Sivas Hurdacı

Zara Hurdacı

En doğru Zara hurda fiyat listesiyle avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Eşsiz hizmetlerimizi sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetleri buradan daha detaylı takip edebilirsiniz. Zara çevresinde hangi hurda eşyaları alıp almadığımızı sormak için hurdacı numaramızla iletişime geçebilirsiniz.

Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Türkiye’nin bütün mahallelerinden, her nevi hurda alıyoruz.

Sivas Zara hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Sivas hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Sivas Zara Hurdacı Firma

Zara hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Zara çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda satışı sebebi ile iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Sivas ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Zara öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Zara çevresinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Zara hurdacı olarak Sivas ilinin tamamında hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurdanız için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz Zara mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz.

Zara Hurdacı Numarası

Sivas Zara hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyat listesi sormak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Sivas Zara hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Zara Hurda Alan Firma

Zara hurdacı firması olan Halk Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedef edindik. Zara kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su iletemas ederse korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin değerinin düşmesine neden olur.

Hurda karton alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar arasındayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Yüksek tonajlı kablo ve bakır, hurda alüminyum, sarı hurdası, çinko, inşaat demiri, çatı minare kurşunu alımında yukarısında fiyat listeleri uyguluyoruz. Zara hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz.

Zara Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sayfamızdaki Sivas Zara yanık bakır hurdası fiyatları günceldir. Sivas Zara bakır hurda alan yerler arasındayız. Zara hurda bakır fiyat listesi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Zara içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan Zara hurdacı şirketimizi hemen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Zara Sarı Pirinç Hurda Alımı

Halk Metal Geri Dönüşüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Sayfamızda yer almakta olan Zara pirinç sarı fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Hurda sarı pirinç alan yerler içerikli içeriğe göz atın. Aslına bakarsanız hurda sarı isminde hurda cinsi varolmamıştır. Zara bölgesinde sarı hurda alımı yapıyoruz. Zara bölgesinde sarı hurda alımı yapıyoruz.

Pirinç metaline halk dilinde renginden ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bu sebeple Zara sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Sizlerinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Zara hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yapıyor.

Zara Hurda Kablo Alım Satımı

Ancak tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımında ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile sırf hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Kapıdan tek damar hurda kablo almaktayız.

Zara hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablolar alımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Zara ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Sivas Zara bölgesinde hızlıca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası piyasası yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Zara hurdacı firma arayanlara hizmet avantaj dolu fiyatlar veriyoruz. .

Kablo alan hurdacı başlıklı yazıyı ziyaret edin. Sivas Zara hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası alımı için adresinize geliyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Sivas Zara ttr kablo hurdası fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar için telefon edebilirsiniz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel nedeniyle hurdacılar için önem arzeder.

Zara Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Buradaki Sivas Zara krom fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Zara Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Zara ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler hakkında bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayın.

Halk Metal Geri Dönüşüm Zara genelinde hurda demir ticareti yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Hatırlatmak isteriz her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alırız. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla bulunabilen madenler arasındadır. Buradaki Zara ekstra demir hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle hızlı bir şekilde paylaşıyoruz.

Zara Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi renkli biçimiyle bilinir. Kurşun hurdası alanlar gönderisini incelemek iyi gelir. Sivas Zara hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Buradaki Zara hurda kurşun fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz.

Zara Hurda Sac Alan Firma

Zara Sivas bölgesinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle arayınız. Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası vardır. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alımı yapanlar arasındayız.

Zara Çinko Hurdası Alan Yerler

Sayfamızdaki Sivas Zara hurda nikel ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı firmalar paylaşımımızı dolaşmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Zara ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

Zara Alüminyum Hurda Alımı

Bu sayfadaki Zara alüminyum hurda ton fiyatını dileyenlere günlük yolluyoruz. Alüminyum hurdası alanlar başlığıyla paylaşılmış yazıyı inceleyin Bize hurda satanların desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlaronızı istiyoruz.

Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme yapıyoruz. Zara ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımı için tartımları müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Sivas Zara alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz.

Zara 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2.el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak için cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Sahibinden bilgisayar masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları alıp satıyoruz. Temiz 2el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuklarınız kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinesi alımı yapanlar konulu makalemizi okuyunuz Zara içerisinde kullanılmış, 2.el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

Zara Bina Yıkımı

Zara kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılması gereken dükkanların yeniden imar edilmesi için yıkımını yapıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her cins hurda malzemeleri satın alıyoruz.

Yıkımlarda lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Bina yıkımı hurdaları bina yıkımı yapmaktayız.

Zara Nikel Hurda Alımı

Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken elden geldiğince dikkatli hareket etmeliyiz. Sivas Zara genelinde turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %95 ve %99 şablon nikel hurdası alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Sivas ile Zara nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

Zara İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alım satımı liderlik ettiğimiz işlerdendir. Özellikle kapatılan aktarlardan aldığımız orta reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafları satıcıları arasındayız. Bu sayfadaki Sivas Zara ikinci el raf ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz yolluyoruz. Raf hurda alan yerler yazımıza göz atmalısınız. Hurda raf Zara fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Zara Hurda Araba Alan Firma

Elbette size araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ama otomobil hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, vergiden düşürülmüş araç hurdası, hurda motor alıyoruz. Bazen Zara bölgesinde araç hurdası alımı yapıyoruz.

Zara 2.El İnşaat Malzemesi

Zara çevresinde yıkılan iş yeri ve benzeri binalardan temin edilmiş yeni gibi ikinci el kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, alçı sıva makinesi, boya tabancası 2.el portatif, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Ayrıca batmış şirketlerden satın aldığımız

Zara Hurda Cam Alan Hurdacı Firma

Son zamanlarda şeffaf kırık araba camları, gazoz ve soda şişesi vs. cam hurdaları bulunuyor. Zara çevresinde cam hurda alan firmalar içerisinde bulunmaktayız. Son zamanlarda şeffaf kırık araba camları, gazoz ve soda şişesi vs. cam hurdaları bulunuyor.

Zara Klima Hurda Alımı

Klima hurdası Zara çevresinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Zara çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Zara Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun taşıma işi titiz bir şekilde yapılmaktadır. Zara hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan tüm hurdanın depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Molozlar Zara Belediyesi Fen işlerince bildirilen alanlara dökülüyor.

Zara Jeneratör Hurdası Satanlar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi yerlerdeniz. Her türlü az kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz.

Zara Hurda Akü Alanlar

Hurda akü içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle kullanılıyor. Akü hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil benzeri enerji depolayan depolardır. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor.

Güncel Anlık Zara Hurda Fiyatları

Zara hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı an be an değişiklik göstermektedir. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alımlarında borsa fiyatından daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz. En doğru ton fiyatına ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Zara 2.el Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolapları alıp satıyoruz. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. İşlerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, küvet, evye, bakır davlumbaz, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, restorant tipi set üstü mekap vb endüstriyel tipi mutfak alet edavatlarını incelemeniz için siz çok değerli müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta ekipmanları alıyoruz.

Zara Parça Kumaş Alanlar

Parti malı hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için buradaki numaraları hemen arayınız. Zara kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız.

Sitemizdeki Sivas Zara hurda kumaş fiyat listesi günceldir. Sivas Zara ilçesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize geliriz.

Parti malı penye hurdası, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz.

Zara Hurda Plastik Alanlar

Zara hurda plastik alan firmalar içerisinden ön planda olan firmayız. Sayfamızdaki Sivas Zara plastik hurdası fiyatları anlık güncelleniyor Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır.

Sivas ile Zara ilçesinin tamamından abs plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren fiyatları istemek amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Zara Fabrika ve Makine Sökümü

Zara fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Yıllardır binlerce fabrika bozum ihalesi gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. Sökümden önce yıkıma hazırlanan taşınmazın etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Yıkım işi yapanların dile getirdiği biçimde kolay değildir.

Zara Hurdacı Sitesi

Siz eşsiz dostlara yaşanır bir şehir bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sırf bu tür hurdanızı alıyor değiliz. Zara hurdacılar sitesi içindeki hurdacı dükkanımızın yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hizmet Veren Zara Hurdacı Firma

Sektörün sağladığı tecrübeler ile makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Nerdeyse dört senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 açık Zara hurdacı olan firmamız ile haftasonları dahil geri dönüşümde hizmet etmekteyiz.

En Yakın Zara Hurdacı Numarası

Zara en yakın hurdacı firma servisiyle hurda metal almak nedeni ile adresinize deneyimli ekip yolluyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Zara ilçesinin etrafında her nevi hurda malzeme alımı işi yapmaktayız. Zara hurdacı şirketi olan firmamız ile istediğiniz adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alan yer Zara ilçesinin tamamında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Zara Karton Hurda Alan Yerler

Bölgenin tamamında kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz. Karton hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Sivas Zara hurda karton ton fiyatını dileyenlere saat başı ulaştırmaktayız Daha fazla fiyata kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar içerisinde en yüksek fiyatları firmamız teklif etmekte. Sivas Zara hurda kağıt alan firmalar içerisindeki firmamız sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp