Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Atatürk Mahallesi Hurdacı

Atatürk mahallesi hurdacı şirketleri içinde öncü konumdayız. Esenyurt Atatürk mahallesinde hurda malzeme ve ikinci el ev eşyası alımlarında hurdanın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz Atatürk mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Şu an Esenyurt firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Esenyurt Atatürk mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurdacı firma olarak Atatürk mahallesinde hurdacılık yapmaktayız.

Esenyurt Atatürk mahallesi hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Halk Metal firmamız ile İstanbul Avrupa Esenyurt Atatürk mahallesi bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

İstanbul hurdacı firma olan firmamız Halk Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı olarak Atatürk mahallesinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Esenyurt etrafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere ekiplerimizi göndermekteyiz

Atatürk Mahallesi Hurdacı Firmalar

Ülkemizde 1 senede 26 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkmaktadır. Çöplere giden atıl malzemenin yüzde 4’ünü metal hurdası, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, %12’sini camlar, yüzde 43’ünü kağıtlar oluşturmaktadır. Malesef, bu değerli malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu malzemeler yurdumuza zararı 1 milyar 5 yüz elli milyon Türk Lirası tutmaktadır. Hurdacı firmalar boşa atılan bu miktarın mümkün olduğu kadarını kurtarmak amacıyla çaba sarf ediyoruz.

Atatürk bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Korozyona uğrayan malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Esenyurt mahalle merkezinde ve Atatürk mahallesi çevresinde hurda alanlar içinde hizmet veriyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı yapmak için hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Esenyurt hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda alım satımı yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Atatürk mahallesi hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Atatürk mahallesi etrafında yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan Atatürk mahallesi ilk hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca İstanbul Esenyurt Atatürk mahalle merkezinde değil, bütün mahallelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer almaktadır. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacı ile bizi aramalısınız. Hemen arayın yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Kablo Hurda Alımı

Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Adresten hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Daha kesin bilgi almak için sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz.

İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi bakır kablo fiyatları günceldir. Ek olarak enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı için piyasanın üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz. Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Atatürk mahallesi hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. . Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Esenyurt Atatürk Mahallesi çevresinde hızlıca ele geçen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini elden ödüyoruz. Atatürk hurdacısı Halk Metal her çeşit antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu alıyoruz.

Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda fiyatları gönderisini gezmelisiniz. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Esenyurt Krom hurdası alım satımı sayfamıza göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır.

Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Atatürk mahallesinde kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz yerlerdendir. Buradaki Atatürk mahallesi kurşun hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda alımı yapıyoruz.

Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Esenyurt Atatürk mahallesi çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası fiyatları çinko hurdası konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan Atatürk mahallesi çinko hurdası ton fiyatını her gün yollamaktayız. Çinko hurdası fiyatları paylaşımını geziniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilo fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Atatürk Mahallesinde Sarı Hurdası Alımı

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesinde hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor. Esenyurt Hurda pirinç sarı alanlar içerikli içeriği okuyabilirsiniz. Atatürk mahallesinin tümünde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Halk Metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda sarı bronz araiş hurdası ticaretinde liderdir. Herkesin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda türü bulunmamaktadır. Bu sebep ile Atatürk Mahallesinde sarı hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Sac Hurdası Alımı

Atatürk mahallesi bölgesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları istemek sebebiyle. Sac hurda alımı yapanlar arasındayız. Firmamızda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac bulunmaktadır. Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Demir Hurdası Alanlar

Bildiğiniz gibi her cins demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Demir, yer yüzünde en çok bulunan madenler arasındadır. Buradaki Atatürk mahallesi demir hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bölümüne bir göz bakarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Atatürk genelinde hurda demir ticareti yapıyor. İlçe etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Atatürk Mahallesinde Hurda Alan Firma

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Atatürk mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdalarınızı zaman kaybetmeden nakite çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanızın kıymetinin inmesine neden olur. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve sarı pirinç hurdası alımına özel yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Atatürk mahallesi hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Hurda kağıt alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesinde hurdacılık yapan Halk Metal her nevi hurda alımı yapıyor.

Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Atatürk mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Bu sayfadaki Atatürk mahallesi hurda bakır kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Atatürk bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır boru, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Atatürk mahallesi hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan hurdacıyız. Hurda satanların destekleriyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör yapmaktayız. Esenyurt Atatürk mahallesi alüminyum hurda alanlar arasındayız. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Atatürk bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alırken tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Bloğumuzda önceden paylaşılmışhurda alüminyum alanlar yazıyı inceleyin.

Atatürk Mahallesi Fabrika Sökümü

Güvenilir bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İnsanların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı yerdeyiz. Atatürk mahallesi fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Fabrika sökerken sökülecek fabrikanın titizlikle gezilerek gerekli araç ve gereçlerin seçilmesi doğru bir çalışma olur. Sektörde bol miktarda fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik.

Cam Hurda Alanlar

Bu dönemde renkli kola şişesi, kırık oto camları cinslerde cam hurdası yüksek miktarda bulunuyor. Cam tam ya da yarısaydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Esenyurt Atatürk mahallesi genelinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Atatürk mahallesi karton hurda alım satımı yaptığımız bölgeler arasında yer alıyor. Sayfamızdaki Atatürk Mahallesi hurda karton kağıt fiyatlarını dileyene bedelsiz yollanmaktadır İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanma olanağı sunuyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda gazete, karton bardak hurdası alım satımı yapan firmalar arasındayız. Atatürk Mahallesi kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, koli hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz.

En Yakın Atatürk Mahallesi Hurdacı Numarası

Atatürk mahallesi hurdacıları arasında içindeki personelimiz ile kapınızdan hurda alım satımı yapıyoruz. En yakın Atatürk mahallesi hurdacı firması hizmetlerimizle her cinsten hurda almak sebebiyle ayağınıza gelmekteyiz. Bu neden ile sizlere en yakın hurda alan yer Atatürk mahallesinin her sokağında hizmetler ediyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Atatürk mahallesinde hurda malzeme alımı işi yapmaktayız.

Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan vagon hurdası, hasarlı hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler, motor hurdası alıyoruz. İşten fırsat oldukça Atatürk mahallesi yakınlarında hurda otomobil alımı yapıyoruz.

Atatürk Mahallesi Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacılar

Jeneratör hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz.

Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken oldukça özen ile hareket etmeliyiz. Nikel hurda muhteviyatında arsenik olduğundan zehirleyebilir. Atatürk mahallesi nikel hurdaları alıyoruz. Bu mahallede turbo nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel hurda, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Atatürk Mahallesi Hurdacı Firma

İki bin altıdan bu günlere dek hurdacılık faaliyetleri ile hizmet veriyoruz. Bu sürenin kazandırdığı tecrübeyle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Atatürk mahallesi hurdacı olarak hafta sonu dahil çalışıyoruz.

Hurda Klima Alanlar

Atatürk mahallesi bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2.el Klima Atatürk mahallesinin çevresinde en fazla alınan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Esenyurt Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden belirlenen yere dökülür. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre ortaya çıkan molozun nakliyesi titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. Halk Metal tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın işyerimizi yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

Atatürk Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Müşterilerimize yaşanılır bir İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Atatürk mahallesi hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimizle geri dönüşüm firması olarak hizmet ediyoruz. Sırf bu hurdaların ticaretini yapıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra kullanılmayacak hale gelen aküye akü hurdası deniliyor. Esenyurt Hurda akü alımı bölümüne göz atarsanız iyi olur. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan cihazdır. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacında kullanılabiliyor. Akü hurdası alımı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın. Dolayısı ile depomuz vb. kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Atıl aküler içindeki kurşun içeren akü suyu nedeni ile kıymetlidir.

Atatürk Mahallesinde Plastik Hurdası Alımı

Avantajlı fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen alım satımı ile ilgileniyoruz. Atatürk mahallesi plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden ön planda olan firmayız. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurda naylon kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ile Atatürk mahallesinin her yerinden polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren, jelatin hurdası alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi Hurda Fiyatları

Doğru fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Atatürk Mahallesinde hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi her dakika değişmektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsa fiyatlarından fazla fiyat teklifleri ödüyoruz. Sayfamızda bir süre önce yazılmışhurda fiyatları metni inceleyebilirsiniz

İkinci El Raf Hurdası

Çoğunlukla batan toptancılardan satın aldığımız teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, çelik raf hurdası arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Buradaki Atatürk mahallesi ikinci el market rafı fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda raf alımı bölümümüze bir göz atın. Hurda raf satın almak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Esenyurt Hurda raf alan hurdacı firmalar sayfamızı incelerseniz iyi bir iş yapacaksınız.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas eden nalburlardan aldığımız Yıkılan öğrenci yurdu vs binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, alçı makinesi, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Parça Kumaş Alan Hurdacılar

Parti malı iç çamaşırı kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda için peşin ödeme yapılır. İstanbul Esenyurt etrafında hurda parça kumaş alıyoruz. Spot kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satmak için firmamızı hemen arayabilirsiniz. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında istediğiniz adrese geliyoruz. İstanbul Esenyurt kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içerisinde en doğru fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Buradaki Atatürkmahallesi hurda kumaş ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

2.El Mutfak Ekipmanları

Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Endüstriyel lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız. Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. İşyerimize mevcut olan hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, krom davlumbaz, paslanmaz salata dolapları, lokanta tipi 3 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte mutfak aletini incelemeniz amacı ile alıcıları depomuza davet ediyoruz.

Atatürk Mahallesinde Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden büro ofis mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası bulunur. Sıfırdan farksız 2. El bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak için firmamıza ait telefon numarasınıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman 2.el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuklarınız yolladığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alanlar konusunda detaylı bilgi yazılan makaleyi okuyabilirsiniz İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesinde titiz şekilde kullanıldığı görür görmez anlaşılan, 2.el salon takımı alabilirsiniz.

Atatürk Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Esenyurt Atatürk mahallesi kentsel dönüşümü nedeniyle yıkılacak dairelerin en baştan inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler Bina yıkımı hurdaları bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler gibi tüm hurdaları satın almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp