İzmir Hurdacı

Urla Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimiz ile hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık İzmir Urla hurda fiyatlarıyla profesyonelliği sürdürmekteyiz. Eşsiz profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Vermekte olduğumuz tüm faaliyetlere buradan erişebilirsiniz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İzmir hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Urla merkezinin etrafında hurda malzemelerinizin değerlerini öğrenmek için 24 saat firmamıza iletişime geçmeniz yeterlidir. Urla hurdacı firmasıyız. Ülkemizin dört bir tarafından, hurda alımı yapıyoruz.

İzmir Urla Hurdacı Firma

Urla hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Urla ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı nedeniyle numaralarımızı çaldırabilirsiniz. İzmir şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Urla sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İzmir Urla çevresinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Urla hurdacı firması olarak İzmir ilinin tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki atık malzemeleriniz için en yakınınızdaki hurda alım araçlarımızı göndermekteyiz. Urla genelinde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizin ve bizim faydası için çalışıyoruz.

Urla Hurdacı Telefon Numarası

İzmir Urla hurdacılık hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Urla hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak amacıyla numaralarımızı arayabilirsiniz.

Urla Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan hurdacılar makalesine mutlaka bir göz atın. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki İzmir Urla krom kg fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız.

Urla Sarı Hurda Alanlar

İtiraf etmek gerekir ise hurda sarı adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Urla ilçesinin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu sitede yayımlanmış olan Urla sarı pirinç hurdası ton fiyatını talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir. Güncel bilgi almak amacıyla pirinç sarı hurda alanlar metini inceleyin. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri sıkça bulunur.

Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası deniliyor. Urla hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yapıyor.

Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık firması bu hurdaların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor. Bu neden ile Urla sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

Urla Demir Hurdası Alım Satımı

Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alırız. Urla etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Demir, Urla bölgesinde en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Bu sayfadaki Urla extra demir hurda kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımına bakmak istemelisiniz. Anlık demir hurdası kilo fiyatları için Urla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı linkine tıklayın. Firmamız Urla ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Urla Hurda Alüminyum Alan En Yakın Yerler

Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Her nevi alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Urla ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle yapıyoruz.

Sitemizdeki Urla alüminyum fiyat listesini arzu edene günlük yollanmaktadır. Alüminyum alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış metini inceleyebilirsiniz İzmir Urla alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Sizin destekleriyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda Urla hurdacı firmaları içindeyiz.

Ek olarak alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz.

Urla Hurda Sac Alımı

Sac hurdası alıyoruz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Urla İzmir bölgesinde hurda levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı yapmak sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac vardır.

Urla Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Urla kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi çok zaman kaybetmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su iletemas halinde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metallerin fiyatının inmesine neden olmaktadır.

Hurda bakır alımı için adresinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda zamak, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz.

İzmir Urla ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her türlü hurda alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda kablo ve bakır, hurda alüminyum, sarı, çinko hurdası, ekstra demir, kurşun hurda alımına özel İzmir Urla hurdacı firmalardan yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Urla hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Urla Hurda Kurşun Alım Satımı

Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Urla hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Burada paylaşılan Urla çatı minare kurşunu kilo fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurdası alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Kurşunun kullanılan eski bir maden olduğu düşünülüyor.

Urla Çinko Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Bu sayfadaki İzmir Urla çinko hurdası fiyatları güncellendi. Çinko hurdası alanlar bölümünün linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satışı yapmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Urla etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Urla Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Bir de hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaktadır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. İzmir Urla etrafında bolca bulunan 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında en doğru fiyatları vermekteyiz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Urla hurdacı arayanlar için buradayız. .

Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılık yapanlar için önemlidir. Adresten hurda enya kablo, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Urla hurda bakır kablo fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İzmir Urla hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İzmir Urla ilçesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Çünkü Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimizle yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Urla ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız. Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır.

Urla Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan Urla hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Urla bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan yerler sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bu sayfadaki Urla bakır ton fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı ulaştırmaktayız. İzmir Urla bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır bobin, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alım hizmeti veriyoruz. Urla içinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Urla Jeneratör Hurdası Satanlar

Her türlü yüksek kw ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan firmayız alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en doğru yerlerdeniz.

Urla Plastik Hurda Alanlar

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir. Urla plastik hurda alanlar içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Burada yayımlanan Urla plastik hurdası fiyatları güncellenmiştir Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İzmir şehri Urla ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatı edinmek sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

Urla 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapanan iş yerlerinden satın aldığımız Büyük projelerde inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz. Yıkılmış yurt binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Urla Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenen iş güvenliği önlemleri Bina yıkımı bitiminde sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurda malzemeyi satın almaktayız. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Urla kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılması gereken dükkanların yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Urla Hurdacı Sitesi

Urla hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım dükkânımızla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bu tür malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Olduğundan yaşanır bir İzmir ve çok daha iyi Urla oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.

Urla Hurda Nikel Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdası alım satımı yapılırken oldukça dikkatli davranmalıyız. İzmir ve Urla hurda nikel alıyoruz. Özellikle anot nikel, %95 ve %99 şablon nikel hurda, turbo nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir.

7/24 Hizmet Veren Urla Hurdacı Firması

Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmalarla araç sayımızı çoğaltarak hizmetimize devam ediyoruz. Yaklaşık yirmi bir yıldır hurdacılık faaliyeti vermekteyiz. 7/24 açık Urla hurdacı olan firmamız ile zaman farketmeden işimizin başındayız.

Urla Hurda Akü Alımı

Arabalarda enerji ihtiyacında kullanılabiliyor. Akü hurdası alım satımı paylaşımımızı okumak konusunda bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Bu sebep ile bizim vb. şirket bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Akü içinde bulunan kurşun içeren akü suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya hurda akü denir.

Urla Otomobil Hurdası Alanlar

Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ara sıra Urla bölgesinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, vagon hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Urla Cam Hurda Alımı

Bu dönemde şeffaf ve renkli cam şişe, oto camları benzeri hurda cam baya fazla eritiliyor. Urla çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Bu dönemde şeffaf ve renkli cam şişe, oto camları benzeri hurda cam baya fazla eritiliyor.

Urla Fabrika Bozumu

Güvenlice fabrika söküm işi yapıyoruz. Urla İzmir fabrika sökümü işleri yapıyoruz. İlk önce yıkımı yapılacak tesisin etraflıca incelenerek uygun ekipman ve projenin ayarlanması uygun olacaktır. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı bir yerdeyiz.

Urla Kağıt Hurdası Alımı

Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, gazete hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. Urla kağıt hurda alıp satanlar içindeki firmamız verdiği hizmetler ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satımı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Kağıt hurda alımıyla ilgileniyoruz. Burada yayınlanan Urla hurda kağıt ve karton kilo fiyatını dileyene güncel olarak yollamaktayız

Urla Güncel Hurda Fiyatları

Doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımlarında öteki hurdacı firmalardan fazla teklifler sunuyoruz. Urla hurdacı firma hurdacılık işleri yaparken uygulanılan fiyatlar hurda borsasında her an değişmekte. Sitemizde bulunangüncel hurda alüminyum fiyatları makaleye bir göz gezdirebilirsiniz

Urla 2. El Cafe Malzemeleri Alan Firma

Endüstriyel cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Kısa zaman kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alımı yapmaktayız. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, restorant tipi set üstü ocak, salata dolapları, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri cafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini görmek amacıyla sizleri işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bizi arayabilir.

Urla Parça Kumaş Alanlar

Spota düşmüş iç çamaşırı kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satıyoruz. Sitemizdeki Urla hurda kumaş kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

İzmir Urla kiloayla tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içinde en doğru fiyatlarla hizmet veriyoruz. İzmir Urla etrafında kumaş hurdası alımı yapılır.

Urla çevresinin tümünde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımları için adresinize araç göndermekteyiz. Parti malı ceket kumaşı, hurda gabardin, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı satmak için firmamızı şimdi arayınız.

Urla İkinci El Ev Eşyası

Urla içerisinde yeni ve 2. el oturma odası tk. satabilirsiniz. Sahibinden satılık personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu bulunur. Yeniden farkı olmayan 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle biziarayabilirsiniz. Kısa bir zaman ikinci el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat verilmektedir. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda beyaz eşya alımı yapan firma hakkında detaylı bilgi veren yazımıza bakınız

Urla İkinci El Hurda Raf

Burada yer alan Urla raf hurdası fiyatları güncellendi. Hurda raf alımı yazısını dolaşmak iyi gelir. Hurda raf Urla satmak için bize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı yapmaktayız. Özellikle kapatılan aktarlar tarafından satılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içinden seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el raf satıyoruz.

Urla Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Urla çevresinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Klima hurdası Urla ilçesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Urla Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımında antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenle firmamız tarafından yapılıyor. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm tarafından alınacak her cins hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Urla Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden planan moloz dökme alanlarına naklediliyor.

En Yakın Urla Hurdacı

Urla hurdacısı olarak yerinizden hurda almaya başladık. Urla en yakın hurdacı firma servisi ile hurda eşya tartmak için adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Urla ilçesinin çevresinde servisler vermekten kıvanç duyuyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimizle Urla ilçesinin her yerinden her türlü hurda almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp