Düzce Hurdacı

Yığılca Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yığılca ilçesinde hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. En doğru Yığılca hurda alım satım fiyat listeleriyle alım yapmaktayız. Kimsenin yapmadığı profesyonel faaliyetlerimizi sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlere bu paylaşımdan ulaşabilirsiniz. Düzce Yığılca hurdacı firmasıyız. Halk Metal adı ile hurda alımı yapmaktayız. Ülkemizin bütün illerinden, hurda alıyoruz. Bol miktarda hurda alımına özel piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Düzce hurdacısı olarak Yığılca ilçesinde hizmet ediyoruz.

Yığılca Hurdacısı

Yığılca bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlarımızın faydasına çalışıyoruz. Yığılca hurdacı mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Düzce Yığılca çevresinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Düzce merkezinin eşsiz ilçesi Yığılca gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Düzce Yığılca ilçe merkezinde değil, her ilçede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Yığılca hurdacı firması olarak Düzce bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki atık malzemenizin alımı için orada hazır bulunan hurda nakliye aracımızı yönlendiriyoruz. Sizde her türlü kurşun hurdası satmak amacıyla numaramızı tuşlamalısınız.

Yığılca Hurdacı Telefonu

Yığılca hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Yığılca hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde kolayca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu yüzden hurda atık fiyatları istemek üzere numaralarımızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın.

Yığılca Hurda Sac Alım Satımı

Depo tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yığılca bölgesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile. Sac hurda alan hurdacılar içindeyiz. Şu anda deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

Yığılca Çinko Hurda Alım Satımı

Bu yazdıda bulunan Düzce Yığılca nikel hurdası ton fiyatı günceldir. Çinko hurda alanlar bölümünü okumak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Düzce, Yığılca ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Yığılca Hurda Alanlar

Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurdası, demir, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Yığılca hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Hurda bakır almak için evinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Yığılca adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemeleri zaman geçirmeden satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin piyasa fiyatını düşürmektedir. Yığılca ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür hurda malzeme alıyor.

Yığılca Hurda Sarı Pirinç Alımı

Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş alım satımı yapıyor. Sitemizde bulunan Düzce Yığılca hurda sarı pirinç kg fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yollanmaktadır. Detaylı sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacı içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Bu nedenle Yığılca sarı pirinç hurdası alan yerler arasındayız. Düzce Yığılca hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır.

Yığılca ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda almaktayız. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi hurda sarı cinsleri vardır.

Yığılca Alüminyum Hurdası Alanlar

Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Düzce Yığılca alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Bizlere güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz.

Her nevi alüminyum hurdası alınır. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Yığılca bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı için hurda tartımını müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Sitemizde yayınlanan Düzce Yığılca alüminyum hurda kilo fiyatı günceldir. Şirketimize destek olanların desteğiyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz.

Yığılca Hurda Krom Alanlar

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Buradaki Düzce Yığılca hurda krom tank kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımızı gezmelisiniz. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Yığılca Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Metal kurşun en eski madenlerden biridir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan yerler gönderimizi ziyaret etmek öğrenmenizi sağlar. Yığılca hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Yığılca kurşun hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alırız.

Yığılca Demir Hurda Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alım satımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemize bakınmak isteyebilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Düzce Yığılca hurda demir kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası fiyatı linkine tıklayın. Yığılca ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Yığılca etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz.

Yığılca Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Düzce Yığılca hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Yığılca ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler arasındayız.

Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yığılca hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet veriyoruz. Kapıdan tek damar hurda kablo alıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Kablo alan hurdacı konulu içeriği inceleyebilirsiniz. Genel olarak yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Satıcılarda hızlıca edinilen Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımında değerini anında ödüyoruz. Fakat hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı sırasında ederinin üzerinde gönderiyoruz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda çok damarlı kablolar için telefon edebilirsiniz.

Düzce Yığılca hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sayfamızda yayımlanan Yığılca bakır kablo ton fiyatını isteyenlere her gün yollanmaktadır.

Yığılca Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Yığılca hurdacı şirketimizi hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bu yazdıda paylaşılan Yığılca bakır ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Düzce Yığılca hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Yığılca içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz. Yığılca hurda bakır fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

7/24 Açık Yığılca Hurdacı Firması

1996 senesinden bu yana hurdacılıkla size hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Yığılca hurdacı olarak 7/24 yerinize geliriz. Sektörde uzun zamandır var olmanın verdiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Yığılca Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Çoğunlukla raflarını yenileyen pastahanelerden elde ettiğimiz orta reyonlar, market rafları, çelik raflar, teşhir rafları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el hurda raf satıyoruz. Burada yayımlanan Yığılca hurda raf kg fiyatı daima güncellenmektedir. Raf hurda alanlar bölümümüze göz atmanız pişman olmazsınız. Yığılca hurda raf satışı yapmak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Yığılca Akü Hurdası Alım Satımı

Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Akü hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Bu sebeple Halk Metal benzeri fabrika içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunan firmalar sulu akü ve kuru akü alımı yapan firmalar içindedir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak için sıkça bulunuyor. Bir müddet sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır.

En Yakın Yığılca Hurdacı Firma

Yığılca en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her türlü hurda eşya alıp satarken adresinize geliyoruz. Yığılca hurdacı sitesi firmamız ile kapınızdan hurda almaya devam ediyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Yığılca bölgesinde hurda alırız. Haliyle müşterilere en yakın hurda alan yer Yığılca bölgesinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yığılca 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile kapanan şirketlerden aldığımız İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç mikseri, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış yurt vs binalardan sökülmüş hala kullanılabilir 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, kapı satıyoruz.

Yığılca Anlık Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken öteki Yığılca hurdacı firmalarından özel fiyatla alımlar yapıyoruz. Yığılca hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listesi çabucak güncelleniyor. Kesin fiyata ulaşmak nedeniyle bizi arayın.

Yığılca Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Yığılca bölgesinde en çok alınan hurda malzemeler içerisindedir. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz. Yığılca ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir.

Yığılca Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle anlaşmaya göre molozların taşınma işi titizlikle firmamız tarafından yapılıyor. Yığılca hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Yığılca Belediyesi’nce daha önce planlanan araziye dökülüyor.

Yığılca Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

İyi fiyatla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe alıyoruz. Yığılca plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Yığılca hurdacısıyız. Sayfamızdaki Yığılca hurda naylon fiyat listesi güncellenmiştir Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Düzce şehri Yığılca ilçesinin tamamından jelatin hurdası, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yığılca Hurda Otomobil Alanlar

Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Yığılca bölgesinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama araba hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler
, römork, trafikten çekme belgeli hurda araç, motor hurdası alıyoruz.

Yığılca Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişime geçebilir. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi set üstü mekap, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, krom evye, küvet, bakır davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak aletini görmek amacıyla sizi depolarımıza davet etmekteyiz. 2. El sanayi tipi lonata mutfağı ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

Yığılca Kumaş Hurdası Alım Satımı

Hurda kumaş firesi alıyoruz. Kilosuyla atletlik kumaş, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda parça kumaş, hurda mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alım satımında yerinizde ödeme yapmaktayız. Yığılca ilçesinin her mahallesinde hurda viskon, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımı için adresinize gelmekteyiz. Parti malı hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş satışı yapmak için firmamızı zaman kaybetmeden arayın. Buradaki Yığılca hurda kumaş fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Düzce Yığılca kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Yığılca Beyaz Eşya Hurdası

Az kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satılabilecek biçimdeki kanepelerinizi kapınıza gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinası alan hurdacı konulu makalemizi ziyaret ediniz Her türlü 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak için bize ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Yığılca ve çevresinde sıfır ve 2.el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. 2.el sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları satılır.

Yığılca Hurdacı Sitesi

Yığılca hurdacılar sitesindeki depomuzla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Olması gerektiği gibi güzel bir şehir yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Yığılca 2. El Jeneratör Satanlar

Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör satışı için arayınız.

Yığılca Hurda Cam Kırığı Alımı

Yığılca etrafında cam hurda alan firmalar içerisinde bulunuyoruz. Genelde renkli ve şeffaf kola şişesi, araba camı benzeri cam hurdası çok fazla yeniden işleniyor. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki sıvı geçirmeyen amorf sert maddedir.

Yığılca Bina Yıkımı

Yıkım gerçekleştirilirken gerekli güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek apartmanların istendiği biçimde inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz. Üst taraftaki makalede ifade ettiğimiz fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdası gibi tüm hurdanızı piyasa fiyatına alıyoruz.

Yığılca Nikel Hurda Alanlar

Bu neden ile nikel hurdası alındığında elden geldiğince hassasiyetle çalışmalıyız. Yığılca hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot nikel hurda, %95 , %99 hurda nikel şablon alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz.

Yığılca Hurda Karton Alanlar

Avantajlı kağıt fiyatıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, kağıt bardak alıyoruz. Hurda kağıt, karton almaktayız. Bu sayfadaki Yığılca hurda kağıt ve karton ton fiyatını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz Bölgenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle size çok daha fazla kazanç etme şansı takdim ediyoruz. Yığılca kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki Halk Metal hizmetleri ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, hurda karton koli fiyatları sorabilirsiniz.

Yığılca Fabrika Sökümü

Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir. Uzun süredir binlerce fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz.

Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Hurdacı firmaların dediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Yığılca fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp