Malatya Hurdacı

Yazıhan Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Halk Metal şirketimiz ile hurda çeşitleri alıyoruz. Yazıhan merkezinde hurda satmak sebebiyle dilediğiniz saat en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Malatya hurdacı olarak Yazıhan bölgesinde hizmet ediyoruz. Yazıhan hurdacı firması olarak yerinize gelebiyoruz. Ülkemizin tüm mahallelerinden, hurda alıyoruz. En iyi Yazıhan hurda fiyatları ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kimseye benzemeyen geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Bütün faaliyetlerimize bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Yazıhan Hurdacı Firma

Yazıhan hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Yazıhan çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile hizmet telefonlarımızı tuşlamalısınız. Malatya ilinin hızla gelişen ilçesi Yazıhan ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Malatya Yazıhan çevresinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz. Yazıhan genelinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yarar sağlıyoruz. Yazıhan hurdacı olarak Malatya bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için hazır bulunan hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz.

Yazıhan Hurdacı Numarası

Yazıhan yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Dolayısıyla hurda atık satmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Yazıhan hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

Yazıhan Alüminyum Hurda Alımı

Malatya Yazıhan alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda Yazıhan hurdacısıyız. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Yazıhan ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör ticareti için arayın. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizin destekleriyle her gün tecrübe elde ediyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz. Sayfamızda yayınlanan Yazıhan alüminyum hurda fiyatlarını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. alüminyum hurda alanlar içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz

Yazıhan Demir Hurda Alım Satımı

Güncel demir hurdası kilo fiyatı talep etmek amacıyla hemen arayın. Hurda demir alanlar makalemizi gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan madenler arasında bulunur. Sitemizdeki Yazıhan demir hurdası fiyatları güncellendi. Bildiğiniz gibi her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz.

Yazıhan genelinde hurda demir alım satımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar yazısına göz gezdirmeniz iyi bir şey yapmış olursunuz. Yazıhan ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Yazıhan Hurda Kablo Alanlar

Yazıhan ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yazıhan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sitede paylaşılan Yazıhan ttr kablo hurdası ton fiyatını isteyene ücretsiz göndermekteyiz. Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımında değerini nakitle ödüyoruz. Daha geniş bilgi için hurda kablo alanlar içeriği inceleyin. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebi ile hurdacılar için önem teşkil eder. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Yazıhan hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alım satımına liderlik ediyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında en iyi fiyat teklifini gönderiyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin.

Ek olarak hurda fare yemez kablolar alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Yazıhan hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kapıdan hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir.

Yazıhan Hurda Sac Alan En Yakın Hurdacılar

Sac hurda alımı yapan işyerleri içindeyiz. Kiler tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac mevcuttur. Yazıhan çevresinde sac levha, sac varil, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Yazıhan Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda kurşun alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Malatya Yazıhan ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her nevi hurda alımı yapıyor.

Tonajlı kablo hurdası ve bakır hurdası, alüminyum, sarı hurda, hurda çinko, inşaat demiri, kurşun hurdası alımı yaparken yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Yazıhan hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Yazıhan adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Hurdanızı geç kalmadan satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası su iletemas ederse korozyona uğruyor. Böylece hurda malzemenizin değerinin inmesine sebep olur. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Yazıhan Krom Hurdası Alan Firmalar

Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı makalemize göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Yazıhan hurda krom kilo fiyatını whatsapp grumuzdakilere ücretsiz gönderiyoruz.

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Yazıhan Kurşun Hurdası Alım Satımı

Malatya Yazıhan hurda kurşun almak için en yüksek fiyatları verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Yazıhan kurşun hurda ton fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu satışı yapmak için firmamızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Kurşun metalinin hala kullanılan eski bir maden olduğu dünüşünülmektedir. Cevherleri olan kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alım satımı konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Yazıhan Sarı Hurda Alanlar

Gerçeği söylemek gerekirse hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır. Buradaki Yazıhan sarı pirinç fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç başlıklı makaleyi okuyun. Haliyle Yazıhan sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Yazıhan ilçenin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımında piyasaya hakimdir. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Malatya Yazıhan hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Yazıhan Hurda Çinko Alımı

Yazıhan etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yazıhan hurda çinko kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alan yerler paylaşımına bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Yazıhan Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdası alan Yazıhan hurdacı telefonunu acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Yazıhan hurda bakır fiyatları için çağrı merkezimizi arayınız. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır bobin hurda alan hurdacıyız. Bu sayfadaki Yazıhan hurda bakır ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Malatya Yazıhan bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Yazıhan içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar alanında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alıyoruz.

Yazıhan Hurda Beyaz Eşya

Ederinden fiyata kullanılmış, ikinci el ev eşyası satabilirsiniz. Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. 2.el patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları mevcuttur. Az kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuk, kanepenizi adresten iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alımı yapan firma başlıklı gönderiye erişebilirsiniz

Yazıhan Hurda Jeneratör Alımı

Her türlü yüksek kw 2.el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi firmayız. Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alım satımı yapıyoruz.

Anlık Güncel Yazıhan Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları başlıklı yazıyı okuyun Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında ton fiyatlarından daha fazla teklifler ödüyoruz. Anlık hurda ton fiyatına erişmek sebebiyle bizi arayın. Yazıhan hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında hızlı bir biçimde değişiklik göstermektedir.

Yazıhan Kağıt Hurda Alım Satımı

Yazıhan kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki Halk Metal verdiği hizmetler sayesinde toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. İlçede renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alımında uyguladığımız fazladan duyarlılıkla müşterilerimize daha fazla kâr etme olanağı veriyoruz.

Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatlarıyla bristol hurda, kağıt bardak, kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt alıyoruz. Yazıhan kağıt hurdası alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Buradaki Yazıhan hurda karton ve kağıt ton fiyatı güncellenmiştir

7/24 Hizmet Veren Yazıhan Hurdacı Firma

Yaklaşık 25 yıldır hurda alımı faaliyeti vermekteyiz. Sektörün sağladığı tecrübeyle alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Yazıhan hurdacı firması olarak cumartesi-pazar bile sektörde hizmet ediyoruz.

Yazıhan Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Ara sıra Yazıhan çevresinde araç hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, motor hurdası . Tabiki de sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

En Yakın Yazıhan Hurdacı Telefonu

Yazıhan hurdacı sitesi içindeki çalışanlarımızla yerinden her türde hurda eşya almaya başladık. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Yazıhan çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Halk Metal şirketimizle Yazıhan ilçesinin etrafında her cins hurda alımı yapıyoruz. En yakın Yazıhan hurdacı firması olarak hurda alım satımı nedeniyle bulunduğunuz yere geliyoruz.

Yazıhan Hurda Cam Alan Hurdacılar

Yazıhan genelinde cam hurdası alanlar arasındayız. Genelde şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, kırık araç camı türde hurda camlar çok fazla alınıyor. Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir.

Yazıhan Hurdacılar Sitesi

Yazıhan hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımızın sayesinde hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Daha çok temiz bir Malatya ve daha çok temiz Yazıhan yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Yazıhan Fabrika ve Makine Sökümü

Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrika binasının titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Yazıhan Malatya fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Yazıhan Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Yazıhan etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Klima hurdası Yazıhan ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan hurdalar içindedir. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı fimayız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Yazıhan Moloz Dökümü

Yazıhan hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Yazıhan Belediyesi’nce planlanan araziye taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre ortaya çıkan molozun taşınması itina ile yapılmaktadır.

Yazıhan Akü Hurdası Alımı

Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alımı linkine tıklayın. Dolayısıyla Yazıhan hurdacı vb. işletme içerisinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Akü hurdası barındırdığı kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Taşıtlarda enerji ihtiyacında bulunmaktadır.

Yazıhan Hurda Nikel Alım Satımı

Hurda nikel zehirli olabilir. Bu nedenle hurda nikel toplanırken elden geldiğince hassas hareket etmeliyiz. Yazıhan hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 – %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz.

Yazıhan Kullanılmış Mutfak Malzemesi Alımı

İkinci el tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan aletleri alıyoruz. İkinci el tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü mekap, salata ve meze reyonları, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Yazıhan Kumaş Alanlar

Kilosuyla gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki numaraları vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Malatya Yazıhan kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyatı veriyoruz.

Bu sayfadaki Yazıhan hurda kumaş fiyat listesi günceldir. Yazıhan etrafında hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alımlarında istediğiniz konuma gelmekteyiz.

Toptan parça nevresim kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıp satmaktayız. Yazıhan ilçesinde kumaş hurdası alım satımı yapılır.

Yazıhan Bina Yıkımı

Yıkımda istenen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası benzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılacak dükkanların tekrar yapılması sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Yazıhan Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle raflarını yenileyen mağazalar tarafından satışa sunulan çelik raf hurdaları, hurda market rafı, reyonlar, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından personelimizce seçilen yeni gibi 2. el hurda raf satışı yaıpyoruz. Buradaki Malatya Yazıhan ikinci el market rafı fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler gönderisine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Yazıhan 2.el raf hurdası alımı amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Yazıhan Plastik Hurdası Alanlar

Yazıhan plastik hurdası alımı yapanlar içerisinde olan Yazıhan hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Malatya Yazıhan naylon hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Malatya şehri Yazıhan bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin alımı için bize ulaşabilirsiniz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. En avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik alıyoruz.

Yazıhan İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan lokanta binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alıyoruz. Birde kapatılan şirketlerden aldığımız İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç pompası ikinci el iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz.

Daha Fazla Göster