarafından, hurda alımı yapıyoruz. Sincan hurdacı firmasıyız.

Halk Metal firmamızla hizmetimizi sürdürüyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Ankara hurdacısı firmalar arasındayız. En iyi Sincan hurda alım satım listesiyle hurda alımı yapıyoruz. Benzersiz hizmetler sunmaktayız. Bütün hizmet alanlarımızı buradan detaylı öğrenebilirsiniz.

Sincan Hurdacısı

Sincan hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ankara Sincan bölgesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Sizde her nevi hurda krom satmak amacıyla numaralarımızı çaldırabilirsiniz. Ankara merkezinin naif ilçesi Sincan 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Ankara Sincan etrafında değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Sincan mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş plastikleri eriterek halkımızın faydası için çalışıyoruz. Sincan hurdacı olarak Ankara ilinin her yerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki atık malzemeleriniz için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz.

Sincan Hurdacı Numarası

Sincan hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatı sormak amacıyla numaralarımızı aramalısınız. Şimdi arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Ankara Sincan hurdacı telefonu bu sayfanın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Sincan Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Gerçekte sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır. Sitemizdeki Sincan hurda sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Sitemizde bulunan pirinç sarı hurdası alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz.

Sincan bölgesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri bulunabilir. Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası alımı yapıyor. Bu sebeple Sincan hurda sarı alanlar içindeyiz. Sincan hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor.

Sincan Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı yazımıza bir bakmak isteyebilirsiniz. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Sincan hurda krom kilo fiyatını günlük göndermekteyiz.

Sincan Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı çinko hurda, kurşun, bakır, kablo, hurda alüminyum,ekstra demir ve sarı satanlara özel yükseltilmiş fiyat teklifi veriyoruz. Sincan hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız. Sincan adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Topladığınız hurda malzemeleri zaman kaybetmeden satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin fiyatı düşüyor. Sincan hurdacı firma olan Halk Metal her nevi hurda malzeme alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda kağıt alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda zamak antimon, hurda makina, çelik hurda, kalay hurdası alan Sincan hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Sincan Sac Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Sincan bölgesinin tamamında sac levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı amacı ile arayın. Şantiye tavanı kaplamak için kullanılabilir. Hali hazırda yeni ürün gibi 2. el trapez sac vardır. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Sincan Hurda Bakır Alanlar

Sincan içerisinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır konumuzda geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Sincan hurdacı numarasını tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Buradaki Sincan bakır fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Ankara Sincan bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Sincan bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz.

Sincan Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her nevi alüminyum hurdası nakit alınır. Her türde hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Sincan ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken hurda tartımını müşteriyle gerçekleştiriyoruz.

Bu sayfadaki Sincan alüminyum hurdası kilo fiyatı dün güncellendi. Alüminyum alan hurdacılar içerikli yazıya bir göz atın Ankara Sincan alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerin yardımıyla her gün kurumsallaşıyoruz.

Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Güvenli bir şekilde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu ticareti için arayın.

Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Sincan Kurşun Hurdası Alım Satımı

Ankara Sincan kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Sincan çatı minare kurşunu kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar gönderimize göz atmalısınız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Kurşun en eski madenlerden biridir.

Sincan Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sincan hurdacı arayanlar için buradayız. . Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyatları sunuyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Ankara Sincan hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz. Sincan ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmalar arasında yüksek ton fiyatını vermekteyiz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmayı dileyenler bize ulaşın.

Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Ankara Sincan hurdacısı olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alanlar için önemlidir. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Ek olarak alüminyum kablo hurdaları alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo hurdası alanlar hakkındaki konuyu ziyaret edin. İçinde bulunan iletkenin türüne göre ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Sincan bakır kablo kg fiyatını dileyene ücretsiz ulaştırmaktayız. Etrafta sıklıkla bulunan 50% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz.

Sincan Hurda Çinko Alımı

Sayfamızdaki Ankara Sincan çinko levha fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Hurda çinko alanlar hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Sincan ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Sincan Demir Hurda Alım Satımı

Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar makalemize kesinlikle bir göz atın. Hurda demir, Sincan ilçe genelinde çokça bulunan madenler arasında yer almaktadır. Sitemizdeki Sincan hurda demir kilo fiyatını telegram grubu üyelerine günlük gönderiyoruz. Sincan etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Halk Metal Ankara Sincan bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir trabzan, demir kapı, pencere demiri için peşin ödeme yapmaktayız.

Sincan Nikel Hurdası Alanlar

Ankara Sincan bölgesinde turbo nikel, %95 şablon nikel hurda ve %99 şablon nikel, anot nikel hurda alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımı yapılırken çok hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Sincan nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir.

Sincan Hurda Cam Alanlar

Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıya sahip su muhafaza eden amorf sert maddedir. Sincan genelinde cam hurdası alanlar arasındayız. Bu dönemde şeffaf kola meşrubat şişesi, otomobil camları şeklinde hurda camlar tonlarca yeniden işleniyor.

Sincan 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan iş yeri vb binalardan çıkma hala kullanılabilir 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pencereler alım satımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz. Dolayısıyla iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız

Sincan Fabrika Bozumu

Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihalesi gerçekleştirdik. Fabrika sökerken yıkılacak fabrikanın detaylıca dolaşılarak uygun aletlerin hazırlanması çok daha doğrudur. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde meşhur olduk. Sincan fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Sincan Hurda Klima Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Sincan etrafında klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız. Klima hurdası Sincan çevresinde en fazla alınan hurdalar içinde yer almaktadır. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Sincan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre bina molozunun taşınması itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozu Sincan Belediyesi’nce planlanan yerlere nakliyesi yapılıyor. Halk Metal tarafından alınan her nevi hurda metallerin tesisimize taşıma işleri bedelsiz yapılır.

En Yakın Sincan Hurdacı

Sincan hurdacı firma içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla kapıdan hurda almaya başladık. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Sincan genelinde hizmetler veriyoruz. Halk Metal firmamızla Sincan etrafında hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. En yakın Sincan hurdacı firması hizmetleri ile hurda malzeme ticareti nedeniyle adresinize geliyoruz.

Sincan Güncel Hurda Fiyatları

Sincan hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında her saat değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretinde ton fiyatlarından fazla fiyat teklifi ödüyoruz. Anlık hurda fiyatları başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz Anlık fiyata ulaşabilmek amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Sincan 2. El Jeneratör Alanlar

Her türde çalışır durumda ikinci el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru işletmeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Sincan Hurda Plastik Alanlar

Ankara il Sincan ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere denir. Sincan hurda plastik alan yerler içinde olan Sincan hurda deposuyuz. Buradaki Sincan hurda plastik ton fiyatlarını dileyene güncel olarak göndermekteyiz

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Sincan Hurdacı Firma

Neredeyse on üç senedir hurdacılık faaliyeti vermekteyiz. 7/24 hizmet veren Sincan hurdacı firması olarak gece gündüz sektöre çalışmaktayız. Yılların bahşettiği kurumsallaşmalarla alet parkurumuzu çoğaltarak çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sincan Akü Hurda Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik ihtiyacı nedeni ile kullanılıyor. Akümülatör diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolanan elektrik deposudur. Atıl aküler içindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Kullanımdan sonra kullanılmaz haline gelen bataryalara akü hurdası diyoruz. Akü hurdası alım satımı paylaşımımıza göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Dolayısı ile firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi olan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır.

Sincan 2.el Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Firmalar

Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, tezgah alıyoruz. İşlerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi set üstü mekap, dinlendirici, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb sanayi tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile sizleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. 2. El sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri almaktayız. 2.el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar firmamızı arayabilir.

Sincan Hurda Kumaş Firesi Alımı

Parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Tonajlı dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alım satımı yapıyoruz. Ankara Sincan ilçesinin tümünde viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alımlarında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. Parti malı kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satmak için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Sincan kumaş hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak yollanmaktadır. Sincan kilo ile tartıp kumaş hurdası alan yerler arasında en iyi fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Sincan Hurdacı Sitesi

Her haliyle güzel bir Ankara Sincan için çok çaba sarfediyoruz. Sincan hurdacılar sitesi D bloktaki dükkânımız sayesinde atık hurda alım yapmaya devam ediyoruz. Sadece bu malzemelerin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmıyoruz.

Sincan Bina Yıkımı

Üst konuda anlattığımız fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda belirtilen güvenlik önlemleri Sincan kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek binaların en baştan yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz.

Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri her cins hurda eşyayı ücretle almaktayız.

Sincan Karton Hurda Alımı

Sincan Ankara kağıt hurda alıp satanlar içindeki Halk Metal sunduğu hizmetler sayesinde toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatları edinebilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Karton, kağıt hurda alımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Ankara Sincan hurda kağıt kilo fiyatı on günde bir güncellenmektedir İlçenin her yerinde kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken uyguladığımız fazladan müşkülpesent ile hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanç etme avantajı veriyoruz.

Sincan Hurda Araç Alan Hurdacılar

Ara sıra Sincan yakınlarında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Sincan hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmüş araç hurdası, hurda yük vagonu, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda motor alıyoruz. Pek tabi size hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Sincan İkinci El Hurda Raf

Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızdaki Ankara Sincan hurda raf kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler raf hurda hakkında bilgi almak amacı ile sayfasının olduğu linke tıklayınız. Raf hurdası Sincan satışı yapmak amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan market rafları, teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satanlar arasındayız.

Sincan 2.el Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki oturma gruplarını adresinizden değerinde alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat sunuyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinası alımı yapanlar konusunda bilgi veren gönderimizi ziyaret ediniz Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı öğrenmek nedeni ile bizlerituşlayabilirsiniz. Az kullanılmış öğrenci koltuğu, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler bulunmaktadır. Sincan Ankara çevresinde sıfır gibi ve 2.el koltuk satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp