Yozgat Hurdacı

Sorgun Hurdacı Hurda Alımı

Yozgat Sorgun hurdacı firmasıyız. Halk Metal şirketimizle hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Türkiye’nin dört bir noktasında, hurda alıyoruz. Güncel Sorgun hurda piyasası fiyatları ile hizmet veriyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Bütün çalışmalarımızı okuduğunuz içerikten öğrenebilirsiniz. Tonajlı alımlarda Yozgat piyasasından yüksek fiyat teklif veriyoruz. Yozgat hurdacı firmalar içindeyiz. Yozgat Sorgun etrafında hurda eşyalarınızın görüntülerini göndermek için gece gündüz telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Sorgun Hurdacıları

Sorgun bölgesinde hurda alım hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atık metal ve plastikleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğine fayda sağlamaktayız. Sizde her türlü hurda malzeme satmak için firmamızı aramalısınız. Sorgun hurdacı olarak Yozgat bölgesinde hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki atık malzemenizin taşınması için müsait hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz Sorgun hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Yozgat Sorgun merkezinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Yozgat ilinin nadide ilçesi Sorgun sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Sorgun etrafında değil, bütün şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Sorgun Hurdacı Telefon Numarası

Sorgun hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece dokunarak tuşyalabileceğiniz yerdedir. Sorgun yerinden her türde hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer alır. Bu nedenle hurda satmak amacıyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Boş yere zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz.

Sorgun Sarı Hurdası Alan Firmalar

Sorgun ilçenin tümünde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Sorgun hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticaretinde piyasaya hakimdir. Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. İtiraf etmek gerekirse hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Bu sebep ile Sorgun sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Yozgat Sorgun hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Sitemizdeki Yozgat Sorgun pirinç sarı fiyatlarını uygulamamızı kulananlara bedelsiz yolluyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar içerikli konuya göz gezdirebilirsiniz. Herkesin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Sorgun Hurda Krom Alanlar

Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Burada bulunan Yozgat Sorgun hurda krom ton fiyatı güncellendi. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın.

Sorgun Hurda Alım Satımı

Sorgun ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak devamlı kazançlar edinmeyi ilke edindik. Sorgun adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdalarınızı hemen elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir su iletemasında korozyona uğrar. Bu neden ile metalin piyasa fiyatını düşürüyor.

Hurda raf almak üzere evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı fimayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedef edindik. Tonajlı hurda kablo, hurda bakır, alüminyum hurdası, çinko, hurda demir, hurda kurşun ve sarı alımlarına özel yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Sorgun hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz.

Sorgun Hurda Sac Alan Firmalar

Sorgun bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle. Şu anda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası var. Bağ kulübesi tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Sorgun Bakır Hurdası Alım Satımı

Hurda bakır alan yerler sitemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Sorgun bölgesinde hurda bakır alıyoruz.

Buradaki Sorgun sorma bakır hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Yozgat Sorgun hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alıyoruz.

Sorgun bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Sorgun hurdacı telefon numarasını hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Sorgun Hurda Alüminyum Alım Satımı

Sorgun ilçesinin tümünde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımında tartımı sizinle birlikte yapmaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası Sorgun hurdacılık firmaları arasındayız. Bize hurda satanların yardımıyla her gün yenilikler üretiyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdaki Sorgun alüminyum hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile paylaşmaktayız. Şirketimize güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız. Her türde alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Yozgat Sorgun alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz.

Sorgun Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası alan yerler gönderisine bir göz atmalısınız. Minare kurşunu
, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası sökümü yapıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Sorgun hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızda yayımlanan Yozgat Sorgun kurşun hurdası ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

Sorgun Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Yozgat Sorgun hurdacısı Halk Metal her çeşit antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Her yerden tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Piyasada sıklıkla edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımında değerini kapınızda ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı için anlık fiyat listesini gönderiyoruz. Sorgun ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. kablo hurda alanlar hakkında yazılmış konuyu inceleyebilirsiniz.

Yozgat Sorgun hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından fazla teklifler veriyoruz. Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. İçindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Sorgun kablo ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satarak para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sorgun hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablo telindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önemlidir. Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

Sorgun Hurda Çinko Alanlar

Buradaki Yozgat Sorgun çinko levha ton fiyatını isteyene bedelsiz yollanmaktadır. Çinko hurda fiyatı makalemize göz bakmanız pişmanlık duymayacaksınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz. Sorgun bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sorgun Hurda Demir Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Sorgun etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan için nakit para ödeme yapan firmayız.

Demir, dünyada en çok kullanılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Sorgun inşaart demiri kilo fiyatı bugün güncellendi. Anlık hurda demir kilo fiyatları talep etmek sebebiyle Sorgun hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Hurdacı firmamız Sorgun bölgesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

Sorgun Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Sorgun nikel hurda alımı yapıyoruz. Yozgat Sorgun bölgesinde %99 şablon nikel , %95 nikel şablon, anot nikel hurdası, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alındığında gayet dikkat ile hareket etmeliyiz.

Sorgun Cam Hurdası Alım Satımı

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert yapıya sahibi su koruyan inorganik sert malzemelerdir. Sorgun ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Genellikle rengarenk sökülmüş araba camı, süt şişesi vs. cam hurdalar tonlarca alınıyor.

Sorgun İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan öğrenci yurdu binalarından satın alınan hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolapları, pencereler alıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca kapanan esnaflardan satın aldığımız

Sorgun Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Sektörde on binlerce fabrika yıkım ihalesini aldık. Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan tesisin titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması uygun olur. Sorgun fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı olduk. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

Sorgun Hurda Klima Alımı

Sorgun bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Sorgun ilçesinde çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sorgun Moloz Dökümü

Sorgun hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurda eşyanın firmaya ait tesise taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Sorgun Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen alana dökülüyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre bina molozlarının nakliyesi titiz bir şekilde yapılır.

En Yakın Sorgun Hurdacı Telefonu

Halk Metal olarak Sorgun çevresinde her tür hurda satımı yapıyoruz. Sorgun hurdacı firması arasındaki personelimizle kapıdan hurda alım satım hizmetimiz var. Sorgun en yakın hurdacı adıyla her cins hurda tartmak için ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurda alanlar Sorgun bölgesinde servis vermekten onur duyarız.

Sorgun Güncel Hurda Fiyatları

En güncel fiyata erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Sorgun hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri piyasada çabucak değişiklik gösteriyor. Şundan yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken daha fazla teklifler ödüyoruz. Hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış içeriği okuyun

Sorgun 2.el jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız için en iyi fiyatları biz sunuyoruz.

Sorgun Hurda Plastik Alan Yerler

Yozgat ile Sorgun ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Sorgun hurda plastik alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Sorgun hurda naylon fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yolluyoruz Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

7/24 Hizmet Veren Sorgun Hurdacı Firma

Tam tamına yirmi dokuz senedir hurda alımı hizmetleri yürütüyoruz. Geçen senelerin verdiği kurumsallaşmalarla tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Sorgun hurdacı olan şirketimiz ile zaman kavramı olmadan çalışıyoruz.

Sorgun Hurda Akü Alanlar

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı sebebiyle bulunmaktadır. Akü hurda fiyatı bağlantısının linkine tıklayın. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüştürme fabrikası olan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolanan cihazdır. Zamanla ömrünü tamamlamış duruma gelen bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü içindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

Sorgun 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alan Yerler

Kullanılmış paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurtuma makinesi satan firmalar bu sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü mekap, hücreli aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom küvet, krom yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını incelemeniz için sizleri işyerimize davet etmekteyiz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alınır.

Sorgun Hurda Kumaş Alımı

Tonajlı parça nevresim hurdası, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alıp satmaktayız. Sorgun bölgesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Spota düşmüş gabardin kumaş, hurda örme, hurda pantoloun kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, ceketlik kumaş alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Yozgat Sorgun ilçesinin tamamında hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alımlarında adresinize geliyoruz. Sorgun kilo ile hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Sayfamızda yayınlanmış olan Sorgun hurda kumaş fiyatları güncellendi.

Sorgun Hurdacı Sitesi

Sorgun hurdacılar sitesi içindeki firmamız iş birliği ile atıl hurda eşya alım yapmaya başladık. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Daha çok temiz bir Yozgat ve şimdiki halinden iyi Sorgun oluşturmak için çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Sorgun Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek binaların yenilenerek yapılması nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bir üstte fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkım esnasında istenilen tüm tedbirler Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türlü hurda malzemeyi satın almaktayız.

Sorgun Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sorgun kağıt hurda alımı yaptığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Sorgun hurda karton ve kağıt ton fiyatı sürekli güncellenmektedir Yozgat Sorgun kağıt hurdası alan yerler içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetlerle matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra özen sayesinde müşterilerimize daha yüksek oranda kazanma şansı sunuyoruz. derinden çok fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz.

Sorgun Hurda Araç Alan Firma

Sorgun hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda Sorgun etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri
, römork, motor hurdası satışı yapmak için istediğiniz an arayabilirsiniz.

Sorgun 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizdeki Sorgun ikindi el raf hurdası fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Raf hurda alımı linkine tıklayın. Sorgun ikinci el hurda raf alımı amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen işyerlerinden aldığımız mağaza rafları, orta reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz.

Sorgun Beyaz Eşya Hurdası

Az kullanılan 2.el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuklarınız adresinize gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firmalar başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz Her türlü 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart satın almak amacıyla bize ait numaralar ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. 2.el patron masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası stok hakkında bilgi edinmek amacı ile telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Sorgun bölgesinde kullanılmış ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp