Burhaniye Hurdacı Firması

Üsküdar Burhaniye mahallesi hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. İstanbul Anadolu yakası Üsküdar içesi bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz Güncel Üsküdar Burhaniye hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

Burhaniye mahallesi hurdacı şirketleri içinde öncü konumdayız. İstanbul hurdacı firması olan firmamız profesyonel devam ediyor. Halk Metal ismiyle Üsküdar Burhaniye mahallesi bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesi hurdacı firma olarak Burhaniye mahallesi genelinde her nevi hurda alıyoruz.

Her çeşit hurda alıyoruz. Anadolu yakası Üsküdar Burhaniye mahallesinde hurda malzemeler ve 2.el ev eşyaları alım satımı yapıyoruz Miktarı yüksek hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat teklifler ediyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Burhaniye hurdacı olarak her çeşit hurda eşyayı alıyoruz Aslında Üsküdar firmasıyız. Lakin Üsküdar Burhaniye mahallesinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Üsküdar Burhaniye Mahallesi Hurdacıları

İstanbul Üsküdar hurdacısı olarak Anadolu yakası mahallelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Burhaniye genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğini koruyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Burhaniye mahallesi çevresinde hurda malzeme alanlar içindeyiz. Burhaniye hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Başardınız. Burhaniye etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizdedir! İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Burhaniye sürekli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Burhaniye için değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz.

Ülkemizde senelik yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Ortaya çıkan malzemelerin yüzde 4’ünü hurda maden, %43’ünü kağıt türleri, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde on ikisini hurda cam türleri oluşturuyor. Aksi gibi, bu atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Boşa giden atıklar Türkiye’yin yılda 1.57 milyar ₺ zararına yol açıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını ülkemize kazandırmaya çalışmaktayız.

Burhaniye Hurdacı Telefonu

İstanbul Üsküdar Burhaniye hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. İstanbul Üsküdar Burhaniye hurdacı numarası bu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda satmak sebebi ile operatörlerimizi aramanız gereklidir. Boş yere zaman geçirmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın.

Burhaniye Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacı

Burhaniye içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Burhaniye hurda bakır fiyatları için arayın. Üsküdar Bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz.

TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Sitemizdeki Burhaniye soyma bakır hurdası kilo fiyatı günceldir. İstanbul Üsküdar Burhaniye hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Burhaniye Mahallesindeki hurdacı iş yerimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Burhaniye Krom Hurda Alanlar

Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Üsküdar Hurda krom ton fiyatı yazımızı okursanız güzel olur. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Burhaniye Hurda Alanlar

Hurda kurşun almak için evinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Burhaniye adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metalin piyasasının düşmesine neden olmaktadır. Burhaniye mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür kurşun hurdası alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun satanlara özel Burhaniye hurdacı firmalardan daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Burhaniye hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimizle öne çıkıyoruz. Zamak hurda, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay alan Burhaniye mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

Burhaniye Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Firmamızda deliksiz 2.el trapez sac mevcuttur. Veranda çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Burhaniye ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz.

Burhaniye Çinko Hurdası Alım Satımı

Burhaniye mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alım satımı bağlantısına tıklayınız. Sitemizde yer almakta olan Burhaniye Mahallesi çatı söküm çinkosu fiyat listesini isteyene saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası fiyatı gönderimize bir göz gezdirirseniz harika olacaktır. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Burhaniye Hurda Kurşun Alım Satımı

Burhaniye kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Buradaki Burhaniye çatı minare kurşunu kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu bilinmektedir. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi renge sahiptir.

Burhaniye Kablo Hurda Alım Satımı

İlaveten hurda alüminyum kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor. Burhaniye Mahallesinde hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alımına öncülük yapıyoruz.

İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satanlar hemen arayın. Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında en yüksek fiyat listesini veriyoruz. Kullanım alanları itibariyle hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Sayfamızdaki İstanbul kablo hurdası alanlar metini ziyaret edin. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Burhaniye hurdacı firmayız. .

İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizde paylaşılan Burhaniye fare yemez kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında kablo hurdası piyasasından fazla fiyat listesi veriyoruz. Satıcılarda çoğunlukla toplanlanan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablo içindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Konumdan hurda enya kablo, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. İstanbul Üsküdar Burhaniye hurdacısı Halk Metal özellikle antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Burhaniye Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firma

Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Bize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Bizlere güvenenlerin yardımıyla her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. . Üsküdar Burhaniye alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Burhaniye mahallesinin her yerinde alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken hurda tartımını sizin yanınızda yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda ticareti yapan hurdacıyız.

Burhaniye Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Bu neden ile Burhaniye hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Halk Metal şirketi tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımı yapıyor. Daha güncel bilgiye ulaşmak için sarı alan hurdacı konuya bir göz atın. Burhaniye hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

Burhaniye genelinde hurda sarı almaktayız. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır. Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur.

Burhaniye Mahallesi Hurda Demir Alımı

Burhaniye bölgesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımızı incelemek öğrenmenizi sağlayabilir. Hatırlatmak isteriz her türlü demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz.

Güncel demir hurda fiyat listesi edinmek amacıyla hemen arayın. Demir hurdası fiyatı bölümümüzü okursanız iyi olacaktır. Burhaniye ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en çok bulunan metaller arasındadır. Sitemizdeki Burhaniye extra demir hurda ton fiyatlarını kayıt olanlara her gün ulaştırılmaktadır.

Burhaniye Cam Hurda Alanlar

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Burhaniye çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki su muhafaza eden organik olmayan sert maddelerdir. Bu dönemde renkli ve şeffaf araba camı, meyve suyu şişesi ve benzeri hurda cam oldukça fazla alım satımı yapılıyor.

7/24 Açık Burhaniye Hurdacı Firma

Tam tamına üç yıldan bu yana hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. 7/24 açık Burhaniye hurdacı firması olan firmamız ile 7/24 açığız. Sektörde uzun senelerdir Burhaniye hurdacısı olmanın bahşettiği profesyonellikler süreciyle sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Burhaniye Güncel Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan yüksek kilo fiyatı sunuyoruz. Burhaniye hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları hızlıca değişkenlik göstermektedir. Hurda alüminyum fiyatları konulu metne göz gezdirebilirsiniz Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak sebebiyle irtibata geçebilirsiniz.

En Yakın Burhaniye Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurdacılık olarak Burhaniye bölgesinde hurda satımı yapıyoruz. Böylece müşterilere en yakın hurda alan yer Burhaniye etrafında hizmetler vermekten onur duyarız. Burhaniye hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile konumdan hurda almaya başladık. En yakın Burhaniye hurdacı ismi ile her tür hurda eşya ticareti amacı ile yolladığınız konuma gelmekteyiz.

Burhaniye Hurda Beyaz Eşya

Temiz öğrenci koltukları, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece için firmamızı arayınız. Yeni gibi 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart almak için bizlerituşlayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi evinizden satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için çamaşır makinesi hurdası fiyatı başlıklı gönderisini gezebilirsiniz Ederinden fiyatlara temiz şekilde kullanılmış olan, ikinci el mobilya ve aksesuar satıyoruz.

Burhaniye Mahallesinde Karton Hurda Alanlar

Yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, kağıt peçete alıyoruz. İlçede okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde müşterilerimize daha çok oranda kazanç etme avantajı takdim ediyoruz. Burhaniye hurda karton alımı yaptığımız yerler arasında yer alır. Bu sayfadaki Burhaniye kağıt hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesi kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki işletmemiz hizmetleri ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı yapabilirsiniz.

Burhaniye 2.el Hurda Raf

Genelde kapanan dükkanlardan temin ettiğimiz çelik raf hurdası, orta reyonlar, hurda market rafı, teşhir rafları, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. İstanbul Raf hurda alan hurdacı firma bölümümüzü okusanız iyi bir şey yapacaksınız. Buradaki Burhaniye ikinci el raf ton fiyatları biraz önce güncellendi. Raf hurda alan hurdacı makalemizi ziyaret ederseniz güzel bir şey yapacaksınız. Burhaniye 2. el raf hurdası almak için mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Akü Hurdası Alım Satımı

Yoğun kullanımla kullanılmayacak duruma gelen bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü hurda fiyatı makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Akü hurda alanlar bağlantısının olduğu linke tıklayın. Dolayısıyla şirketimiz vb. firma içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Aküler başka deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Otomobillerde enerji deposu bulunur. Hurda aküler içerdiği kurşunlu sıvı nedeniyle hurdacı firmalar için değerlidir.

Burhaniye 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan depo binalarından elde edilmiş hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı alıyoruz. Ayrıca kapanan fabrikalardan edindiğimiz Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Burhaniye Jeneratör Hurda Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden farkı bulunmayan 2.el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Burhaniye Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette size araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Fakat araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, kazalı hurda araba, hurda motor alıyoruz. Zaman zaman Burhaniye çevresinde otomobil hurdası alıyoruz.

Burhaniye Mahallesinde Klima Hurdası Alım Satımı

2.el Klima Burhaniye çevresinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Burhaniye mahallesi çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Burhaniye Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Üsküdar Belediyesi tarafından belirlenen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya göre molozun nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Burhaniye hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan her nevi hurda eşyalarınızın iş yerimize taşınma işleri ücretsiz yapılıyor.

Burhaniye Mahallesinde Bina Yıkılır

Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere çıkacak hurda karşılığı binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Yıkımdan sonra çıkma pimapen, sökülen çelik kapılar, yer döşemeleri vebenzeri her türlü hurdaları almaktayız. Ortaya çıkacak hurdalar karşılığında ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek iş yerlerinin gerektiği biçimde imar edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz.

Burhaniye Hurda Plastik Alım Satımı

Avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik almaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Burhaniye hurda plastik alan yerler arasında olan Burhaniye hurdacı firmasıyız. Sayfamızda bulunan Burhaniye plastik hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız İstanbul şehri Burhaniye mahallesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik, polistren, jelatin fiyatları sormak için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri vardır.

Burhaniye Hurda Nikel Alımı

İstanbul Üsküdar Burhaniye genelinde anot nikel hurdası, nikel turbo, %95 , %99 şablon nikel hurdası alım satımında borsasının üstünde kilo fiyatı veriyoruz. Burhaniye hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdası alımı yapılırken elimizden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir. Hurda nikel zehirleyebilir.

Burhaniye Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Genelde söylendiği gibi kolay değildir. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı şekilde incelenmesi gerekir.

Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Burhaniye Mahallesinde fabrika sökümü işi yapıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde lider yerdeyiz. Yıllardır sayısız fabrika söküm ihalesi tamamladık.

Burhaniye Mahallesinde Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda kumaş alım satımı yapılır. İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesi mahallesinin tamamında hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize geliriz. Kilosuyla parça poplin kumaş, atletlik kumaş, tekstil artığı hurda kumaş, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş için iyi fiyattan ödeme yapmaktayız.

Yüksek tonajlı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numarayı çok geçmeden arayabilirsiniz. İstanbul Üsküdar Burhaniye kilosuyla kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Burhaniye hurda kumaş fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız.

Burhaniye Mahallesi 2. El Mutfak Aletleri Alımı

Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolaplar alınır. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi set üstü ocak, dinlendirici, krom paslanmaz evye, küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Profesyonel restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz.

Burhaniye Hurdacı Sitesi

Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türlü eşyaları almıyoruz. Müşterilerimize yaşanabilir bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Burhaniye hurdacılar sitesindeki iş yerimizle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.

0 (532) 682 7866 WhatsApp