İstanbul Hurdacı

Bağcılar Hurdacı Telefonu Numarasını Arayın, Hemen Fiyat Teklifi Alın!

Bağcılar’da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Bağcılar hurdacı telefonu 0 (532) 682 7866 numarası aracılığı ile firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul’un tamamında hizmet veriyoruz. En iyi hurdacılar arasında yer alan Halk Metal’den bağcılar hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizdeki telefon numarasını rehberinize kayıt ederek, WhatsApp yardımıyla hurda resimleri gönderip, hurda fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • Bağcılar/İstanbul yakınında hurdacı firması mı arıyorsunuz?
  • Elinizdeki hurdaları değerlendirmek mi istiyorsunuz?
  • Beklemeden en hızlı fiyat teklifini almak mı istiyorsunuz?
  • Hurdalarınızı değerinde satarak para kazanmak mı istiyorsunuz?
  • Adresten hurda alımı ile ödemenizin nakit yapılmasını mı istiyorsunuz?

İSTANBUL / BAĞCILAR

bağcılar hurdacı

BAĞCILAR HİZMET BÖLGELERİ

100. Yıl Mah. 15 Temmuz Mah. Bağlar Mah. Barbaros Mah.
Çınar Mah. Demirkapı Mah. Fatih Mah. Fevzi Çakmak Mah.
Göztepe Mah. Güneşli Mah. Hürriyet Mah. İnönü Mah.
Kazım Karabekir Mah. Kemalpaşa Mah. Kirazlı Mah. Mahmutbey Mah.
Sancaktepe Mah. Yavuz Selim Mah. Yenigün Mah. Yıldıztepe Mah.
NEDEN BİZ?
✅ Profesyonel Ekip Yerinde Keşif
✅ Adresten Alım Nakit Ödeme

BAĞCILAR HURDACI TELEFONU

Hemen Arayın!

0 (532) 682 7866

Bağcılar Hurda Fiyatları

[guncel_hurda_fiyatlari sehir=”Bağcılar”]

BAĞCILAR HURDACILIK HİZMETLERİ

Bağcılar'ın hangi mahallelerinde hizmet veriyorsunuz?

Bağcılar merkez hurdacı firması olarak, tüm mahallelerinde kapıdan hurda alımı yapıyoruz.

Bağcılar hurdacılık faaliyetleri nasıl gerçekleşiyor?

Geri dönüşüm, hurdacılık mesleğini tanımlarken genellikle eski, atıl veya hurda malzemelerin alım satımı olarak düşünülse de, gerçekte geri dönüşüm, atık malzemelerin yeniden kullanılabilir hale getirilmesi anlamına gelir. Günümüzde birçok farklı hurda çeşidi bulunmaktadır ve Bağcılar hurdacıları sayesinde bu malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Geri dönüştürülebilir malzemeler arasında cam, kağıt, plastik, beton, demir, metal, alüminyum, pil, bakır gibi çeşitli maddeler bulunmaktadır.

Metallerin Geri Dönüşümü:

Metallerin geri dönüşümü diğer atık türlerine göre daha fazla yapılır. Bu, hurda metallerin sıkça kullanılmasının ve yapısal özelliklerinin bu süreci desteklemesinden kaynaklanmaktadır. Metaller, birçok araç, gereç ve endüstriyel üretimde yaygın olarak kullanılırlar. Metallerin geri dönüşüm süreci genellikle ayrıştırma ile başlar. Bu adımda farklı metal türleri birbirinden ayrılır. Daha sonra bu metaller uygun geri dönüşüm merkezlerine gönderilirler. Bu merkezlerde metaller çeşitli işlemlerden geçirilir ve eritme ocaklarında eritilirler. Eritilen metaller daha sonra üretim sürecinde yeniden kullanılırlar. Bağcılar’da hurda bakır alımı yapıyoruz. Ayrıca hurda kablo alan yerler içinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

Kağıtların Geri Dönüşümü:

Atık kağıt hurdalarının geri dönüşümü için, bu kağıtlar önce su içerisinde bırakılır ve liflerine ayrılırlar. Eğer içinde lif olmayan ham madde varsa, ayrıştırma işlemi uygulanır. Kağıt üzerinde bulunan mürekkep, sodyum hidroksit ve sodyum karbonat kullanılarak temizlenir. Sonrasında hazırlanan kağıt lifleri yeni kağıt üretiminde kullanılır. Bir ton kağıdın geri dönüşümü, doğa için 16 yetişmiş çam ağacının korunmasını temsil eder, bu nedenle kağıt geri dönüşümü doğayı korumak adına önemlidir.

Cam Atıkların Geri Dönüşümü:

Kullanılmış cam atıkların geri dönüşümü, öncelikle camları renklerine göre ayrıştırmakla başlar. Bu ayrıştırılan cam hurdası, katkı maddelerinden temizlenir ve ardından kırılır. Yüksek sıcaklıktaki eritme ocaklarında bu cam parçacıkları eritilir ve yeni cam üretiminde kullanılmak üzere hammadde karışımına eklenir. Camın geri dönüşümü, büyük enerji tasarruflarına yol açar. Bağcılar’da hurda cam alımı yapmıyoruz. Lütfen ısrar etmeyiniz.

Alüminyum Atıkların Geri Dönüşümü:

Bağcılar’da hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Alüminyum atıklar, hurdacılar aracılığıyla geri dönüşüm tesislerine gönderilir ve burada küçük parçalara ayrılır. Daha sonra büyük ocaklarda eritilen bu parçalar, dökme alüminyum üretiminde kullanılır. Alüminyum, yeniden geri dönüştürülebilen bir malzeme olduğu için bu süreç sürdürülebilirlik açısından önemlidir.

Beton Geri Dönüşümü:

Yapıların ve inşaatların yıkımından sonra toplanan betonlar, hurdacılar tarafından geri dönüşüm yapılacak alanlara taşınır. Burada kırma makineleri kullanılarak beton parçalara ayrılır ve bu şekilde elde edilen malzeme çakıl olarak çeşitli inşaat alanlarında kullanılır. Eğer ayrıştırılan betonlar içerisinde katkı maddesi bulunmuyorsa, yeni beton üretiminde de kullanılabilirler.

Plastik Atıkların Geri Dönüşümü:

Plastik atıklar, türlerine göre ayrıştırılarak geri dönüşüm tesislerine gönderilir ve burada çeşitli işlemlere tabi tutulurlar. Sonrasında bu atıklar küçük parçalara ayrılır ve hammadde karışımlarına eklenerek eritilirler. Bu eritilen plastikler, ikinci sınıf hammadde olarak kullanılırlar.

Bağcılar Hurdacılık, çeşitli atıl malzemeleri hurda fiyatları üzerinden değerlendirerek satın almaktadır. Bu şekilde hurdacılık, atıkların geri dönüşümüne katkı sağlar ve çevreye olan olumsuz etkileri en aza indirir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

İstanbul, bağcılar yakınlarında hurda alan yerler içerisinde en iyi fiyatı sunuyoruz. Bağcılar hurda fabrikası olarak hurdacılık ve geri dönüşüm sektörünün lideriyiz. Deneyimli ekibimizle profesyonel hizmet sunuyoruz.

Süreç nasıl işliyor?

En yakın Bağcılar’da hurdacı firması olarak bizi arayıp fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teklifin onaylanmasının ardından mobil araçlarımızla bulunduğunuz konuma geliyoruz. Tartımı tamamladıktan sonra hurdalarınızın değerini peşin ödüyoruz. Daha sonra depomuza taşımaya başlıyoruz.

Halk Metal Hurdacılık Bağcılar Şubesi

Adres: 34200, Bağcılar, İstanbul

https://halkmetal.com/bagcilar-hurdaci/

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp