Beykoz Hurdacı

Göllü Hurdacı Hurda Fiyatları

Göllü mahallesinde hurdacı olarak her çeşit hurda malzemeyi alıyoruz İstanbul Anadolu yakası Göllü mahallesinin her sokağında hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları alıyoruz Göllü mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde öncüyüz.

Beykoz hurdacı firması olarak Göllü mahallesinin etrafında hurdacılık yapmaktayız. Anlık İstanbul Beykoz Göllü hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

Aslında İstanbul Beykoz depoları arasındayız. Elbette ki Beykoz Göllü mahallesinde de hizmet veriyoruz. Halk Metal ismiyle İstanbul Anadolu Beykoz Göllü mahallesi çevresinde hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız Halk Metal hizmetlerine devam ediyor. Beykoz Göllü mahallesinde hurdacıları içerisindeyiz.

İstanbul Beykoz mahallesi bölgesinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Her nevi hurda alıyoruz. Bol miktarda hurda malzeme alımlarında yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Göllü Hurdacı Firmalar

Göllü genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek tüm halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Göllü hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Beykoz Göllü merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Beykoz mahallesinin her yerinde ve Göllü mahallesi çevresinde hurda alan firmalar içerisinde hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. İstanbul merkezinin nadide mahallesi Göllü daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstanbul Beykoz Göllü etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Beykoz hurdacı olarak Anadolu yakasında hurda malzeme alımı yapmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizdedir! Sizlerde her çeşit hurda satmak amacı ile firmamızı arayabilirsiniz.

Ülkemizde bir senede yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan atık malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde 12’sini cam hurdası, yüzde 4’ünü hurda maden, yüzde kırk üçünü kağıt hurdaları oluşturmaktadır. Malesef, bu değerli atıkların 4/5 çöpe gidiyor. Çöpe atılan malzemeler geçen her sene yurdumuzu 1.57 milyar Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Hurdacı firmalar boşa atılan bu tutarın mümkün olduğu kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışıyoruz.

Göllü Hurdacı Numarası

İstanbul Beykoz Göllü Mh adresten her nevi hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebi ile numaralarımızı aramanız gereklidir. İstanbul Beykoz Göllü mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı satın.

Göllü Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz. Beykoz Hurda demir fiyatları demir hurda konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Sizinde bildiği gibi her türden demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Göllü bölgesinin her yerinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Güncel hurda demir fiyatları öğrenmek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı makalemizi okuyunuz.

Göllü mahallesinin bütün sokaklarında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz. Hurda demir, dünya genelinde çokça bulunabilen metaller içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Göllü 1.sınıf hurda demir fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Göllü Hurda Sarı Alanlar

Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde hurda sarı radyatör, sarı hurda fosfor, sarı hurda bronz ticareti yapıyor. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Bu nedenle Göllü hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Göllü hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır.

Gerçeği demek gerekirse sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır. Göllü genelinde sarı hurdası almaktayız. Güncel bloğumuzda çok daha önceden yazılan pirinç sarı hurda alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı hurda ismi verilmiştir.

Göllü Hurda Kurşun Alanlar

Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alırız. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alımı makalesine kesinlikle bir göz atabilirsiniz.. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Göllü hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Sayfamızdaki Göllü çatı minare kurşunu kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız.

Göllü Hurda Sac Alanlar

Hurda sac alıyoruz. İstanbul Beykoz Göllü ve çevresinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek nedeniyle arayabilirsiniz. Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunuyor.

Göllü Krom Hurdası Alanlar

Nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Beykoz Krom hurdası fiyatı linkine tıklayın. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımımıza bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız.

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Göllü Mahallesi Hurda Çinko Alan Yerler

Göllü çevresinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Hurda çinko alanlar yazımızı okumak isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan Göllü Mahallesinde hurda çinko levha fiyatlarını dileyenlere ücretsiz gönderilmektedir. Çinko hurdası alan hurdacı firma linkine tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Göllü Hurda Alüminyum Alımı

Göllü mahallesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte yapmaktayız. . Her türlü alüminyum hurda peşin alınır. Sizin destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz.

Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı istiyoruz. Beykoz Göllü alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek satışı yapmak için arayın.

Her nevi alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan firmayız. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. İş yerimize verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Göllü Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı ilke edindik. Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Göllü mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Göllü hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Göllü Mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek için hurda eşyalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdanın kıymeti düşebilir.

Göllü Hurda Kablo Alanlar

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Kablo alan hurdacılar başlıklı makaleye göz atabilirsiniz. Göllü etrafında kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Göllü hurdacı arayanlar için buradayız. Göllü mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Beykoz Göllü fare yemez kablo ton fiyatını isteyenlere ücretsiz gönderilmektedir. Konumdan hurda tek damar kablo alım satımı yapıyoruz. Lakin enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı için değerinin üzerinde fiyatları veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar hemen arayın.

Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. İstanbul Beykoz Göllü hurdacısı Halk Metal firmamız her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları alım satımı için adresinize geliyoruz.

Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden pahalı fiyat veriyoruz. İstanbul Beykoz Göllü Mahallesi hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alım satımında uzmanız.

Göllü Hurda Bakır Alan Firma

Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alan hurdacıyız. Göllü bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Sayfamızda yayınlanan Göllü bakır kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Beykoz Göllü bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Göllü genelinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alan Göllü Mahallesi hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

Göllü Hurdacı Sitesi

Bizden sonrakilere her hali ile yaşanılır bir İstanbul Beykoz Göllü oluşturmak için çok çalışıyoruz. Göllü mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan tesisimizle geri dönüşüm işi yapıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurdanızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.

Göllü Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bina yıkımında lüzum görülen tüm önlemler Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımı yapıyoruz. Göllü mahallesi kentsel dönüşüm alanında yenilenecek dairelerin tekrar yapılması nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları vebenzeri tüm hurdanızı satın almaktayız.

Göllü Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı geçirmeyen inorganik amorf katı bir malzemedir. İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Göllü mahallesinde cam hurda alan firmalar içerisinde bulunuyoruz. Son zamanlarda rengarenk otomobil camları, şişesi vs. hurda cam bulunabilmektedir.

Göllü 2.El Eşya

Değerinden makul fiyata yeni gibi ve ikinci el salon takımı alabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları alıp satıyoruz. Titiz kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi evinize gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alımı yapan firmalar konulu sayfamıza erişebilirsiniz İyi durumda 2. el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile firmamıza ait telefon numaralarınıarayabilirsiniz.

Göllü İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile batmış fabrikalardan aldığımız İnşaat alanlarında yük asansörü, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan fabrika binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alanlar içindeyiz.

Göllü Kağıt Hurdası Alan Firma

Piyasadan fazla kağıt fiyatları ile bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, gazete hurdası alan yerler içerisinde en yüksek fiyatı biz teklif ediyoruz. Göllü hurda kağıt alıp satanlar içindeki firmamız Halk Metal hizmetleri ile hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

İlçede renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan hassasiyetle sizlere daha yüksek miktarda kazanma olanağı sunuyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Buradaki Göllü Mahallesinde hurda karton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız

Göllü Akü Hurda Alımı

Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan depolardır. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için değerlidir. Bir süre sonra enerji depolamaz aküye hurda akü diyoruz. İstanbul Hurda akü alım satımı paylaşımını gezmek iyi gelir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu kullanılmaktadır. Akü hurdası alan hurdacı firma linkine tıklayın. Bu yüzden Göllü hurdacı depomuz gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alan yerler arasındadır.

En Yakın Göllü Hurdacı Numarası

Halk Metal olarak Göllü etrafında hurda malzeme almaktayız. En yakın Göllü hurdacı firması adıyla hurda malzeme alımında gönderdiğiniz konuma işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu sebeple sizlere en yakın hurda alanlar Göllü çevresinde hizmet ediyoruz. Göllü hurdacı firma bünyesinde çalışan personelimiz ile yerinizden hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

Göllü Hurda Klima Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Göllü çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Göllü bölgesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız.

Göllü Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması titizlikle ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Beykoz Belediyesi Fen İşleri tarafından bildirilen alanlara boşaltılır. Halk Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

Göllü Hurda Plastik Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. İstanbul ve Göllü mahallesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

En iyi fiyatla mavi kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Göllü hurda plastik alanlar içinde olan Göllü hurdacısıyız. Sayfamızda yayımlanan Göllü hurda plastik fiyat listesini kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız

Göllü Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile hurda nikel alınıp, satılırken elimizden geldiğince dikkatli çalışılmalıdır. Bu mahallede turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %95 şablo nikel hurdası , %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurdası içinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirlidir. Göllü hurda nikel alımı yapıyoruz.

Göllü Hurda Raf Alanlar

Buradaki İstanbul Beykoz Göllü hurda raf fiyat listesi her geçen gün güncellenmektedir. Hurda raf alanlar paylaşımımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Hurda raf Göllü alımı sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen butiklerden temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, reyonlar, hurda demir raflar, market rafları, mağaza raf hurdası içlerinden seçilen yeniden farksız 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Raf hurda alanlar raf hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın.

Göllü Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Sektörde onlarca fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik. Göllü fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. İlk önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekiyor. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında nam saldık. İnsanların dediği şekilde kolay bir iş değildir.

Göllü Mahallesinde Hurda Araba Alan Hurdacı

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Göllü hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Göllü yakınlarında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış araba hurdası, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Göllü Parça Kumaş Alım Satımı

Kiloyla hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için bizi hemen arayabilirsiniz. Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Beykoz Göllü mahallesinde kumaş hurdası fiyat listesini dileyene bedelsiz ulaştırıyoruz. Göllü kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. İstanbul Beykoz Göllü bölgesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz.

Göllü 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alanlar

İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Endüstriyel tipte 2.el restoran ekipmanları alıyoruz. Temiz paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü mekap, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, krom yemek dilendiricileri vb. sanayi tipi otel ve mutfak aletini incelemek için sizleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Göllü İkinci El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan Göllü mahallesinde hurdacıyız için en iyi fiyatları vermekteyiz.

7/24 Hurda Alan Göllü Hurdacı

Geçip giden yılların bahşettiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına bin dokuz yüz doksan dokuzdan buyana geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Göllü hurdacı firması olan şirketimiz ile 7/24 geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz.

Göllü Güncel Hurda Fiyatları

Göllü Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları her dakika değişkenlik göstermektedir. Anlık hurda fiyatları metni ziyaret edin Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken diğer Göllü firmalarından özel fiyatlar uyguluyoruz. Güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bizi arayın.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp