Konya Hurdacı

Yunak Hurdacı Telefonu

Yunak hurdacı firması olarak hurda ve geri dönüşüm yapıyoruz. Yurdumuzun dört bir yanında, hurda alıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Konya hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Anlık Yunak hurda fiyatlarıyla hurda eşya alıyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetler sunuyoruz. Verdiğimiz bütün faaliyetlere buradan erişebilirsiniz. Yunak merkezi çevresinde hurdalarınızın fotoğrafını ulaştırmak nedeni ile çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Halk Metal ismimiz ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Konya Yunak Hurdacı Firma

Yunak mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satmak sebebiyle destek numaralarımızı tuşlamalısınız. Yunak hurdacı olarak Konya ilçelerinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın alım satımı için en yakın hurda nakil personellerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Yunak hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Konya Yunak içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Konya merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Yunak gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Yunak çevresinde değil, tüm ilçelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Yunak Hurdacı Numarası

Konya Yunak hurdacı telefon numarası sitemizin altında tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Yunak hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir. Boşa zaman geçirmeden arayıp anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

Yunak Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar yazımıza bir göz gezdirmek istemelisiniz. Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk satışı amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Yunak Konya kurşun hurda alımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Konya Yunak çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatı güncellendi.

Yunak Krom Hurda Alanlar

316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Yunak krom tank hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Yunak Hurda Alan Firmalar

Yunak kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurda eşyalarınızı zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su iletemas ederse korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile malzemenin piyasa kıymetini düşürüyor. Hurda inşaat demiri almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız.

Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Tonajlı alüminyum hurda, hurda bakır, demir, kablo hurdası, çinko hurdası,sarı hurdası, ve kurşun hurdası alımında yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Yunak hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz. Yunak hurdacı firma olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

Yunak Çinko Hurda Alanlar

Yunak, Konya ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Konya Yunak çinko hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alanlar paylaşımımıza bir göz atın. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için arayın.

Yunak Bakır Hurdası Alım Satımı

Hurda bakır sitemizde geniş bilgi var. Yunak bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Yunak hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bu sayfadaki Konya Yunak bakır fiyatlarını arzu edenlere günlük yollanmaktadır. Konya Yunak hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alıyoruz.

Yunak bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Yunak Demir Hurda Alanlar

Güncel demir hurda fiyatı öğrenmek nedeniyle şimdi arayın. Demir hurda alan hurdacı firmalar gönderimize göz atmak isteyebilirsiniz. Yunak ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere her türlü pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapılır. Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunabilen madenler arasında bulunmaktadır. Sitemizde bulunan Yunak demir hurda fiyat listesini dileyene güncel olarak yollamaktayız.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazısını incelerseniz harika olur. Firmamız Yunak ilçesinin tümünde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

Yunak Kablo Hurda Alımı

Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılıyor. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Yunak ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Bunların yanı sıra tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımında piyasanın üzerinde fiyatları gönderiyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yunak hurdacı arayanlar için buradayız. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası almaktayız. Kablo alan hurdacı içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Konya Yunak hurdacısı olarak genellikle antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası için buradayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bizi arayabilir. Yunak ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablo içindeki bakır tel yüzünden kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder. Etrafta kolayca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alışverişinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve birde dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Yunak fare yemez kablo kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

Yunak Hurda Sac Alanlar

Depo çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Sac hurda alım satımı yapanlar arasındayız. Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Yunak etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edip yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Yunak Sarı Hurdası Alım Satımı

Halk Metal şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Bu sayfadaki Konya Yunak hurda sarı pirinç kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda pirinç sarı alan yerler hakkındaki konuyu ziyaret edin. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Yunak ilçesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Yunak ilçesinde sarı pirinç hurda alıyoruz.

Pirinç metal hurdası halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Haliyle Yunak sarı hurdası alan firmalar içindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Yunak hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Yunak Hurda Alüminyum Alanlar

Yerinden alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek ticareti için arayın. İş yerimize duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her nevi hurda alüminyum alıyoruz. Hurda satanların sayesinde her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Buradaki Yunak hurda alüminyum fiyatları her hafta güncelleniyor. Konya Yunak alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Yunak ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alırken tartımı güvenle yapmaktayız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek Yunak hurdacısıyız.

Yunak İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte batan esnaflardan almış olduğumuz Yıkılan market binalarından ayırılan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pecere alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz.

Yunak Akü Hurda Alan Yerler

Taşıtlarda elektrik ihtiyacı için kullanılır. Aküler başka deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan hurdacı firma yazımızı okuyabilirsiniz. Dolayısı ile Konya Yunak hurdacı şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Uzun müddet sonra atık hale düşen bataryaya hurda akü diyoruz.

Yunak Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak üretim yerinin incelikle dolaşılması gerekmektedir. Sektöre girdiğimizden bu yana binlerce fabrika yıkım ihalelerini gerçekleştirdik. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Konya Yunak fabrika sökümü yapıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Yunak Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Genelde şeffaf ve renkli cam şişe, kırılmış oto camları vs. cam hurdalar yüklü miktarda geri dönüştürülüyor. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik sert bir malzemedir. Yunak etrafında cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Yunak Hurdacı Sitesi

Yunak hurdacılar sitesi 3. bloktaki tesisimiz yardımı ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Sizlere her hali ile iyi bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Yunak Araç Hurdası Alan Hurdacılar

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Yunak bölgesinde hurda araç alıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, römork, hurda motor alımı yapıyoruz.

Yunak İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Yunak ikinci el market rafı fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı paylaşımımıza bir göz atın. Yunak 2.el raf hurdası fiyatları edinmek nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen butiklerden elde ettiğimiz ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2. el raf satıyoruz.

Yunak Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Yunak nikel hurdaları alıyoruz. İlçe genelinde %95 ve %99 şablon nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikeller toplanırken oldukça hassasiyetle davranmalıyız.

Yunak Bina Yıkımı

Yıkımlarda gerekli tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak dükkanların yeniden inşa edilmesi sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vs. tüm hurdayı ücretle almaktayız. Üstteki konuda ifade ettiğimiz fabrika söküm işlerinde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Yunak Hurda Plastik Alan Firma

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Güncel fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz. Konya ve Yunak bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, jelatin, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Yunak plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde öncü işletmeyiz. Sayfamızdaki Konya Yunak hurda plastik kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız

Yunak Karton Hurdası Alım Satımı

Piyasanın üstünde kağıt fiyatıyla kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz. Yunak karton hurda aldığımız ilçeler içindedir. Bu sitede yayımlanan Konya Yunak hurda karton kağıt kilo fiyatını bip grubumuza katılanlar ile bedelsiz paylaşıyoruz Yunak hurda kağıt alan firmalar içerisindeki işletmemiz ile hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgenin her yerinde kitap, defter, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla satıcılara daha fazla kâr elde etme olanağı takdim ediyoruz.

Yunak Beyaz Eşya Hurdası

Yunak etrafında sıfır gibi ve 2. el kanepeler satıyoruz. Az kullanılmış büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları depomuzda yeteri miktarda mevcuttur. Az kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek bir biçimdeki yemek takımlarınızı yerinden almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgi için çamaşır makinası hurdası alan firma konulu sitemizi inceleyin İyi durumda 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Yunak 2. El Endüstriyel Ekipmanı Alımı

Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, restoran tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile sizleri depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı alım satımı yapmaktayız. İkinci el tabak kurulama tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel reataurant malzemeleri alıyoruz.

Yunak Kumaş Hurdası Alan Yerler

Konya Yunak çevresinin her bölgesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımlarında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. Konya Yunak ilçesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Toptan hurda mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alımlarında nakit para ödeme yapıyoruz.

Tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satmak için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Yunak kiloayla tartıp kumaş hurdası alanlar içerisinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yunak kumaş hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz.

En Yakın Yunak Hurdacı Telefonu

En yakın Yunak hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda eşya alırken adresinize geliyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurda alan yer Yunak genelinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız. Halk Metal hurda alım firması olarak Yunak genelinde her cins hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Yunak hurdacı olarak arzuladığınız mekandan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var.

Yunak Jeneratör Hurda Alımı

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacıyız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alımı için zaman kaybetmeden arayın.

Yunak Anlık Hurda Fiyatları

Yunak hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listeleri çabucak değişiklik gösteriyor. Sitemizdekianlık hurda fiyatları yazıya göz atabilirsiniz Doğru fiyata ulaşabilmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımı yaparken öteki hurdacılardan daha fazla fiyatlar uyguluyoruz.

7/24 Açık Yunak Hurdacı Firma

2014’den beri hurdacılık ile hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Sektörün bahşettiği kurumsallaşma süreciyle araç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Yunak hurdacı olarak 7/24 işimizin başındayız.

Yunak Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Yunak çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz. Yunak ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir.

Yunak Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlikle ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozları Yunak Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen arazilere taşınır. Yunak hurdacı Halk Metal tarafından alınacak her türlü hurda metallerin iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp