Çatalca Hurdacı

Yazlık Mahallesi Hurdacı

Yazlık hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz Yazlık mahallesinde hurdacı firmalar içindeyiz. Günlük Çatalca Yazlık hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Çatalca hurdacı firma olarak hurda alıyoruz.

Şu anda İstanbul Çatalca firmaları içindeyiz. Ancak Yazlık mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Halk Metal ismiyle İstanbul Çatalca Yazlık çevresinde hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Yazlık mahallesinin tümünde 2.el eşyalar ve hurda malzemeler almaktayız Halk Metal ismiyle İstanbul Çatalca Yazlık çevresinde hizmet veriyoruz. İstanbul genelinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Yazlık mahallesinin her konumuna araç gönderiyoruz

Tonajlı hurda ticaretlerinde yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı olarak Yazlık bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Her türlü hurda satmak amacıyla iletişime geçin. Yazlık mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

Yazlık Mahallesi Hurdacı Firma

Ülkemizde senede yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık atılıyor. Bu atıkların yüzde dördünü madenler, %12’sini cam, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu atıkların dörtte 5’i dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu malzemeler Türkiye’ye zararı 1 milyar beş yüz altmış milyon ₺ tutmaktadır. Halk Metal ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden gelen kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Yazlık genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri eriterek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Çatalca mahallesinin her sokağında ve Yazlık mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el mobilya alanlar içindeyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak amacı ile telefon numaramızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. Çatalca hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak her gün büyüyoruz. Yazlık hurdacısı mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Yazlık içerisinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul ilinin büyüyen mahallesi Yazlık 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Yalnızca İstanbul Çatalca Yazlık etrafında değil, bütün illerde hizmet veriyoruz.

Yazlık Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Çatalca Yazlık yerinden hurda malzeme alımı her türde hurda alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Yazlık mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz. Dolayısıyla hurda fiyat listesi öğrenmek amacı ile iş yerimizi arayabilirsiniz.

Yazlık Hurda Demir Alan Hurdacılar

Güncel hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı bölümünü incelerseniz iyi bir şey yapacaksınız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımına bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Demir, yer kabuğunda bol miktarda alınıp satılan metaller arasında yer alır. Bu sayfada bulunan Yazlık ekstra demir hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Sizlerinde bildiği üzere her cins demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Halk Metal Yazlık mahalle genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Yazlık mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Yazlık Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Yazlık bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Bu sayfadaki Yazlık çatı söküm çinkosu ton fiyatını arzu edene bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan yerler paylaşımını dolaşmak bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı için bize iletişim kurabilirsiniz.

Yazlık Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Yazlık mahallesinin tamamında alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken tartımları müşteriyle yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Sitemizde bir süre önce yazılanalüminyum hurdası alanlar metni inceleyebilirsiniz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Şirketimize destek olanların sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Çatalca Yazlık alüminyum hurda alanlar arasındayız. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapmaktayız.

Yazlık Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun en eski madendir. Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare söküm kurşunu fiyatıfiyatları öğrenmek amacı ile hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renge sahiptir. Çatalca Kurşun hurdası alanlar yazımıza göz atmak istersiniz.. Yazlık hurda kurşun alımı için konumunuza geldiğimiz bölgelerden biridir. Buradaki İstanbul Çatalca Yazlık kurşun hurdası ton fiyatları biraz önce güncellendi.

Yazlık Mahallesi Hurda Krom Alan Hurdacı

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurdası fiyatları yazımıza bir göz atmalısınız. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Krom hurda alan hurdacı gönderisine göz atarsanız mükemmel olacaktır. Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor.

Yazlık Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı

Yazlık mahallesi hurdacı firması olan Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor. Yazlık kapıdan hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi gecikmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurda metalin kıymetini düşürmektedir. Yüksek tonajlı hurda kurşun, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurdası alımlarında piyasadan daha fazla fiyat listesi uyguluyoruz. Yazlık hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncü konuma geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda çinko alımı için yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Yazlık Kablo Hurda Alan Firmalar

İstanbul Çatalca Yazlık hurdacı firma olarak her türlü antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alımı yaparken en güzel fiyat teklifini sunuyoruz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Her tür hurda kabloyu alan alan Yazlık hurdacı arayanlar için buradayız. Yazlık mahallesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz. İstanbul Çatalca Yazlık mahallesinde mahallesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde ederinden daha yüksek teklifler veriyoruz.

Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Buradaki Yazlık kablo ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Müşterilerde hızlıca toplanlanan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Üstelik fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Anlık bilgi için sitemizdeki kablo alan hurdacı yazıya bir göz atın. Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılar için önem arz eder. Çünkü Halk Metal adıyla sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz.

Yazlık Hurda Bakır Alan Firmalar

Hurda bakır alanında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca Yazlık hurda bakır fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Çatalca Yazlık bakır hurda alan yerler arasındayız. Yazlık hurda bakır kilo fiyatı için operatörlerimizi arayabilirsiniz.

Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır. Yazlık bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Yazlık hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Yazlık Sac Hurdası Alanlar

Şu anda yeni gibi 2. el trapez sac bulunuyor. Yazlık etrafında sac hurda levha, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek amacı ile. Sac hurdası alıyoruz. Kiler çatısı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır.

Yazlık Mahallesi Sarı Hurda Alımı

İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda diye bir hurda yoktur. Yazlık bölgesinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denmektedir. Çatalca Hurda pirinç sarı alanlar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal şirketi tüm bu çeşitlerin yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş alımında piyasaya hakim konumdadır.

Satıcılarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Yazlık Mahallesinde hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Bu neden ile Yazlık Mahallesinde sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

Yazlık Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Yazlık hurdacılar sitesi içindeki hurda dükkanımız iş birliği ile hurdacılık yapıyoruz. Sizlere şimdiden daha yaşanılır bir Yazlık bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu malzemelerinizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Yazlık Mahallesinde Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Yazlık etrafında araba hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak araba hurdası trafikten çekme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen yük vagonu, hasarlı hurda otomobil, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz.

Yazlık Jeneratör Hurdası Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında en iyi fiyatları vermekteyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Yazlık Mahallesi Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır.

Bu sayede İstanbul Çatalca fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. İşe başlamadan önce sökümü istenen taşınmazın incelikle gezilerek uygun aletlerin seçilmesi uygun olacaktır. Yazlık mahallesinde fabrika söküm işleri gerekli araç gerece sahip olmanın tecrübesine sahibiz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozumu ihalesini başarıyla tamamladık.

Yazlık Klima Hurda Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İkinci el klima Yazlık çevresinde en çok alınıp satılan hurdalar arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız. Yazlık mahallesi mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir.

Yazlık Moloz Dökümü

Yıkımda antlaşmamıza göre yıkım molozlarının nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır. Halk Metal tarafından satın alınan her cins hurdanın şirketimize ait tesise taşınması bedelsiz yapılır. Molozlar Çatalca Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan yere nakledilir.

Yazlık Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatından yüksek fiyatlar veriyoruz. En güncel fiyat listesine ulaşmak amacıyla bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Güncel hurda fiyatları başlıklı yazıyı ziyaret edin Yazlık mahallesi hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan ton fiyatları her saat değişiklik gösteriyor.

Yazlık Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile telefonumuzla etkileşim kurabilirsiniz. En uygun fiyatlara sıfır ve ikinci el mobilyalar satıyoruz. İkinci el büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu satılır. Titizlikle kullanılmış olan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikteki oturma gruplarını evinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası alan hurdacı firma konulu paylaşımımızı ziyaret ediniz

Yazlık Akü Hurda Alımı

Akü hurdaları içindeki kurşunlu sıvı nedeni ile değerlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Biraz zaman sonra kullanılmayacak duruma düşen bataryaya hurda akü denir. Akü hurdası alanlar gönderisine bir göz atmanız pişman olmazsınız. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan depolardır. Akü hurdası alan yerler akü hurda konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla bizim benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir.

Yazlık Hurda Plastik Alımı

Avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Yazlık hurda plastik alımı yapan firmalar içinden ön planda olan Yazlık hurdacısıyız. Bu sayfadaki Yazlık plastik hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz İstanbul şehri Yazlık bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satışı yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yazlık Hurda Cam Kırığı Alan Firma

Çağımızda rengarenk araba camları, kola şişesi şeklinde cam hurdası bulunabiliyor. İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Yazlık genelinde cam hurdası alanlar içinde yer almaktayız. Çağımızda rengarenk araba camları, kola şişesi şeklinde cam hurdası bulunabiliyor.

Yazlık 2.el Raf Hurdası

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Çatalca Hurda raf ton fiyatı konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. Sitemizdeki Yazlık mahallesinde ikinci el raf kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Hurda raf kilo fiyatı paylaşımımızı okumak iyi gelecektir. Yazlık ikinci el raf hurda alımı için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden mandıralar tarafından satılan çelik raf hurdaları, reyonlar, market rafı hurdası, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

Yazlık Hurda Nikel Alanlar

Bu mahallede turbo nikel, anot hurda nikel, %99 şablon nikel hurda – %95 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda nikel alınırken gayet hassas hareket edilmelidir. Yazlık nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir.

Yazlık Karton Hurdası Alan Firma

Yazlık hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız Halk Metal ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı kilo fiyatı sorabilirsiniz. Piyasanın üstünde liste fiyatıyla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alıyoruz. Yazlık kağıt hurdası aldığımız mahalleler içindedir. Sitemizdeki İstanbul Çatalca Yazlık hurda karton kağıt kg fiyatı günceldir İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde müşterilerimize piyasadan yüksek oranda kâr elde etme olanağı veriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Yazlık Mahallesinde Hurdacı Firması

Bildiğiniz gibi beş senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Sektörde uzun zamandır Yazlık hurdacı olmanın kazandırdığı güvenle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Yazlık mahallesi hurdacı olan şirketimizle gece gündüz açığız.

En Yakın Yazlık Mahallesi Hurdacı Numarası

Halk Metal firmamızla Yazlık çevresinde her türde hurda eşya almaktayız. Yazlık en yakın hurdacı firma adı ile her türden hurda eşya alım satımında gönderdiğiniz konuma ekiplerimizi yolluyoruz. Böylece size en yakın hurda alan yer Yazlık etrafında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Yazlık hurdacı sitesi olarak adresten her tür hurda atık almaya devam ediyoruz.

Yazlık Mahallesinde Hurda Kumaş Firesi Alımı

Kumaş hurdası alıyoruz. Yazlık çevresinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda jesica, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında adresinize geliriz. Kilosuyla parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alımında nakit ödeme yapılır.

Spota düşmüş ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda eteklik, hurda örme, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. İstanbul Çatalca Yazlık kilosu ile kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Buradaki Yazlık hurda kumaş ton fiyatları güncelliğini korumaktadır.

Yazlık 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alımı

Titizlik ile kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alınır. Elimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi yemek ocağı vs endüstriyel tipi mutfak malzemesini incelemek için almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı aletleri alıyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Yazlık 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan depo binalarından elde edilen hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Birde malesef iflas eden şirketlerden aldığımız Büyük projelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç makinesi az kullanılmış portatif, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Yazlık Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Bir üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda belirtilen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın eskimiş iş yerlerinin tekrar inşa edilmesi amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, sökülmüş penceler, çıkma parkeler vebenzeri her cins hurdayı almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp