Üsküdar Hurdacı

Selamiali Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Üsküdar Selamiali hurdacı firması olarak hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Güncel İstanbul Üsküdar Selamiali hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Selamiali mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşya alıyoruz Selamiali mahallesinin her tarafında az kullanılmış eşya ve hurda malzeme almaktayız İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Halk Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor.

Selamiali mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Anadolu yakası Üsküdar etrafında yaptığımız gibi hurda alımı için Selamiali mahallesindeki her caddeye araç gönderiyoruz

Halk Metal şirketimiz ile Üsküdar mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Normalde Üsküdar işletmeleri arasındayız. Ancak Selamiali mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. Üsküdar geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

Selamiali Hurdacıları

Ülkemizde senelik 100 bin ton hastane atığı, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılıyor. Çöplere atılan atıkların %12’sini camlar, yüzde 4’ünü metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurda malzemeler vb hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Boşa giden atıklar yurdumuza zararı 1 milyar beş yüz milyon TL’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu harcamanın mümkün olduğu kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Selamiali mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Üsküdar merkezinde ve Selamiali mahallesinde hurda alan yerler içinde en iyisiyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı amacıyla destek telefon numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul Üsküdar hurdacı olarak Anadolu yakasında her çeşit hurda atık alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizdedir! Selamiali hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İstanbul Üsküdar Selamiali içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin en yaşanılası mahallesi Selamiali ilk hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Yalnızca Selamiali mahalle merkezinde değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz.

Selamiali Hurdacı Numarası

İstanbul Üsküdar Selamiali Mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz. Selamiali mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı istemek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Selamiali Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Üsküdar Demir hurda alımı makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Demir, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki Selamiali ekstra demir hurdası fiyat listesi 5 günde bir güncelleniyor. Selamiali etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz.

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı talep etmek nedeniyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Selamiali mahallesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapıyoruz.

Selamiali Hurda Çinko Alanlar

Selamiali etrafında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda çinko alan hurdacılar linkine tıklayabilirsiniz. Buradaki Selamiali hurda çinko levha ton fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler yazısını okumak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

Selamiali Alüminyum Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Selamiali mahallesinin her yerinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alımında tartımları istediğiniz yerde yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler konuyu inceleyin. Ek olarak hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu alıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız.

Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

Üsküdar Selamiali alüminyum hurda alanlar arasındayız. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Sizin yardımıyla her geçen gün büyüyoruz.

Selamiali Mahallesinde Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız. İstanbul Anadolu yakası Üsküdar Selamiali kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki Selamiali kurşun hurda ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renkli şekliyle biliniyor. Kurşun hurdası alanlar bölümünü dolaşmak konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlar..

Selamiali Krom Hurdası Alım Satımı

310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alanlar yazımızı mükemmel olacaktır. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatı makalesine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Selamiali Hurda Alım Satımı

İstanbul Üsküdar Selamiali mahallesi hurdacı firması olan Halk Metal her tür hurda karton alımı gerçekleştiriyor. Selamiali mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek için hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu nedenle malzemenin piyasa değerini düşürmektedir.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı çinko hurda, çatı minare kurşunu, bakır hurdası, hurda kablo, hurda alüminyum,demir ve hurda sarı alımında değerinin üzerinde fiyat teklifleri vermekteyiz. Selamiali hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda paslanmaz almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler içindeyiz.

Selamiali Kablo Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Her yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Genel olarak hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Ancak tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablo alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Sayfamızda önceden yazılan İstanbul kablo hurdası alanlar makaleye bir göz atın.

Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Selamiali hurdacı firma olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo alıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Selamiali hurdacısı olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Piyasada kolayca ele geçen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Üsküdar Selamiali mahallesi kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Selamiali hurdacı firmayız. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Selamiali ttr kablo hurdası kilo fiyatını dileyenlere saat başı yolluyoruz.

Selamiali Mahallesi Hurda Bakır Alımı

Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Selamiali Mahallesi bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayabilirsiniz. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Selamiali içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Üsküdar Selamiali bakır hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. İstanbul Üsküdar Selamiali bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Selamiali mahallesi hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Selamiali Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Veranda tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Firmamızda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda var. Selamiali mahallesinde hurda levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatı talep etmek sebebiyle.

Selamiali Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Halk Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımında en yüksek fiyatları veriyor. Geniş bilgi öğrenmek amacıyla hurda sarı konuyu okuyabilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası adında bir hurda varolmamıştır. Selamiali bölgesinde hurda sarı alıyoruz. Selamiali bölgesinde hurda sarı alıyoruz.

Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinir. Bu sebeple Selamiali Mahallesi sarı hurdası alımı alan hurdacıyız. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi sarı hurda türleri vardır. Selamiali hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Selamiali Mahallesi Hurdacı Sitesi

Selamiali hurdacılar sitesindeki hurdacı iş yerimizle atık hurda ticareti işine başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sevenlerine yaşanılır bir İstanbul Üsküdar ve olduğundan yaşanabilir Selamiali bırakmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz.

Selamiali Hurda Araba Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazen Selamiali yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri
, hasarlı araba hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Selamiali Mahallesi 2. El Jeneratör Alımı

Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan yerlerdeniz alırken en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi firmayız.

Selamiali Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrika sökümü gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde öncü bir konumdayız. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Yıkım yapanların bahsettiği gibi kolay bir iş değildir. Selamiali fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz.

Selamiali Mahallesinde Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Selamiali bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. 2.el Klima Selamiali çevresinde çok alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Selamiali Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Üsküdar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce imzalanan karar ile planlanan araziye nakledilir. Bina yıkımı sonrasında anlasmamıza bağlı olarak bina molozunun taşıma işleri itinayla yapılmaktadır.

Güncel Anlık Selamiali Hurda Fiyatları

Selamiali hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar saat başı değişiyor. En doğru hurda fiyat listesine erişmek amacıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Yeni hurda fiyatları başlıklı makaleyi inceleyin Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alım satımlarında ton fiyatından daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz.

Selamiali Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

Selamiali mahallesinde kullanılmış ve 2.el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Çok az kullanılan 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart almak amacıyla firmamıza ait çağrı merkezi telefonlarıyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Sahibinden büro ofis mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası elimizde adetli temin edilir. Kısa süreliğine kullanılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarınızı adresinize gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alanlar konulu içeriği ziyaret ediniz

Selamiali Mahallesinde Akü Hurdası Alımı

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları sebebi ile sıkça kullanılır. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Zamanla şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Hurda akü alan hurdacı firmalar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Akü hurda alanlar bölümümüze bir göz atmanız pişman olmayacaksınız. Dolayısıyla depomuz benzeri fabrika içinde geri dönüştürme kazanları bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Akü içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından değerlidir.

Selamiali Mahallesinde Plastik Hurda Alanlar

Avantajlı fiyatla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe alım satımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Selamiali plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında lider konumda olan Selamiali hurdacı firmasıyız. Buradaki Selamiali naylon hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz İstanbul ve Selamiali mahallesinin her yerinden plastik abs, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Selamiali Kırık Cam Hurda Alan Hurdacılar

Cam yarısaydam yada saydam genelde sert ve kırılgan yapıdaki su muhafaza eden organik olmayan sert maddedir. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Selamiali çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf otomobil camı, süt şişesi benzeri hurda cam cinsleri tonajlı ticaretiyle ilgileniyoruz.

Selamiali 2.el Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Üsküdar Selamiali 2.el market rafı ton fiyatı ayda bir güncelleniyor. Hurda raf alanlar paylaşımımıza bir göz bakmanız mükemmel olacaktır. Selamiali 2.el raf hurdası satın almak amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan işyerlerinden satın aldığımız reyonlar, hurda çelik raflar, demir raflar, market rafları, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda 2.el market rafları satışı yapıyoruz.

Selamiali Mahallesinde Nikel Hurdası Alan Firmalar

Bu nedenle hurda nikeller alınıp, satılırken elden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir. İstanbul Üsküdar Selamiali mahallesinde hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Selamiali Hurda Karton Alanlar

Avantajlı hurda kağıt fiyatı ile kuşe kağıt hurda, karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete alan yerler içerisindeyiz. Kağıt, karton hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Buradaki Selamiali karton hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası alırken uyguladığımız fazladan duyarlılık sayesinde hurda satıcılarına daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Selamiali Mahallesinde hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Selamiali Hurdacı Firma

İki bin altı yıllarından bu günlere geri dönüşüm işlerinde hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Yılların sağladığı deneyimlerler araç parkurumuzu geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Selamiali hurdacı firması olan firmamız ile günün her saatinde açığız.

En Yakın Selamiali Hurdacı Firma

Selamiali mahallesi hurdacı istihdamındaki ekiplerimiz ile arzu ettiğiniz mekandan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurda alan yerler Selamiali mahallesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Selamiali mahallesi en yakın hurdacı firması hizmeti ile hurda metal alım satımında yerinize gelmekteyiz. Halk Metal firmamızla Selamiali çevresinde hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz.

Selamiali Kumaş Alanlar

Spot atletlik kumaş, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Sayfamızda paylaşılmış olan Selamialimahallesi kumaş hurdası fiyat listesini üyelerimizle anlık bir şekilde paylaşıyoruz.

İstanbul Üsküdar Selamiali kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. İstanbul Üsküdar Selamiali çevresinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

SelamialiMahallesi mahallesinde süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik alımları için istediğiniz yere ekip göndermekteyiz. Defolu pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı hemen arayınız.

Selamiali Mahallesi Kullanılmış Restaurant Ekipmanı Alımı

Endüstriyel lokanta mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri, endüstriyel 4 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Çok kısa süreliğine kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alım satımı yapıyoruz.

Selamiali 2.El İnşaat Malzemesi

Selamiali bölgesinde yıkılmış elbiseci binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Birde kapatılan depolardan edindiğimiz Müteahhitler tarafından kullanılan alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç mikseri, boya makinesi ikinci el iskele, plywood hurda alıyoruz.

Selamiali Mahallesinde Bina Yıkılır

Üsküdar Selamiali kentsel dönüşümü nedeni ile yıkılması gereken iş yerlerinin istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması için yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, sökülen kapılar, hurda pimapen vebenzeri her türden hurdanızı alıyoruz. Yıkımda önem verilen tüm önlemler

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp