Bağcılar Hurdacı

Bağcılar 100.Yıl Mahallesi Hurdacı

100.Yıl mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız Her çeşit hurda satışı sebebiyle iletişime geçin. Güncel Bağcılar 100.Yıl hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Şu an İstanbul Bağcılar firmasıyız. Ancak Bağcılar 100.Yıl mahallesinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki Halk Metal profesyonel devam ediyor.

Avrupa yakası Bağcılar 100.Yıl mahallesi çevresinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı için uzman ekip gönderiyoruz Halk Metal adıyla İstanbul Bağcılar mahallesinde hurda çeşitleri alıyoruz. İstanbul 100.Yıl mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alım satımı yapıyoruz Bağcılar 100.Yıl mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Bağcılar 100.Yıl hurdacısıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. 100.Yıl mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

100.Yıl Hurdacı Firma

100.Yıl hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. 100.Yıl etrafında yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmette sınırları kaldırdı! Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda satmak sebebiyle mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul ilinin hızla büyüyen mahallesi 100.Yıl öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca İstanbul Bağcılar 100.Yıl mahallesinde değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. 100.Yıl bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin geleceğine yarar sağlamaktayız. 100.Yıl mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el elektronik eşya alan firmalar içerisinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Bağcılar hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz.

Türkiye’de yılda 25 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöpe gitmektedir. Çöpe atılan atık malzemelerin yüzde 12’sini cam, %4 kadarını metal malzemeler, %43’ünü hurda kartonlar, yüzde 27’sini plastik hurdaları oluşturuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin %75’i çöplere gitmektedir. Bu atıklar ülkemize 1 milyar 6 yüz milyon Türk Lirası zarar veriyor. Halk Metal çöpe atılan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

100.Yıl Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Bağcılar 100.Yıl hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayın yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. İstanbul Bağcılar 100.Yıl hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda atık fiyatı talep etmek üzere numaralarımızı aramalısınız.

100.Yıl Sarı Hurda Alanlar

Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. İstanbul Bağcılar 100.Yıl hurdacı depomuz her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Sarı hurda alanlar hakkındaki yazıyı ziyaret edin. 100.Yıl genelinde hurda sarı alıyoruz. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda bronz almaktadır. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. Bu yüzden 100.Yıl sarı hurdası alanlar içerisindeyiz.

100.Yıl Mahallesinde Hurda Alanlar

100.Yıl mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her tür inşaat demiri hurdası alım hizmeti veriyor. 100.Yıl kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdalarınızı hiç zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların kıymeti düşebilir.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımında yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. 100.Yıl hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kazançlı hurda ticareti yaparak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda krom almak amacıyla yerinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

100.Yıl Mahallesi Kablo Hurda Alım Satımı

Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan 100.Yıl hurdacı firmayız. Çünkü sadece hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Hurda kablo alanlar hakkındaki makaleyi inceleyebilirsiniz. 100.Yıl Mahallesi mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

İstanbul Bağcılar 100.Yıl hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. 100.Yıl hurdacısı olarak her çeşit iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron kablolar alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki 100.Yıl fare yemez kablo ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız.

Ek olarak tek damar kablo, çok damarlı kablolar, enya kablolar alım satımında en doğru fiyat listesini sunuyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satanlar bize ulaşın.

Müşterilerde hızlıca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Adresten antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablolar alıyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda kablo içindeki bakır nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir.

100.Yıl Çinko Hurdası Alımı

İstanbul, Bağcılar 100.Yıl mahallesi yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Hurda çinko alımı yazımızı okursanız güzel olur. Buradaki İstanbul Bağcılar 100.Yıl mahallesi çatı söküm çinkosu ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda alanlar yazısına bir göz gezdirirseniz harika olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

100.Yıl Hurda Sac Alanlar

Sac hurda alımı yapan yerler arasındayız. Firmamızda kullanılmamış ikinci el trapez sac var. 100.Yıl çevresinin her yerinden hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

100.Yıl Kurşun Hurda Alım Satımı

Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu satışı için iletişim alanındaki telefonları tuşlayınız. İstanbul Bağcılar 100.Yıl Mahallesi hurda kurşun alımı hizmeti sunduğumuz mahallelerdendir. Sitemizdeki 100.Yıl kurşun hurdası ton fiyatı günceldir. Cevher halindeki kurşun mavimsi gümüş renktedir. İstanbul Kurşun hurda alanlar bölümümüzü incelemek iyi gelecektir..

100.Yıl Mahallesi Krom Hurda Alanlar

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Bağcılar Hurda krom alan yerler yazımıza bakmak isteyebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar hakkında bilgi almak için sayfasının olduğu bağlantıya tıklayın.

Gayet sert olduğu için zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçin.

100.Yıl Mahallesinde Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bağcılar Hurda bakır alanlar alanında daha detaylı bilgilendirme mevcut. 100.Yıl içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. 100.Yıl Mahallesi bakır hurda fiyat listesi için arayın. Buradaki 100.Yıl hurda bakır ton fiyatı biraz önce güncellenmiştir. İstanbul Bağcılar 100.Yıl bakır hurda alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan 100.Yıl hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

100.Yıl Mahallesi Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. 100.Yıl bölgesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımında tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. . Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz. Bağcılar 100.Yıl alüminyum hurda alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz.

100.Yıl Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Bağcılar Demir hurdası alımı gönderimize göz atmak istersiniz. 100.Yıl mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hurdacı firmamız 100.Yıl mahallesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı için 100.Yıl hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bölümüne bir göz atmalısınız. Unutmayın ki her türde pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki İstanbul Bağcılar 100.Yıl inşaat demiri ton fiyatını dileyene ücretsiz yollamaktayız.

100.Yıl Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Aynı fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılacak iş yerlerinin uygun biçimde yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurda malzemeyi almaktayız. Yıkım gerçekleştirilirken istenilen iş güvenliği önlemleri

100.Yıl Jeneratör Hurda Alanlar

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için yüksek fiyatı biz sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur.

100.Yıl Mahallesinde Hurda Araç Alan Hurdacılar

100.Yıl hizmet ediyoruz. Ara sıra 100.Yıl etrafında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda otomobil vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vagon hurdası, ağır hasarlı hurda otomobil, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası alımı için arayabilirsiniz.

100.Yıl Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

100.Yıl içinde sıfır, ikinci el kanepe satıyoruz. Titizlik ile kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarını evinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası fiyatları başlıklı paylaşıma ulaşınız Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları sormak maksadı ile firmamıza ait telefon numaralarınıarayabilirsiniz. 2. El büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları satmak isteyenlere bedelini nakit ödüyoruz.

100.Yıl Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her cins hurdayı alıyoruz. 100.Yıl hurdacılar sitesindeki hurdacı tesisimizle geri dönüşüm yapıyoruz. Çok daha güzel bir 100.Yıl yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz.

100.Yıl Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve 100.Yıl mahallesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren, jelatin alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. 100.Yıl hurda plastik alan yerler içerisinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki 100.Yıl naylon hurdası ton fiyatları dün güncellenmiştir İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir.

100.Yıl Akü Hurda Alımı

Aküler başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan enerji kaynağıdır. Akü hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapar. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı amacı ile kullanılır. Uzun süre sonra şarj olmaz akülere hurda akü diyoruz. Hurda akü alım satımı bölümüne göz atabilirsiniz. Akü içinde bulunan kurşunlu suları nedeniyle kıymetlidir.

100.Yıl Mahallesi Hurda Cam Alanlar

Genellikle renkli araba camı, soda şişesi şeklinde cam hurdaları bulunuyor. Bağcılar 100.Yıl mahallesinde hurda cam alan hurdacılar arasında bulunmaktayız. Genellikle renkli araba camı, soda şişesi şeklinde cam hurdaları bulunuyor.

100.Yıl Mahallesi Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası 100.Yıl çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Kombi hurdası alan yerler içindeyiz. 100.Yıl çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır.

100.Yıl Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Bağcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından önceden planlanan alanlara nakledilir. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması güvenlikle yapılmaktadır.

100.Yıl Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

Özellikle %95 şablon nikel hurda ve %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel, turbo nikel alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken oldukça özenli davranmalıyız. İstanbul Bağcılar 100.Yıl nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

100.Yıl Karton Hurda Alımı

100.Yıl mahallesi hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız Halk Metal sunduğu hizmetler ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Kağıt hurda almak için adresinize geliyoruz. Bu sitede bulunan 100.Yıl karton hurda fiyat listesini telegram grubumuzda paylaşmaktayız İlçenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle size çok daha fazla miktarda kazanım elde etme imkanı veriyoruz. Yüksek fiyatlarla karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren 100.Yıl Hurdacı Firması

Sektörde uzun yıllardır 100.Yıl mahallesinde hurdacı olmanın bahşettiği özgüven aracılığıyla araç gereç parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 100.Yıl hurdacı firması olan şirketimiz ile gece gündüz yerinize geliyoruz. Nerdeyse üç yıldır geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz.

100.Yıl 2.el Hurda Raf

Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Raf hurdası fiyatları bağlantısına tıklayınız. Özellikle ekipmanını yenileyen toptancılar tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki 100.Yıl hurda çelik raf fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurdası alımı gönderimizi dolaşmalısınız. 100.Yıl ikinci el raf hurda satın almak sebebi ile sitemizdeki numaraya ulaşabilirsiniz.

En Yakın 100.Yıl Hurdacı

100.Yıl en yakın hurdacı firma servisi ile her tür hurda metal alım satımında istediğiniz yere gelmekteyiz. 100.Yıl hurdacısı bünyesinde çalışan personelimiz ile kapıdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Halk Metal firmamızla 100.Yıl mahallesinde hurda alımı yapmaktayız. Bu sebep ile size en yakın hurdacı firma 100.Yıl genelinde hizmet veriyoruz.

100.Yıl Mahallesi Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsa fiyatından daha fazla fiyata alımlar gerçekleştiriyoruz. 100.Yıl hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi piyasada günlük güncelleniyor. En güncel kilo fiyatlarına ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Güncel anlık hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz

100.Yıl Parça Kumaş Alım Satımı

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. 100.YılMahallesi etrafında hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında çağırdığınız adrese geliriz. Kiloyla hurda penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, tekstil artığı parça kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz.

Kilosuyla ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı satışı yapmak için bizi zaman kaybetmeden aramalısınız. 100.Yıl kilosu ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Bağcılar 100.Yıl hurda kumaş kg fiyatı günceldir.

100.Yıl Mahallesinde 2. El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Yerler

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bizimle irtibata geçebilir. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi ocaklar, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vb lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıyoruz. 2.el sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz.

100.Yıl Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalan iş yerlerinden satın almış olduğumuz Yıkılan lokanta binalarından sökülen kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde alçı mikseri, boya tabancası, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır.

100.Yıl Fabrika ve Makine Sökümü

İnsanların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem değildir. Yıllardır sayısız fabrika sökümü ihalesi tamamladık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak taşınmazın detaylıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Bu sebeple fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir konumdayız. 100.Yıl Mahallesinde fabrika sökümü tecrübeye sahibiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp