Esenyurt Hurdacı

Sultaniye Hurdacı Hurda Fiyatları

Halk Metal şirketimizle İstanbul Avrupa çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul hurdacı olan firmamız Halk Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Avrupa yakası Sultaniye mahallesi etrafında kullanılmış eşya ve hurda alıyoruz Her çeşit hurda alımında lider konumdayız. Aslında Esenyurt firmasıyız. Fakat Esenyurt Sultaniye mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Güncel İstanbul Esenyurt Sultaniye hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Sultaniye hurdacı olarak hurda eşyanızı almaktayız Esenyurt Sultaniye mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul Esenyurt Sultaniye hurdacı firması olarak Sultaniye mahallesinde hurdacılık yapmaktayız.

Sultaniye mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları arasındayız. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Avrupa yakası Esenyurt Sultaniye bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz

Sultaniye Hurdacı Firmalar

Sultaniye hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Sultaniye mahallesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacısı olarak daima gelişmekteyiz. Sizde her türlü hurda satmak amacıyla hatlarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide mahallesi Sultaniye öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Sultaniye mahallesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Sultaniye mahallelerinde hurdacılık faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın yararlanması için çalışıyoruz. Sultaniye mahallesinde hurda malzeme alanlar arasındayız. İstanbul Esenyurt hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında her çeşit hurda atık alımı yapıyoruz.

Ülkemizde senelik olarak yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkmaktadır. Çöpe atılmış olan atıkların yüzde 12’sini cam türevleri, %4 kadarını metal hurdalar, %43’ünü karton hurdaları, %27’sini plastik hurdası oluşturuyor. Malesef, bu paha biçilmez malzemelerin dörtte beşi dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1.5 milyar TL tutmaktadır. Halk Metal çöpe giden bu paranın mümkün olduğu kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Sultaniye Hurdacı Numarası

İstanbul Esenyurt Sultaniye Mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. İstanbul Esenyurt Sultaniye adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer alır. Hemen arayın en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyat listesi sormak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir.

Sultaniye Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Pirinç metaline halk arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı ismiyle bilinir. Aslına bakarsanız sarı hurda adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Anlık sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı konuyu okuyabilirsiniz. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Sultaniye hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Bu yüzden Sultaniye sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız. Sultaniye mahallesinin her yerinde hurda sarı alıyoruz.

Sultaniye Mahallesi Hurda Alan Firma

Hurda zamak, hurda makina, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımlarına özel yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Sultaniye hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Sultaniye kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdanızı gecikmeden nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebepten metallerin fiyatı düşmektedir. Hurda kurşun alımı için evinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. İstanbul Esenyurt Sultaniye mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapan Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Sultaniye Kablo Hurdası Alımı

Sultaniye hurdacısı olarak her türlü antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz. Her yerden antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Bununla birlikte enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alım satımında ederinin üstünde fiyatı teklif ediyoruz.

Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sultaniye hurdacı arayanlar için buradayız. . Sultaniye mahallesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. İstanbul Esenyurt Sultaniye hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen arayın. İçindeki tellerin madenine göre ve de dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt Sultaniye ttr kablo hurdası fiyat listesini arzu edenlere saat başı gönderiyoruz. Etrafta kolayca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Bundan başka hurda alüminyum kablo ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kablo alan hurdacılar içerikli içeriğe göz atabilirsiniz. Kablo hurdası içindeki bakır teller nedeni ile hurda kablo alanlar için önem arz eder. Çünkü Halk Metal adıyla sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Sultaniye Mahallesi Çinko Hurda Alan Firmalar

Sultaniye mahallesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatı gönderimize bir göz atın. Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Sultaniye hurda çinko levha ton fiyatı günceldir. Çinko hurda alan hurdacı firma paylaşımımızı ziyaret etmek bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha kilosu ne kadar öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Sultaniye Hurda Sac Alımı

Sac hurda alım satımı yapan işyerleri içindeyiz. Depolarımızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac vardır. Ardiye çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstanbul Esenyurt Sultaniye mahallesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz.

Sultaniye Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare söküm kurşunu için iyi fiyat uyguluyoruz. Yeryüzünde cevher olarak elde edilen kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşunun hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Sultaniye kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız yerler içerisindedir. Sayfamızdaki Sultaniye hurda kurşun kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Sultaniye Mahallesinde Krom Hurda Alımı

Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurdası kilo fiyatı makalemizi ziyaret ederseniz mükemmel olur.

Sultaniye Bakır Hurdası Alım Satımı

Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar konumuzda geniş bilgi var. Sultaniye Mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Sitemizdeki İstanbul Esenyurt Sultaniye hurda bakır kilo fiyatını isteyenlere günlük yollanmaktadır. İstanbul Esenyurt Sultaniye bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Sultaniye hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Sultaniye genelinde bakır hurda alıyoruz.

Sultaniye Alüminyum Hurda Alımı

Esenyurt Sultaniye hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Hurda satanların yardımıyla durmadan yenilikler üretiyoruz. Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Ayrıca alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz.

Hurda alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda almak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Sultaniye mahallesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

. İş yerimize verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız.

Sultaniye Mahallesi Demir Hurdası Alanlar

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. Hurda demir, dünya genelinde en fazla çıkarılan madenler içindedir. Sitemizdeki Sultaniye inşaat demiri ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı yazısını incelerseniz harika olur. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazımızı ziyaret ederseniz iyi olur. Sultaniye ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamız Sultaniye genelinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

Sultaniye Mahallesinde Bina Yıkımı

Yıkım sırasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, yer döşemeleri gibi tüm hurdaları ücretle almaktayız. Sultaniye kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış iş yerlerinin gerektiği biçimde imar edilmesi amacıyla yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Sultaniye Mahallesi 2.el jeneratör Alımı

2. el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan şirketler içerisindeyiz.

Sultaniye Hurda Araç Alan Yerler

Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ama hurda araç evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, hurda motor . Bazen Sultaniye yakınlarında hurda araba alım satım hizmeti veriyoruz.

Sultaniye 2.el Ev Eşyası

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Sultaniye içinde çok temiz kullanılmış olan ve 2.el salon takımları alabilirsiniz. İkinci el büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası satmak isteyenlere değerini yüksek fiyatla ödemekteyiz. Çok az kullanılan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi yerinden alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alanlar konulu içeriğini inceleyin Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart almak maksadıyla firmamıza ait telefon numarasınıarayabilirsiniz.

Sultaniye Hurdacılar Sitesi

Sultaniye hurdacılar sitesindeki hurdacı tesisimiz vasıtası ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir İstanbul Esenyurt ve şimdikinden daha temiz Sultaniye yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Sultaniye Plastik Hurda Alım Satımı

İstanbul şehri Sultaniye mahallesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe almaktayız. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Sultaniye plastik hurdası alanlar içinden öne geçmeyi başaran Sultaniye hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Sultaniye hurda naylon ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız

Sultaniye Hurda Akü Alım Satımı

Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Akü hurdası alan yerler makalesini ziyaret etmek iyi gelecektir. Aküler başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası alan hurdacı firma yazısına göz atmalısınız. Bu neden ile depomuz benzeri fabrika içerisinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran suyu sebebi ile geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılabiliyor.

Sultaniye Mahallesinde Cam Hurda Alımı

Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki su tutan organik olmayan sert bir malzemedir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli süt şişesi, çıkma araç camı türlerde cam hurdaları bulunabiliyor. Esenyurt Sultaniye çevresinde cam hurda alanlar arasındayız.

Sultaniye Mahallesi Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Sultaniye bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Sultaniye mahallesinde oldukça fazla alınan hurdalar arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Sultaniye Mahallesi Moloz Dökümü

Yıkım molozu Sultaniye Belediyesi tarafından imzalanan kararlarla belirlenen alanlara dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozunun taşınması güvenlikle yapılmaktadır.

Sultaniye Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken elden geldiğince özenli çalışılmalıdır. Sultaniye nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir. İstanbul Esenyurt Sultaniye bölgesinde anot hurda nikel, turbo nikel hurdası, %99 şablon nikel – %95 hurda nikel şablon alım satımında en doğru fiyatı sunuyoruz.

Sultaniye Kağıt Hurdası Alım Satımı

Sultaniye mahallesinde kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız Halk Metal yardımıyla toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli ton fiyatı sorabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla karton bardak, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz. Sultaniye karton hurdası aldığımız mahalleler içerisindedir. Sitemizde yayımlanan İstanbul Esenyurt Sultaniye hurda karton kağıt fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız Bölgenin tümünde renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile satıcıya çok daha fazla kazanma olanağı takdim ediyoruz.

7/24 Hurda Alan Sultaniye Hurdacı Firma

Yaklaşık 18 senedir hurda hurda alım satımı yapan işletmeye sahibiz. Sektörde uzun zamandır Sultaniye hurdacısı olmanın kazandırdığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 Sultaniye hurdacı firması olarak hafta sonları bile hurda metal alım satımı yaparız.

Sultaniye Mahallesinde Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle kapanan toptancılar tarafından satılan çelik raflar, demir raflar, reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2.el raf hurdası satıyoruz. Sitemizdeki Sultaniye ikinci el raf ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda raf alan hurdacı firma paylaşımına kesinlikle bir göz atın. Sultaniye raf hurdası almak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Esenyurt Raf hurda ton fiyatı gönderisine göz atabilirsiniz.

En Yakın Sultaniye Hurdacı Firma

Halk Metal şirketimizle Sultaniye mahallesinde her türde hurda alıyoruz. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Sultaniye mahallesinin tümünde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Sultaniye mahallesi hurdacı firma olan firmamız ile konumdan her türlü hurda almaya devam ediyoruz. Sultaniye mahallesi en yakın hurdacı firması ismi ile hurda alım satımı için yerinize gelmekteyiz.

Sultaniye Mahallesinde Anlık Hurda Fiyatları

Anlık hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Hurda fiyatları içerikli metne göz atabilirsiniz Şundan yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında daha fazla ton fiyatı ödüyoruz. Sultaniye hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri piyasada her saat güncelleniyor.

Sultaniye Mahallesi Kumaş Alımı

Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda ceketlik alımı için firmamızı hemen arayınız. Sultaniye kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Sitemizdeki Sultaniyemahallesi hurda kumaş fiyatlarını abonelerimize her gün gönderilmektedir. İstanbul Esenyurt Sultaniye mahallesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında arzu ettiğiniz konuma geliriz.

Spota düşmüş poplin kumaş hurdası, atletlik kumaş, parça kumaş hurda, spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası alıp satıyoruz. İstanbul Esenyurt Sultaniye etrafında hurda kumaş firesi almaktayız.

Sultaniye Mahallesinde Kullanılmış Mutfak Malzemesi Alanlar

Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemeniz amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah alınır. 2. El bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Sultaniye Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış market benzeri binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolapları satanlar içerisindeyiz. Ayrıca batan iş yerlerinden aldığımız Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, harç karıştırma mikseri ikinci el demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Sultaniye Fabrika Bozumu

Başlamadan önce yıkılacak fabrikanın incelikle incelenmesi gerekir. İstanbul Avrupa Yakasındaki Esenyurt Sultaniye mahallesi fabrika sökümü işleri profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz.

Bu sayede İstanbul Esenyurt hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işlerini yapıyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihaleleri başarıyla yerine getirdik. Yıkımla uğraşanların bahsettiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp