Samsun Hurdacı

Tekkeköy Hurdacı Hurda Alımı

Tam zamanlı Samsun Tekkeköy hurda fiyat listesi ile avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kimsenin yapmadığı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün hizmetlerimizi bu yazımızdan detaylı öğrenebilirsiniz. Tekkeköy şehir merkezinin etrafında hurda fiyatları öğrenmek nedeniyle gece gündüz ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle hizmetimizi devam ettirmekteyiz. Ülkemizin dört bir tarafında, hurda alımı yapıyoruz.

Tekkeköy hurdacı firmasıyız. Tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası alımında yüksek fiyat uyguluyoruz. Samsun hurdacısı firmalar arasındayız.

Samsun Tekkeköy Hurdacıları

Tekkeköy hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Tekkeköy merkezinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satmak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Samsun merkezinin hızla değişen ilçesi Tekkeköy sürekli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Tekkeköy çevresinde değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Tekkeköy bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yarar sağlıyoruz. Tekkeköy hurdacısı olarak Samsun ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki atık malzemeniz için çevrenizdeki hurda alım aracımızı göndermekteyiz

Tekkeköy Hurdacı Telefonu

Samsun Tekkeköy hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Samsun Tekkeköy hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bu nedenle hurda satmak için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Boşa süre geçirmeden arayıp günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Tekkeköy Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Tekkeköy ilçesinin tümünde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı teknolojik aletlerle yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin sayesinde her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha almak için telefonunuzu beklemekteyiz. Samsun Tekkeköy alüminyum hurdası alanlar içinde lideriz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak Tekkeköy hurdacısıyız. Sayfamızda paylaşılan Tekkeköy alüminyum hurdası fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Daha kesin hurda alüminyum metni okuyun.

Tekkeköy Hurda Demir Alımı

Tekkeköy ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı talep etmek sebebi ile şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümünün linkine tıklayın. Firmamız Tekkeköy genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, dünyada en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Samsun Tekkeköy inşaart demiri fiyat listesi güncellendi. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz.

Tekkeköy Kablo Hurda Alımı

Samsun Tekkeköy hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alım satımına liderlik ediyoruz. Kapıdan enya kablo hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Tekkeköy hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz.

Tekkeköy ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Piyasada sıklıkla toplanan 40% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar alırken değerini yerinde ödüyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Tekkeköy bakır kablo ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Tekkeköy hurdacı arayanlar için buradayız. . Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo borsası yüksek teklifler veriyoruz.

Ancak tek damar hurda kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alımında değerinin üstünde fiyatları sunuyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için çok önemlidir. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Sitemizde bulunan hurda kablo alanlar yazıyı okuyun. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. İlaveten fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz.

Tekkeköy Sac Hurda Alanlar

Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Tekkeköy ilçesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek nedeni ile. Hurda sac alıyoruz. Firmamızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Tekkeköy Hurda Alanlar

Samsun Tekkeköy ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Tekkeköy yerinden hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurdalarınızı hemen satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su iletemas ettiğinde korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanızın değerinin inmesine neden olur. Hurda kablo almak için evinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Tekkeköy hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Tonajlı sarı hurdası ve demir hurdası, hurda bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurdası, hurda çinko, hurda alüminyum alımlarında piyasasının üzerinde fiyat teklifi vermekteyiz. Tekkeköy hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Tekkeköy Krom Hurda Alım Satımı

Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Tekkeköy hurda krom tank fiyatları güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler yazımıza göz atın.

Tekkeköy Kurşun Hurdası Alım Satımı

Tekkeköy kurşun hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Tekkeköy hurda kurşun kilo fiyatını abonelerimize her gün ulaştırıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Kurşun cevherleri mavimsi rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun alımı makalesini incelerseniz mükemmel olur.

Tekkeköy Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Aslında sarı hurdası diye hurda türü bulunmamaktadır. Sitemizdeki Tekkeköy hurda sarı ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Sarı hurda alanlar hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş alımı yapıyor. Tekkeköy bölgesinde sarı hurdası almaktayız. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

Bu neden ile Tekkeköy hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Samsun Tekkeköy hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır. Bu işi yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Tekkeköy Hurda Çinko Alanlar

Tekkeköy çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Tekkeköy çinko levha kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz göndermekteyiz. Hurda çinko ton fiyatı bölümüne bakmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

Tekkeköy Bakır Hurda Alım Satımı

Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alıyoruz. Tekkeköy hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Tekkeköy bölgesinde bakır hurda alıyoruz.

Sayfamızdaki Tekkeköy sorma bakır hurdası fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Samsun Tekkeköy hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Tekkeköy hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz.

Tekkeköy 2.El Eşya

Samsun Tekkeköy içerisinde yeni, 2.el koltuklar alabilirsiniz. Az kullanılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarını konumunuzdan satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinesi alım satımı konusunda bilgi paylaşılmış olan içeriğini inceleyin Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, sekreter masaları, çalışma koltukları mevcuttur. Her türlü 2. el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak için bizlere ait numaralarla iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Tekkeköy Hurda Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Tekkeköy Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında borsadan yüksek fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz. Tekkeköy hurdacı firma olarak hurdacılık esnasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında çabucak değişmektedir. Doğru fiyatlara erişmek amacı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tekkeköy Karton Hurda Alan Yerler

Daha fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alanlar içerisinde en yüksek fiyatları biz teklif ediyoruz. Tekkeköy karton hurdası alımı yaptığımız yerler içinde yer alıyor. Buradaki Tekkeköy kağıt hurdası kilo fiyatı güncellendi Tekkeköy hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satımı yapabilirsiniz. İlçenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde müşterilerimize daha fazla miktarda kazanç etme avantajı takdim ediyoruz.

7/24 Hizmet Veren Tekkeköy Hurdacı Firması

Bu sürenin kazandırdığı tecrübeler süreciyle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam otuz dokuz yıldır hurda alım yapıyoruz. 7/24 hizmet veren Tekkeköy hurdacı olarak 7/24 adresinize gelmekteyiz.

Tekkeköy Hurda Araç Alanlar

Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Bazı dönemlerde Tekkeköy etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat araba hurdası trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli otomobil hurdası, yük vagonu, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri
, hurda motor .

En Yakın Tekkeköy Hurdacı Firma

En yakın Tekkeköy hurdacı deposu hizmetiyle her cinsten hurda alırken istediğiniz yere geliyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurda alan yer Tekkeköy genelinde hizmet ediyoruz. Tekkeköy hurdacı firması firmamız ile kapıdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Tekkeköy genelinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz.

Tekkeköy Hurda Cam Alan Firma

Cam yarısaydam ya da saydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri tutan inorganik sert maddedir. Tekkeköy etrafında hurda cam alan yerler içindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli oto camları, şişesi türde hurda cam yüklü miktarda satılıyor.

Tekkeköy Hurdacılar Sitesi

Tekkeköy hurdacılar sitesi 9. blokta bulunan tesisimiz vasıtası ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanılır bir Samsun Tekkeköy için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Tekkeköy Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenilir şekilde fabrikaları söküyoruz. Yıkım yapanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır.

Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık. Başlamadan önce yıkımı yapılacak mülkün etraflıca dolaşılarak uygun ekipmanların seçilmesi daha doğru bir çalışma olacaktır. Tekkeköy fabrika söküm işleri yapıyoruz. Uzun süredir sayısız fabrika bozumu ihalelerini güvenle gerçekleştirdik.

Tekkeköy Hurda Klima Alımı

Tekkeköy etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Tekkeköy çevresinde oldukça fazla alınan hurdalar arasındadır. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Tekkeköy Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Tekkeköy Belediyesi’nce daha önce bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Tekkeköy hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza nakliyesi ücretsiz yapılır.

Tekkeköy Hurda Akü Alımı

Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Uzun müddet sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Taşıtlarda enerji ihtiyacı amacıyla kullanılıyor. Akü hurdası alan yerler bölümünü incelerseniz şahane olacaktır. Bu neden ile depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar içindedir. Akü diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur.

Tekkeköy Nikel Hurdası Alanlar

İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 ile %99 şablon nikel hurda alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Tekkeköy nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdalar alımında elden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Tekkeköy Kullanılmış Cafe Malzemesi Alanlar

Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, mermer tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. 2.el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle irtibata geçebilir. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, krom dinlendirici, lokanta tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz için sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi reataurant ekipmanları alıyoruz.

Tekkeköy Parça Kumaş Alımı

Parti malı hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak için aşağıdaki numaraları vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Samsun Tekkeköy kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki Samsun Tekkeköy kumaş hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz yolluyoruz. Samsun Tekkeköy ilçesinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, hurda süprem alımlarında çağırdığınız yere gelmekteyiz.

Kiloyla hurda top kumaş, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda, iç çamaşırı kumaşı alımında anında ödeme yapılır. Samsun Tekkeköy bölgesinde hurda parça kumaş alıyoruz.

Tekkeköy Bina Yıkımı

Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Tekkeköy kentsel dönüşümü sebebiyle eskimiş binaların gerektiği şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma parkeler gibi her cins hurdayı piyasa fiyatına almaktayız. Bina yıkımında önem verilen tedbir önlemleri

Tekkeköy 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Özellikle ekipmanını yenileyen kasaplar tarafından satılan hurda market rafı, çelik raflar, orta reyonlar, mağaza rafları, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satıyoruz. Buradaki Tekkeköy çıkma raf fiyat listesini talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir. Raf hurdası alanlar bölümünü geziniz. Hurda raf Tekkeköy satmak sebebiyle firmamıza ait telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Tekkeköy Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Tekkeköy plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Tekkeköy hurdacısıyız. Sayfamızda yer almakta olan Tekkeköy naylon hurdası kg fiyatını talep edenlere saat başı ulaştırmaktayız Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Samsun şehri Tekkeköy bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda fiyatları öğrenmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. İyi fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda naylon poşet, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

Tekkeköy İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte kapanan depolardan edindiğimiz Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası 2.el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan lokanta binalarından elde edilmiş sıfır gibi 2. el kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp