Edirne Hurdacı

Süloğlu Hurdacı

Ülkemizin dört bir noktasında, her türlü hurda malzeme alıyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Edirne hurdacısı olarak Süloğlu ilçesinde hizmet ediyoruz. Süloğlu çevresinde hurda eşyalarınızın fotoğrafını göndermek nedeni ile personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Güncel Süloğlu hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kimseye benzemeyen hizmetler beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal adıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. En tecrübeli Süloğlu hurdacı firmasıyız.

Edirne Süloğlu Hurdacısı

Süloğlu hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Edirne Süloğlu içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satmak amacı ile iş yerimizi telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Edirne ilinin tatlı ilçesi Süloğlu ilk hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sadece Edirne Süloğlu etrafında değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Süloğlu mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz. Süloğlu hurdacı olarak Edirne bölgesinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemenizin alımı için çevrenizdeki hurda taşıma personellerimizi yönlendirmekteyiz.

Süloğlu Hurdacı Numarası

Edirne Süloğlu hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Süloğlu yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi istemek amacıyla operatörlerimizi aramalısınız.

Süloğlu Hurda Alan Firma

Edirne Süloğlu hurdacı firması olan Halk Metal hurdacılık her çeşit hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Süloğlu adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin fiyatı düşmektedir.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı hurda satanlara özel yükseltilmiş fiyat teklifleri veriyoruz. Süloğlu hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı amaç edindik. Hurda çelik alımı için evinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız.

Süloğlu Krom Hurda Alan Firmalar

Yapısı itibari ile gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz.

Nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Süloğlu krom tank hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alanlar yazısına mutlaka bir göz atmalısınız.

Süloğlu Hurda Kablo Alım Satımı

Edirne Süloğlu bölgesinde hızlıca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden fazla fiyatlar veriyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Yerinden antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Süloğlu elektrik kablosu kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Edirne Süloğlu hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kabloları, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Süloğlu bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alımına öncülük yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Süloğlu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda kablo metini okuyun. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacılık yapanlar için kıymetlidir.

Süloğlu ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Lakin tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar için değerinin üzerinde fiyat listesini veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı isteyenler bizi arayabilir. Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Süloğlu Kurşun Hurdası Alımı

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurdası alan yerler sayfamızı okuyunuz. Cami kubbe kurşunu, Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alırız. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Edirne ili Süloğlu hurda kurşun alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Edirne Süloğlu çatı minare kurşunu fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Süloğlu Hurda Alüminyum Alım Satımı

Süloğlu ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil alımı yaparken hurda tartımını sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Sizin desteğiyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda gerçekleştiriyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefon etmenizi istiyoruz. Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. Sayfamızdaki Süloğlu hurda alüminyum ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Edirne Süloğlu alüminyum hurda alanlar içinde lideriz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız.

Süloğlu Hurda Bakır Alanlar

Süloğlu genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz.

Süloğlu bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz. Sayfamızda yayınlanan Süloğlu bakır fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Edirne Süloğlu bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Bakır hurda alanlar alanında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz. Bakır hurdası alan Süloğlu hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Süloğlu Hurda Demir Alan En Yakın Firmalar

Hurdacı firmamız Süloğlu genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir, dünya genelinde en çok bulunan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Edirne Süloğlu demir hurda kg fiyatı güncellenmiştir. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız. Bildiğiniz üzere her türden demir trabzan, pencere demiri, demir kapı için nakit para ödeme yapıyoruz. Süloğlu çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel hurda demir fiyatları edinmek sebebi ile fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar sayfamıza göz atmalısınız.

Süloğlu Çinko Hurda Alanlar

Sitemizde bulunan Süloğlu çinko hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuza kayıt olanlarla paylaşmaktayız. Çinko hurda alımı linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Süloğlu, Edirne çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Süloğlu Hurda Sarı Alım Satımı

Halk Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz almaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç hurdaya mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Bu yüzden Süloğlu sarı pirinç hurda alan yerler arasındayız. Süloğlu genelinde sarı hurda alıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Bu sayfadaki Süloğlu pirinç sarı fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler konulu içeriğe göz atabilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Edirne Süloğlu hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor.

Süloğlu Hurda Sac Alan Firmalar

Sac hurda alım satımı yapan işyerleri arasındayız. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Süloğlu etrafında sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, fiyatları öğrenmek için. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

Güncel Anlık Süloğlu Hurda Fiyatları

Süloğlu hurdacı firma hurdacılık esnasında kullanılan fiyatlar hızlı bir biçimde değişiklik gösteriyor. Doğru hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz.

Süloğlu Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Süloğlu hurdacılar sitesi 1. bloktaki hurdacı firmamızla hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Süloğlu halkına yaşanılır bir Edirne Süloğlu yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

Süloğlu Cam Hurdası Alanlar

Süloğlu ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri tutan organik olmayan sert maddelerin isimdir. Özellikle rengarenk kola şişesi, kırık araç camları cinslerde cam hurdalar baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

Süloğlu Akü Hurdası Alım Satımı

Akü barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Zamanla ömrünü tamamlamış hale düşen bataryaya akü hurdası denir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçları amacı ile bulunuyor. Akü hurdası alan yerler yazımızı okuyunuz. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alanlar içindedir. Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan cihazdır.

Süloğlu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan market binalarından kenara ayrılan sıfır ayarında 2.el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi ikinci el iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz

Süloğlu Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika sökümünde olduğu gibi hurda karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tedbir önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her türden hurda malzemeleri satın almaktayız. Süloğlu kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle eskimiş dairelerin istendiği bir şekilde yapılması amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Süloğlu Plastik Hurda Alan Firma

En iyi fiyatla mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda almaktayız. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Süloğlu plastik hurdası alanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızda yayınlanan Süloğlu naylon hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz Edirne il Süloğlu ilçesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri vardır.

Süloğlu Jeneratör Hurda Alım Satımı

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Her türlü titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

7/24 Hurda Alan Süloğlu Hurdacı

Tam tamına 33 seneden beri hurdacılık yapıyoruz. Geçip giden senelerin sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Süloğlu hurdacı olan firmamızla günün her saatinde çalışıyoruz.

Süloğlu Karton Hurda Alanlar

derinden çok fiyatlarla kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak alan yerler içinde en iyi fiyatları biz veriyoruz. Süloğlu hurda karton aldığımız alanlar arasındadır. Buradaki Süloğlu karton hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz Süloğlu hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla sizlere daha çok miktarda kazanma olanağı iletiyoruz.

Süloğlu İkinci El Hurda Raf

Sayfamızda yayımlanan Süloğlu hurda çelik raf ton fiyatı anlık güncellenmektedir. Raf hurdası fiyatı makalemizi ziyaret ederseniz harika bir şey yaparsınız. Süloğlu ikinci el raf hurda almak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan dükkânlardan aldığımız çelik raflar, ürün reyonları, hurda demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır.

Süloğlu Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım yapanların anlattığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir bol miktarda fabrika sökümü ihalesini güvenle yerine getirdik. Süloğlu fabrika sökümü işi yapıyoruz. Fabrika sökülürken önce sökülecek mülkün detaylı bir şekilde dolaşılması gerekir.

Süloğlu Hurda Klima Alanlar

Süloğlu etrafında 2.el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Süloğlu bölgesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Süloğlu İkinci El Cafe Aletleri Alanlar

Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. İyi kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı dolap alımı yapmaktayız. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi ocaklar, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, küvet, davlumbaz, meze dolapları vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz için sizleri depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

Süloğlu Hurda Kumaş Alan Firmalar

Süloğlu çevresinin tamamında hurda süprem, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelecek ekibi oluşturduk. Kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, parça mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurda alıyoruz.

Spot kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla bu sayfadaki telefon numarasını hemen arayabilirsiniz. Edirne Süloğlu kilo ile tartarak kumaş hurda alan firmalar içinde en iyi fiyatlarla hurdanızı adresinizden alıyoruz. Sitemizdeki Edirne Süloğlu kumaş hurdası fiyat listesini abonelerimizle günlük paylaşıyoruz.

Süloğlu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Süloğlu hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her çeşit hurda eşyanızın işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak molozların taşıma işi güvenli bir biçimde araçlarımızla yapılıyor. Yıkım molozları Süloğlu Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden belirlenen alana taşınması gerçekleştiriliyor.

En Yakın Süloğlu Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurda alım firması olarak Süloğlu ilçesinin yakınlarında hurda satımı işi yapıyoruz. Süloğlu en yakın hurdacı firma ismi ile her tür hurda malzeme alıp satarken yerinize güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmetle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Süloğlu etrafında servisler veriyoruz. Süloğlu hurdacı şirketi olan firmamızla kapınızdan her cins hurda alımına devam ediyoruz.

Süloğlu 2.El Eşya

Her çeşit ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak sebebi ile firmamıza ait telefon numaralarınıarayabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki kanepelerinizi kapınıza gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinası alımı konulu gönderimizi okuyabilirsiniz Edirne Süloğlu etrafında yeni gibi ve 2. el koltuklar satıyoruz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, öğrenci masaları, çalışma koltuğu satılır.

Süloğlu Araç Hurdası Alan Firmalar

İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Süloğlu yakınlarında araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Süloğlu hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli otomobil hurdası, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri
, hurda vagon, hurda motor vebenzeri hurdanıza fiyat sormak için arayabilirsiniz. Tabiki de sizlere araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Süloğlu Nikel Hurda Alımı

Özellikle nikel turbo hurda, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Süloğlu nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken çok hassasiyet ile davranılmalıdır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp