Sungurlu Hurdacı

Sungurlu merkezi etrafında hurda malzemenizin değerini öğrenmek sebebiyle ekiplerimizle iletişim kurabilirsiniz. Halk Metal adı ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda eşya satımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Çorum hurdacı firmalar arasındayız. En iyi Sungurlu hurda piyasası fiyatlarıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetler sunmaktayız. Verdiğimiz tüm faaliyetleri buradan daha detaylı takip edebilirsiniz. Sungurlu hurdacı firmasıyız. Ülkemizin her bölgesinde, hurda alımı yapıyoruz.

Sungurlu hurdacı firmasıyız. Halk Metal adı ile hurda alım satımı yapıyoruz.

En iyi Sungurlu hurda piyasası fiyatlarıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetler sunmaktayız. Verdiğimiz tüm faaliyetleri buradan daha detaylı takip edebilirsiniz. Tonajlı hurda eşya satımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Çorum hurdacı firmalar arasındayız. Sungurlu merkezi etrafında hurda malzemenizin değerini öğrenmek sebebiyle ekiplerimizle iletişim kurabilirsiniz. Ülkemizin her bölgesinde, hurda alımı yapıyoruz.

Sungurlu Hurdacı Firma

Sungurlu bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri eriterek insanlarımızın yararına çalışıyoruz. Sungurlu hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. Çorum Sungurlu merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Çorum ilinin sempatik ilçesi Sungurlu gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Çorum Sungurlu etrafında değil, her ilçede hizmet veriyoruz. Sungurlu hurdacısı olarak Çorum ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için çevrenizdeki hurda taşıma araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda satmak için firmamızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Sungurlu Hurdacı Telefon Numarası

Sungurlu adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer alır. Bu yüzden hurda malzeme fiyatları talep etmek sebebiyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Hemen arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz. Sungurlu hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

Sungurlu Kurşun Hurda Alım Satımı

Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami kubbe kurşunu alırız. Yeryüzünde cevher olarak çıkarılan metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun fiyatları konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla içeriğinin linkine tıklayın. Sungurlu kurşun hurda aldığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Sungurlu hurda kurşun ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Sungurlu Hurda Krom Alımı

Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Hurda krom alımı makalesini geziniz. Oldukça sert bir metal olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Buradaki Çorum Sungurlu hurda krom tank fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Sungurlu Hurda Alan Yerler

Sungurlu ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Antimon zamak hurdası, hurda makina, kalay hurda, hurda çelik alan Sungurlu hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı ilke edindik. Sungurlu yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdanızı şimdi paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin kıymetleri düşebilir.

Hurda alüminyum alımı için kapınıza geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo hurda, bakır hurda, kurşun,çinko hurda, toplama demir alımlarına özel değerinden daha yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Sungurlu hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma geçiyoruz.

Sungurlu Çinko Hurdası Alanlar

Bu sayfada yer alan Sungurlu hurda çinko levha fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Sungurlu etrafında hurda çinko alıyoruz.

Sungurlu Bakır Hurda Alımı

Bakır alan hurdacı konumuzda geniş bilgi var. Bakır alan Sungurlu hurdacı şirketimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Sungurlu bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sungurlu hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Buradaki Çorum Sungurlu bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Çorum Sungurlu hurda bakır alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz.

Sungurlu Hurda Demir Alanlar

Güncel demir hurda ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı linkine tıklayınız. Sungurlu bölgesinin her yerinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz. Sungurlu ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı sayfamızı incelemelisiniz. Hurda demir, dünyada en fazla bulunan metaller içerisindedir. Buradaki Sungurlu demir hurdası ton fiyatını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz.

Sungurlu Kablo Hurdası Alım Satımı

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden oldukça yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Satıcılarda bolca edinilen %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alırken nakit ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Sungurlu fare yemez kablo ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları almaktayız.

Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo ticareti için arayabilirsiniz. Çünkü Halk Metal adıyla sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sungurlu hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir. Çorum Sungurlu hurdacısı olarak her türlü hurda iç tesisat kabloları, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı için buradayız. Sungurlu ilçesinin tümünde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Hurda kablo alan hurdacı içerikli içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satanlar iletişim kurabilirsiniz.

Çorum Sungurlu ilçesinin her yerinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımında ederinin üzerinde sunuyoruz.

Sungurlu Sac Hurda Alımı

Çorum Sungurlu bölgesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, hurda galvanizli boru, alım satımı nedeniyle arayın. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depolarımızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Sungurlu Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı hurda denilmektedir. Çorum Sungurlu hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Bu sayfadaki Sungurlu sarı pirinç hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Bloğumuzda bulunan hurda pirinç sarı metine bir göz atabilirsiniz. Müşterilerde kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir.

Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretinde lider konumdadır. Haliyle Sungurlu hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. Sungurlu genelinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Sungurlu Alüminyum Hurda Alım Satımı

Çorum Sungurlu hurda alüminyum alanlar arasındayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Her türlü alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava almaktayız. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz. Bu sayfadaki Sungurlu hurda alüminyum fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda için nakit ödeme veriyoruz. Sungurlu ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımları profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Sungurlu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, plywoon hurda satılıktır. Dolayısı ile malesef iflas eden şirketlerden aldığımız Sungurlu etrafında yıkılmış iş yeri binalarından ayrılan sıfır ayarında ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapenler alıyoruz.

Sungurlu Akü Hurdası Alım Satımı

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran suları sebebiyle değerlidir. Akü hurda alımı bölümümüze göz atmak istersiniz. Dolayısıyla Çorum Sungurlu hurdacı benzeri fabrika içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Kullanımdan sonra atıl haline gelen akülere hurda akü denilmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Sungurlu Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sungurlu Çorum fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Güvenilir bir şekilde tesislerin söküm işini yapıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde meşhur olduk. Sektörde binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Yıkım işi yapanların söylediği gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökerken yıkılacak taşınmazın incelikle incelenmesi gerekmektedir.

Sungurlu Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvıları koruyan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Genellikle renkli cam şişe, sökülmüş araç camı benzeri cam hurda oldukça fazla geri dönüştürülüyor. Sungurlu çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisinde faaliyet gösteriyoruz.

Sungurlu Hurdacı Sitesi

Sungurlu hurdacılar sitesindeki tesisimiz aracığıyla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Şimdikinden daha temiz bir şehir yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

Sungurlu Araba Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Bazı dönemlerde Sungurlu çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı hurda otomobil, hurda yük vagonu, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler
, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sungurlu Hurda Raf Alımı

Genelde kapanan baharatçılar tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar içinden personelimizce seçilen sıfır gibi ikinci el raf satanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Sungurlu 2.el market rafı kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda raf alım satımı yazısını incelemek iyi gelir. Sungurlu hurda raf satın almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı tecrübeli olduğumuz alanlardandır.

Sungurlu Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel zehirleyebilir. Sungurlu nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde anot nikel, turbo nikel hurda, %95 şablon nikel – %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdaları alım satımında oldukça dikkatli hareket etmeliyiz.

Sungurlu Bina Yıkımı

Sungurlu kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken iş yerlerinin uygun bir biçimde inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken gerekli iş güvenliği önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdanızı ücretle alıyoruz. Aynen fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Sungurlu Hurda Plastik Alanlar

En iyi fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

Sungurlu plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden öne çıkan firmayız. Sayfamızdaki Sungurlu plastik hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz Çorum ile Sungurlu ilçesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren fiyatları edinmek sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır.

Sungurlu Kağıt Hurdası Alanlar

Sungurlu kağıt hurdası alan firmalar içindeki iş yerimiz sunduğu hizmetler sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle sizlere daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Avantajlı fiyatlarla kağıt bardak, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alıyoruz. Sungurlu kağıt hurdası aldığımız bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Sungurlu hurda karton kilo fiyatı günceldir

Sungurlu Hurda Beyaz Eşya

Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki oturma gruplarınızı evinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat uygulamaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda bulaşık makinası alan hurdacılar başlıklı sitemize ulaşınız Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak nedeni ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Çok makul fiyata yeni gibi, 2. el ev eşyaları satıyoruz. Sahibinden ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları almak amacıyla telefonlarımızı arayınız.

Sungurlu Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

Sanayi tipi reataurant aletleri alıyoruz. Kullanılmış çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, krom paslanmaz küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, salata ve meze reyonları, lokanta tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini yakından inceleyebilmeniz için sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Sungurlu Kumaş Alan Hurdacı Firma

Sitemizdeki Sungurlu kumaş hurdası fiyat listesi üç günde bir güncellenmektedir. Spot ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz. Çorum Sungurlu çevresinde viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alımları için adresinize gelecek araçlarımız var. Çorum Sungurlu kilo ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz.

Hurda kumaş firesi almaktayız. Spot top kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı için anında ödeme yapmaktayız.

En Yakın Sungurlu Hurdacı

Sungurlu hurdacı firma olarak kapınızdan hurda malzeme alım hizmetimiz var. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Sungurlu etrafında servisler ediyoruz. En yakın Sungurlu hurdacı firması adı ile hurda alımında bulunduğunuz yere geliyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Sungurlu ilçesinde hurda alırız.

Sungurlu Hurda Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Anlık Sungurlu Hurda Fiyatları

Anlık çinko hurdası fiyatları içerikli metine göz atabilirsiniz Sungurlu hurdacısı olarak hurda alımı yaparken kullanılan ton fiyatı Sungurlu hurda pazarında anlık değişkenlik göstermektedir. Anlık hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek miktarda hurda alım satımında diğer Sungurlu hurdacılarından fazla fiyatla hurda alımı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Sungurlu Hurdacı Firması

7/24 açık Sungurlu hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz iş yerimizdeyiz. Sizlerin sağladığı profesyonellikle araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimize devam etmekteyiz. Tam tamına iki bin dokuz senesinden bu günlere hurdacılıkla sizlere hizmet veriyoruz.

Sungurlu Klima Hurda Alan Firmalar

2.el Klima Sungurlu ilçesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Sungurlu bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sungurlu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Halk Metal tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır. Yıkımda antlaşmamıza göre molozların taşınma işi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Molozlar Sungurlu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen alana boşaltılıyor.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.