Tuzla Hurdacı

Postane Mahallesi Hurdacı

Hali hazırda İstanbul Tuzla firmasıyız. Lakin Tuzla Postane mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Postane mahallesinin tümünde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları alımlarında hurdaların bedelini piyasasından iyi fiyatlarla ödemekteyiz Postane mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz. İstanbul Tuzla Postane hurdacı firması olarak Postane mahallesinde hizmet veriyoruz.

Tuzla Postane mahallesi hurdacı şirketleri içinde öncü şirketiyiz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. İstanbul mahallesinin her yerinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle uzman ekip göndermekteyiz

Güncel İstanbul Tuzla Postane hurda fiyatlandırma ile alım yapmaya devam ediyoruz. Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Tuzla Postane mahallesinde hizmet veriyoruz. Tonajlı alımlarda İstanbul Tuzla fiyatlarından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Postane mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı en iyi fiyatlarla alıyoruz

Postane Hurdacıları

Postane hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Postane bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satmak nedeniyle hizmet numaramızı kaydedebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Postane gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Postane için değil, her mahallede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Tuzla hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Postane mahallesinde ve Tuzla merkezinde her nevi hurda eşya alan yerler arasında en yüksek fiyatları sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmetinizdedir! Postane mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri eriterek milletimizin faydası için çalışıyoruz.

Yurdumuzda her sene yüz bin ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık çöplere gidiyor. Ortaya çıkan atıl malzemenin yüzde 27’sini plastikler, yüzde on ikisini cam hurdası türevleri, yüzde dört civarını madenler, yüzde 43’ünü kağıtlar vb atıklardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu atılan atıkların dörtte beşi dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Çöpe atılan malzemeler senede yurdumuzu 1 milyar beş yüz milyon ₺ zarara uğratmaktadır. Tuzla geri dönüşümcüleri boşa atılan bu paranın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Postane Hurdacı Telefonu

Postane adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler içindedir. Bu sebeple hurda atık satmak sebebiyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Boşa süre geçirmeden arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. İstanbul Tuzla Postane Mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Postane Demir Hurdası Alanlar

Anlık demir hurda ton fiyatı istemek nedeni ile hemen arayın. Demir hurdası ton fiyatı sayfasının olduğu linke tıklayın. Demir, Postane mahallesi çevresinde en fazla satılan madenler içindedir. Sayfamızdaki Postane inşaat demiri ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük ulaştırıyoruz. Postane etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Postane mahalle genelinde hurda demir ticareti yapıyor.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapmaktayız.

Postane Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızda paylaşılan İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Postane nikel hurdası fiyat listesini telegram grubumuza katılarla her hafta paylaşıyoruz. Çinko hurda fiyatları makalesine göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Postane mahallesi bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Tuzla Hurda çinko alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın.

Postane Alüminyum Hurdası Alanlar

Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız. Postane mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alırken tartımı güvenilir bir biçimde yapıyoruz.

. Tuzla Postane Mahallesinde alüminyum hurdası alanlar içinde öncüyüz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz.

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası yapmaktayız.

Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı diliyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız.

Postane Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu alım satımı yaparız. Postane mahallesi kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Postane hurda kurşun kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Kurşun metali kullanılan eski madendir. Kurşun cevherleri gümüş-mavi rengiyle öne çıkar. Tuzla Kurşun hurdası fiyatları konusunun linkine tıklamalısınız..

Postane Krom Hurda Alımı

430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası fiyatı bağlantısına tıklayın. Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Hurda krom ton fiyatı bölümümüzü incelemelisiniz. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Postane Hurda Alan Firmalar

Postane Mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi hiç zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metalin fiyatının inmesine sebep olmaktadır. Hurda alüminyum alımı için adresinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar arasındayız.

Zamak hurda, makina artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Postane hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

Yüksek tonajlı sarı, ve hurda çinko, kurşun hurda, hurda bakır, kablo hurdası, alüminyum,demir alımlarında fiyat listeleri sunmaktayız. Postane hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. İstanbul Tuzla Postane geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapan Halk Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor.

Postane Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Konumdan hurda tek damar kablo alım satımı yapıyoruz. Kullanılış alanlarına göre yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Postane hurdacısı Halk Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Postane kablo fiyatları güncelliğini korumaktadır. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilen %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. İstanbul Tuzla Postane Mahallesinde bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz.

Sayfamızdaki kablo hurda alanlar makaleye bir göz atın. İstanbul Tuzla Postane mahallesinde kablo hurdası almaktayız. Bunun yanısıra enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için en doğru fiyatı vermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla arayabilirsiniz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Postane hurdacı firmayız.

Postane Bakır Hurda Alımı

Postane genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Postane bakır kilo fiyatı güncellendi. İstanbul Tuzla Postane bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Tuzla Hurda bakır alanında geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alanlar içerisindeyiz.

Postane mahallesi bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Bakır alan Postane hurdacı firmamızı kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Postane Hurda Sac Alanlar

Firmamızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda vardır. Sac hurda alımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Postane bölgesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, bizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz.

Postane Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Halk Metal şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz alımında öncüdür. Postane genelinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Haliyle Postane sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Pirinç metal hurdası halk dilinde renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Postane hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu metne göz atın. İtiraf etmek lazım ise sarı hurda diye hurda cinsi yoktur.

Postane Hurdacı Sitesi

Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir şehir oluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın alım satımını yapıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her cins hurdaları alıyoruz. Postane mahallesi hurdacılar sitesi 8. blok içerisindeki hurda dükkanımızın aracığıyla hizmet ediyoruz.

Postane Mahallesi Hurda Araç Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Bazen Postane mahallesi etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek römork, vergiden düşmüş hurda otomobil, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Postane 2. El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan en ufak farkı bulunamayan ikinci el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasında en doğru yerlerdeniz.

Postane Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı bir şekilde dolaşılması gerekir. Daha önce on binlerce fabrika yıkım ihaleleri yerine getirdik.

Bu sebeple İstanbul Tuzla fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler içerisinde öncü olduk. İstanbul Anadolu Tuzla Postane fabrika söküm işleri yapıyoruz. Profesyonel bir şekilde fabrika ve tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapanların anlattığı şekilde kolay bir işlem olmamıştır.

Postane Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Postane etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. İkinci el klima Postane mahallesi çevresinde çok alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Postane Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi itinalı bir şekilde araçlarımızla yapılıyor. Yıkım molozu Tuzla Belediyesi’nce önceden planlanan alanlara taşınıyor. Postane hurdacı tarafından alınacak her cins hurdanın bize ait tesise yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır.

Güncel Anlık Postane Hurda Fiyatları

Postane Mahallesinde hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında anlık değişkenlik göstermektedir. En güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sayfamızda bulunangüncel hurda fiyatları makaleyi ziyaret edin Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken öteki hurdacılardan fazla kilo fiyatı öneriyoruz.

Postane Beyaz Eşya Hurdası

İyi durumda ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile bize ait numaralar ile irtibatta bulunarak ihtiyacınız olan eşyanın bizde hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, bilgisayar masaları bulunur. Kısa süreliğine kullanılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki oturma gruplarınızı belirttiğiniz yerden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alan hurdacı firma başlıklı gönderiye ulaşınız Değerinden fiyatlarla çok temiz kullanılmış olan ve 2.el masa, sandalye satıyoruz.

Postane Akü Hurdası Alımı

Kullanımdan sonra atık duruma düşen aküye hurda akü denilmektedir. Tuzla Akü hurdası fiyatı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Akü başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Hurda akü fiyatı paylaşımımızı okumak iyi gelecektir. Bu yüzden firmamız benzeri fabrika bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan işletmeler kuru ve sulu akü alan yerler içindedir. Akü içinde bulunan kurşun içeren sıvı nedeniyle kıymetlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunur.

Postane Hurda Plastik Alım Satımı

Postane plastik hurda alım satımı yapanlar arasında olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla Postane naylon hurdası fiyat listesi günceldir Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. İstanbul ile Postane mahallesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası fiyatı istemek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatlarla pet şişe hurdası, naylon poşet, hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız.

Postane Cam Hurda Alanlar

Cam tam veya yarısaydam genellikle sert yapıya sahibi suları koruyan amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Genellikle rengarenk kola meşrubat şişesi, sökülmüş otomobil camı şeklinde cam hurda çeşitleri bulunabilmektedir. Postane mahallesi çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

Postane Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alımı bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz. Sitemizdeki Postane çıkma raf fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda raf fiyatları hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız. Raf hurdası Postane satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Özellikle yenilen dükkânlardan temin ettiğimiz teşhir reyonları, çelik raflar, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

Postane Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla nikel hurdası alımında oldukça dikkatli davranmalıyız. İstanbul Tuzla Postane nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Bu mahallede %95 – 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alıyoruz.

Postane Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

Postane kağıt hurdası ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Buradaki İstanbul Tuzla Postane Mahallesinde karton hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz İlçenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle size daha çok kazanç elde etme şansı takdim ediyoruz. Postane hurda kağıt alan yerler içindeki Halk Metal sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt alım satımı yapıyoruz.

7/24 Açık Postane Hurdacı Firma

7/24 Postane hurdacı olan firmamızla zaman kavramı olmadan hurda ticareti yaparız. Sizlerin sağladığı profesyonelliklerle araç gereç parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Farkına vardığınız üzere on bir senedir hurda alım satım faaliyeti veriyoruz.

En Yakın Postane Hurdacı Firma

Postane hurdacısı bünyesinde çalışan ekiplerimizle yerinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla size en yakın hurdacı Postane çevresinde hizmetler veriyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Postane mahallesinin her yerinden her nevi hurda malzeme satımı işleri yapıyoruz. Postane mahallesi en yakın hurdacı servisi ile her cinsten hurda eşya tartımı yapmak nedeniyle yerinize deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz.

Postane Mahallesinde Parça Kumaş Alım Satımı

Postane etrafında hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş, hurda jesica, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında adresinize gelecek personeli oluşturduk. Kumaş fire hurdası almaktayız. Parti malı hurda nevresimlik kumaş, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş için nakit parayla ödeme yapılır.

Tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, ceketlik kumaş alımı için firmamızı şimdi aramalısınız. İstanbul Tuzla Postane kilosuyla hurda kumaş alan yerler içerisinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Sitemizde yayımlanmış olan İstanbul Tuzla Postane kumaş hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

Postane Mahallesinde 2. El Lokanta Ekipmanı Alanlar

Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, yemek dilendiricileri, endüstriyel ocak vs endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görmek amacıyla almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, mermer tezgah, bulaşık makinaları alınır. Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilir.

Postane İkinci El İnşaat Malzemeleri

Postane etrafında yıkılmış fabrika binalarından çıkarılan hala kullanılabilir 2. el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alan yerler arasındayız. Tamamlanmış projelerde alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası 2.el portatif, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Bununla birlikte işi bırakmak zorunda kalmış şirketlerden satın almış olduğumuz

Postane Mahallesi Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Üst tarafta fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Tuzla Postane mahallesi kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken dükkanların yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkım sırasında istenen tedbir önlemleri Yıkımda yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurdayı satın alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp