Mardin Hurdacı

Yeşilli Hurdacı

Mardin Yeşilli ilçesinde hurda satmak amacıyla ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuzun dört bir noktasında, hurda alıyoruz. En yakın Yeşilli hurdacı firmasıyız. Çok miktarda hurda malzeme alımında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Mardin hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Anlık Yeşilli hurda fiyatları ile hurdalarınızı alıyoruz. Daha önce görmediğiniz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Başarı ile yürüttüğümüz tüm faaliyetleri buradan takip edebilirsiniz. Halk Metal şirketimiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Mardin Yeşilli Hurdacı Firmalar

Yeşilli hurdacı firması olarak Mardin ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki hurda taşıma aracımızı göndermekteyiz. Yeşilli genelinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek insanlığın faydası için çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda inşaat demiri satışı için hizmet telefonumuzu arayabilirsiniz. Yeşilli hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Mardin Yeşilli merkezinde eşsiz bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Mardin şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Yeşilli sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Yeşilli ilçesinde değil, bütün şehirlerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Yeşilli Hurdacı Numarası

Yeşilli yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Mardin Yeşilli hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi sormak sebebiyle iş yerimizi aramanız gereklidir. Hemen arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

Yeşilli Sac Hurda Alımı

Mardin Yeşilli bölgesinde sac levha, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Depomuzda yeni gibi ikinci el trapez sac mevcuttur. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır.

Yeşilli Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Yeşilli çatı söküm çünkosu kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz göndermekteyiz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Yeşilli, Mardin bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Yeşilli Hurda Alan Firma

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Yeşilli hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yeşilli adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi hemen satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası su iletemas ederse korozyona uğrar. Bu nedenle hurdaların kıymetinin düşmesine sebep olur.

Yeşilli ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda demir alımı gerçekleştiriyor. Hurda krom alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Tonajlı kablo hurdası, bakır hurda, alüminyum hurda, çinko hurdası, hurda demir, kurşun ve sarı aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Yeşilli hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

Yeşilli Sarı Hurdası Alanlar

Halk Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretinde en güncel fiyatları uyguluyor. Bu sebeple Yeşilli sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Etrafta kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri olduğu biliniyor.

Pirinç metal hurdası halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Aslını demek lazım ise sarı hurdası adında hurda cinsi yoktur. Yeşilli ilçesinin her yerinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Sitemizdeki Yeşilli sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki konuya göz atın. Yeşilli hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor.

Yeşilli Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bu sayfadaki Mardin Yeşilli alüminyum hurdası fiyat listesini abonelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör alıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Sizlerin desteğiyle her gün gelişiyoruz. Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac almaktayız. Yeşilli ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan hurdacıyız. Mardin Yeşilli alüminyum hurda alan yerler arasında lideriz.

Yeşilli Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Yeşilli krom tank hurdası ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatı gönderisini ziyaret etmek iyi gelir. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Yeşilli Kurşun Hurda Alan En Yakın Yerler

Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alırız. Mardin ili Yeşilli kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Yeşilli hurda kurşun fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun fiyatları gönderisini okumak isteyebilirsiniz. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir.

Yeşilli Demir Hurda Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazısına bir göz atın. Anlık hurda demir ton fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alanlar hurda demir konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Hurda demir, yeryüzünde en çok satılan madenler içerisindedir. Bu sitede paylaşılan Yeşilli toplama demir hurdası ton fiyatı günceldir. Yeşilli ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Yeşilli ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Yeşilli Hurda Kablo Alanlar

Mardin Yeşilli çevresinde hızlıca bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Yüksek miktarda hurda kablo alımında hurda kablo borsası daha yüksek teklifler sunuyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alım satımı esnasında anlık fiyatı sunuyoruz. Yeşilli kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo hurda alanlar içerikli yazıya göz atabilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Yeşilli hurda kablo ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Hurda kablolar içerisindeki bakır tel yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yeşilli hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Mardin Yeşilli bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alımında tecrübeye sahibiz. Mardin Yeşilli hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Yeşilli Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Yeşilli bölgesinde bakır hurda almaktayız. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Yeşilli hurda bakır fiyat listesi için arayın. Sitemizdeki Mardin Yeşilli yanık bakır hurdası kg fiyatı günceldir. Mardin Yeşilli bakır hurdası alan yerler arasındayız. TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Hurda bakır alan Yeşilli hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

7/24 Hurda Alan Yeşilli Hurdacı

Sektörün bahşettiği tecrübelerle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Yeşilli hurdacı dükkânımız aracılığıyla günün her saatinde hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. 2007’den bu zamana kadar geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

Yeşilli 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sayfamızdaki Yeşilli 2.el raf ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı makalemizi okursanız mükemmel olur. Yeşilli raf hurdası satmak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla resterasyon yapan şarküteriler tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

Yeşilli Hurda Akü Alan Hurdacılar

Arabalarda enerji kaynağı bulunuyor. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurdası ton fiyatı yazımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısıyla Mardin Yeşilli hurdacısı iş yerimiz benzeri şirket içerisinde geri dönüştürme atölyesi olan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren suları nedeniyle hurdacılar için değerlidir. Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere hurda akü denir.

En Yakın Yeşilli Hurdacı Numarası

Halk Metal olarak Yeşilli genelinde hurda alımı yapıyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurdacı Yeşilli genelinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Yeşilli hurdacı sitesi firmamızla adresten her türlü hurda satım hizmeti vermekteyiz. Yeşilli en yakın hurdacı deposu servisi ile her cins hurda eşya alım satımında yerinize geliyoruz.

Yeşilli İkinci El İnşaat Malzemesi

Yeşilli yakınlarında yıkılan iş yeri vb binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alan hurdacılar içerisindeyiz. Ayrıca batan depolardan edindiğimiz İnşaat alanlarında yük asansörleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır.

Anlık Güncel Yeşilli Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında öteki hurdacılardan fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki metini okuyun Kesin bilgiye ulaşmak amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Yeşilli hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları hızlıca değişiklik gösteriyor.

Yeşilli Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Yeşilli ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Yeşilli çevresinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı fimayız.

Yeşilli Moloz Döküm Yerleri

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titizlik ile yapılır. Yıkım molozu Yeşilli Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen yerlere taşınır. Yeşilli hurdacı tarafından satın alınacak her cins hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Yeşilli Plastik Hurda Alımı

Yeşilli plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan Yeşilli hurdacısıyız. Buradaki Yeşilli hurda naylon kilo fiyatı güncellendi Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin ismidir. Mardin ile Yeşilli ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En ideal fiyatla pet şişe, hurda poşet, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik alım satım işleri yapmaktayız.

Yeşilli Hurda Araba Alan Firmalar

Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Yeşilli hurda alımında hizmet veriyoruz. Fakat otomobil hurdası vergiden düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, vagon hurdası, hurda motor . Bazen Yeşilli çevresinde araba hurdası alıyoruz.

Yeşilli İkinci El Restaurant Ekipmanları Alım Satımı

Temiz tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, restoran tipi ocaklar vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. İyi durumda çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Yeşilli Kumaş Hurdası Alım Satımı

Parti malı top kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapılır. Sayfamızdaki Yeşilli hurda kumaş ton fiyatını arzu edene günlük gönderilmektedir.

Mardin Yeşilli kiloayla tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır.

Yeşilli çevresinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında adresinize gelecek araçlarımız var. Defolu hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş satışı yapmak için telefonlarımızı hemen aramalısınız.

Yeşilli İkinci El Ev Eşyası

Yeşilli ilçesinde sıfır gibi, 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu için değerini yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikteki koltuklarınız istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan hurdacılar hakkında detaylı bilgi veren paylaşımı okuyabilirsiniz

Yeşilli Hurdacılar Sitesi

Daha fazla güzel bir şehir için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Yeşilli hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımız iş birliğiyle hurdacılık işleri yapıyoruz. Sırf bu hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Yeşilli 2. El Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alıyoruz.

Yeşilli Kırık Cam Hurda Alımı

Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıda bulunan su tutabilen organik olmayan katı bir malzemedir. Yeşilli çevresinde hurda cam alan firmalar içerisinde bulunuyoruz. Bu dönemde şeffaf ve renkli otomobil camı, şişesi türlerde cam hurdalar bulunuyor.

Yeşilli Bina Yıkımı

Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işleri başarı ile yerine getiriyoruz. Yeşilli kentsel dönüşümü gerçekleşmede yenilenmesi gereken iş yerlerinin en baştan imar edilmesi sebebi ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm tedbirler

Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. her türlü hurdaları piyasa fiyatına alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

Yeşilli Nikel Hurda Alanlar

Hurda nikel zehirleyebilir. Yeşilli nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel taşınırken oldukça dikkatli hareket etmeliyiz. İlçe genelinde turbo nikel hurda, %95 hurda nikel şablon ve %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası alıyoruz.

Yeşilli Hurda Kağıt Alım Satımı

Yeşilli kağıt hurdası ticareti yaptığımız alanlar içerisindedir. Buradaki Mardin Yeşilli hurda karton ve kağıt ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz Mardin Yeşilli kağıt hurdası alan yerler içerisindeki işletmemiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, karton bardak hurdası alıyoruz. Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla hurda satıcılarına çok daha fazla kazanç elde etme şansı takdim ediyoruz.

Yeşilli Fabrika Sökümü

Fabrika sökülürken önce sökülmesi arzu edilen fabrikanın detaylı şekilde incelenmesi gerekir. Güvenli bir biçimde fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde başarılı bir yerdeyiz. Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika bozumu ihalelerini tamamladık. Yeşilli fabrika söküm işi uzun yılların tecrübesine sahibiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp