Avrupa Yakası HurdacıFatih Hurdacı

Yedikule Hurdacı

Fatih Yedikule geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacı firma olan Halk Metal hizmetinizdedir. Fatih Yedikule mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Fatih hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Fatih Yedikule mahallesi bölgesinde ikinci el eşya ve hurda için nakit ödemeler yapmaktayız

Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. İstanbul Fatih genelinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Yedikule mahallesindeki her konuma profesyonel ekip gönderiyoruz Güncel Fatih Yedikule hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz.

Yüksek miktarlı alımlarda İstanbul Fatih Yedikule fiyatlarından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa Fatih mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Yedikule mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı yerinden almaktayız Şu an Fatih firmalar içerisindeyiz. Lakin Fatih Yedikule mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Fatih Yedikule Hurdacıları

Yedikule hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Fatih Yedikule bölgesinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Sizde her nevi hurda satmak amacı ile firmamızı tuşlamalısınız. İstanbul merkezinin en yaşanılası mahallesi Yedikule gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Yalnızca Yedikule etrafında değil, her yerde hizmet vermekteyiz. Yedikule genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek milletimizin yararı için çalışıyoruz. Fatih mahallesinde ve Yedikule mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el elektronik eşya alan yerler içindeyiz. İstanbul Fatih hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz.

Yurdumuzda senede 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan atık malzemelerin yüzde 43’ünü karton türevleri, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde onikisini camlar, %4’ünü metal hurdası gibi atıklardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu paha biçilemeyen malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Boşa giden atıklar ülkemize 1 milyar beş yüz milyon TL zarar vermektedir. Hurdacı firmalar boşa atılan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Yedikule Hurdacı Telefonu

Yedikule hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeni ile telefon numaramızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. İstanbul Fatih Yedikule mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Yedikule Hurda Bakır Alan Firmalar

Bakır hurdası alan Yedikule mahallesindeki hurdacı telefonunu acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Yedikule hurda bakır fiyatlarını grubumuzdakilerle eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. İstanbul Fatih Yedikule bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi var. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Yedikule genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Yedikule mahallesi hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Yedikule Mahallesinde Hurda Krom Alanlar

Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Krom hurdası fiyatı paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar bölümünü incelerseniz mükemmel olacaktır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

Yedikule Sarı Hurda Alan Firma

Halk Metal şirketimiz bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde en güncel fiyat listesini veriyor. Etrafta kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Bu neden ile Yedikule mahallesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapan firmayız. Yedikule bölgesinde sarı hurdası almaktayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı hurda denmektedir. Gerçeği söylemek lazımsa hurda sarı isminde hurda cinsi yoktur. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli metine göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Fatih Yedikule mahallesinde hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yapıyor.

Yedikule Alüminyum Hurda Alanlar

Şirketimize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek satışı amacıyla arayabilirsiniz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için aramanızı beklemekteyiz.

Yedikule mahallesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımı profesyonelce yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Fatih Yedikule alüminyum hurdası alan firmalar içinde lideriz.

Hurdacı firmamıza güvenenlerin desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası Yedikule hurdacısıyız. Geniş hurda alüminyum alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız.

Yedikule Demir Hurda Alanlar

Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı edinmek amacı ile Yedikule hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı gönderimize göz bakarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Yedikule mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

Demir, dünya genelinde en fazla bulunan metaller arasında bulunmaktadır. Buradaki İstanbul Fatih Yedikule hurda demir ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Firmamız Yedikule genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Unutmayın ki her türlü demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Fatih Demir hurda fiyatı gönderisini gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Yedikule Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı

Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı ilke edindik. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alan Yedikule hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda kurşun alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alanlar içerisindeyiz.

İstanbul Fatih Yedikule geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Halk Metal her nevi ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko hurdası, sarı hurdası ve demir hurda alımlarında yüksek fiyatlar sunuyoruz. Yedikule hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Yedikule Mahallesi kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın piyasa değerini düşürüyor.

Yedikule Mahallesi Çinko Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

İstanbul, Fatih Yedikule mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firmalar makalesini gezmek iyi gelecektir. Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Fatih Yedikule hurda çinko levha ton fiyatını isteyenlere güncel olarak gönderiyoruz. Hurda çinko fiyatları sayfamızı okumalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Yedikule Mahallesinde Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. İstanbul Avrupa yakası Fatih Yedikule hurda kurşun alımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Yedikule hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Minare kurşunu
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu alırız. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renklidir. Fatih Hurda kurşun kilo fiyatı bölümünü ziyaret etmelisiniz..

Yedikule Hurda Kablo Alım Satımı

Genelde çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Her yerden hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında değerinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor.

Yedikule mahallesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. İçinde bulunan telin türüne göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki İstanbul Fatih Yedikule elektrik kablosu fiyat listesini isteyenlere ücretsiz yollanmaktadır. Piyasada kolayca ele geçen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Sitemizde önceden yazılan kablo hurdası alanlar metne bir göz atabilirsiniz. İstanbul Fatih Yedikule hurdacı firması olarak özellikle antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacı firmalar için çok kıymetlidir.

Yedikule mahallesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Yedikule hurdacı firmayız. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları sunuyoruz. Çünkü Halk Metal ismiyle sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

Yedikule Mahallesi Sac Hurdası Alanlar

Ek bina çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Yedikule mahallesinin her yerinden sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac var.

Yedikule Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el klima Yedikule bölgesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Yedikule mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Yedikule Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yedikule hurdacı Halk Metal tarafından satın alınan her nevi hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Yedikule Belediyesi’nce önceden planlanan yere taşınıyor. Fabrika yıkımı sonrasında sözleşmemize göre ortaya çıkan molozun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

Yedikule İkinci El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca batmış iş yerlerinden aldığımız Şantiyelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı mikseri, harç mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz. Yıkılan lokanta binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alan yerler arasındayız.

Yedikule Mahallesi Hurda Jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında yüksek fiyatı biz sunuyoruz. Her türde yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız.

Yedikule Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası zehirlidir. Bu sebeple nikel hurdası alındığında elimizden geldiğince özen ile çalışmalıyız. Bu mahallede anot nikel, %99 şablo nikel hurdası ve %95 nikel şablon, turbo nikel alıyoruz. İstanbul Fatih Yedikule hurda nikel alıyoruz.

Yedikule Mahallesinde Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Özellikle şeffaf araba camı, meyve suyu şişesi türlerde hurda cam bulunabilmektedir. Cam tam veya yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvıları tutan inorganik sert maddelerdir. İstanbul Avrupa Yakası Fatih Yedikule mahallesi çevresinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Yedikule İkinci El Eşya

Piyasadan makul fiyatlara titiz biçimde kullanılmış ve 2. el oturma grupları satın alabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz yere gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alımı konulu paylaşımımızı okuyunuz Sahibinden ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları mevcuttur. Her çeşit 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak maksadıyla telefonumuz ile bağlantı kurabilirsiniz.

Yedikule Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de size hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, motor hurdası için hemen arayın. Çok sıkışık olmadığımızda Yedikule etrafında araç hurdası alıyoruz.

Yedikule Hurda Plastik Alanlar

Yedikule plastik hurda alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki işletmeyiz. Sitemizdeki Yedikule plastik hurdası fiyatlarını talep edenlere saat başı ulaştırılmaktadır İstanbul şehri Yedikule bölgesinin tümünden plastik abs, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren kristal hurda satmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Güncel fiyatla pet şişe hurdası, market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Yedikule Akü Hurda Alanlar

Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Hurda aküler içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile oldukça değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü diyoruz. Akü hurdası fiyatları linkine tıklayınız. Arabalarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle kullanılmaktadır. Akü hurda alanlar konusunun olduğu linke tıklamalısınız. Bu yüzden Halk Metal vb. kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler içindedir.

7/24 Açık Yedikule Hurdacı Firması

Tam tamına otuz beş senedir hurda alımı hizmeti yürütüyoruz. 7/24 hurda alan Yedikule hurdacı dükkanımız aracılığı ile gece gündüz işimizin başındayız. Sektörün verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

En Yakın Yedikule Hurdacı

En yakın Yedikule hurdacı firması hizmetlerimizle her cinsten hurda metal ticareti yapmak nedeni ile ayağınıza geliyoruz. Yedikule hurdacı şirketi istihdamındaki personelimizle konumdan her tür hurda eşya alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal hurdacılık olarak Yedikule etrafında hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu hizmetimizle atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Yedikule etrafında servisler veriyoruz.

Yedikule Fabrika Bozumu

Fabrika sökümünde önce yıkılacak iş yerinin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekir. Yıkımla uğraşanların söylediği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkımı ihalesi başarıyla gerçekleştirdik. Böylece fabrika sökümü yapan firmalar arasında öncü yerdeyiz. Profesyonelce fabrika söküm işi yapıyoruz. İstanbul Avrupa Fatih Yedikule fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz.

Yedikule Kağıt Hurda Alan Yerler

derinden çok fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, hurda gazete alımı yapan depolar içindeyiz. Yedikule kağıt hurda ticareti yaptığımız mahalleler içinde yer alıyor. Bu sayfadaki İstanbul Fatih Yedikule hurda karton ton fiyatları haftada bir güncellenmektedir Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla satıcıya piyasadan daha fazla kazanma şansı iletiyoruz. Yedikule kağıt hurda alan yerler içerisindeki iş yerimiz sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yedikule Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş dükkanların uygun şekilde yapılması sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri Üst taraftaki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığında bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri gibi her cinsten hurda malzemeleri değerinde alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Yedikule 2.el Raf Hurdası

Genellikle resterasyon yapan kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, hurda market rafı içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf hurdası satan firmalar arasındayız. Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alanlar yazısına mutlaka göz atmalısınız. Bu sayfadaki Yedikule mahallesinde ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla konusunun olduğu linke tıklayın. Yedikule 2. el raf hurdası almak sebebi ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Yedikule Hurdacı Sitesi

Yedikule hurdacılar sitesindeki dükkânımızın iş birliği ile geri dönüşümde sektöre hizmet ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir şehir için durmadan çalışıyoruz.

Yedikule Parça Kumaş Alımı

Kilosuyla hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, hurda örme, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı şimdi aramalısınız. Kiloyla nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Sayfamızdaki Yedikule kumaş hurdası ton fiyatları sürekli güncelleniyor. İstanbul Fatih Yedikule kiloayla tartarak hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. İstanbul Fatih Yedikule mahallesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliriz.

Yedikule 2.el Cafe Ekipmanları Alan Firmalar

Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alınır. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma makinesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü mekap vb. sanayi tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından incelemek amacıyla sizi depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi restaurant aletleri alıyoruz.

Yedikule Hurda Fiyatları

Yeni çinko hurdası fiyatları içerikli yazıya bir göz atabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Kesin ton fiyatlarına erişmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Yedikule hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan fiyat listeleri her an güncelleniyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp