Ahmetli Mahallesi Hurdacı Firma

Şile Ahmetli mahallesinde hurdacı firmasıyız. İstanbul Anadolu yakası Şile genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Ahmetli mahallesindeki her konuma geliriz Güncel İstanbul Şile Ahmetli hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapıyoruz.

Ahmetli mahallesi hurdacı firmalar içerisinde en iyi işletmesiyiz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki firmamız beğeninizi toplamaya devam ediyor. Halk Metal adıyla İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyoruz. Şile Ahmetli mahallesi hurdacı firması olarak Ahmetli mahallesi caddelerinde hurdacılık yapmaktayız.

Her nevi hurda alıyoruz. Ahmetli mahallesinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları alımında peşin ödemeler yapmaktayız Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Ahmetli mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşya alıyoruz Aslında İstanbul Şile firmasıyız. Ancak Şile Ahmetli mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Şile Ahmetli Mahallesi Hurdacısı

Ahmetli genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda plastikleri eriterek sizlerin geleceğini korumaktayız. Ahmetli hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişe etmeyin. Ahmetli merkezinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Ahmetli mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alan firmalar arasında en güncel hurda fiyatını veriyoruz. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan mahallesi Ahmetli gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Ahmetli için değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. İstanbul Şile hurdacısı olarak Anadolu yakasının tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her tür krom hurdası satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz.

Türkiye’de 1 sene içinde yüz bin ton hastane atığı, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton evsel atık ortaya çıkıyor. Çöpe giden atık malzemenin %12’sini cam hurdası, %4 civarını maden hurdaları, %43’ünü kağıt türevleri, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası oluşturuyor. Ne yazık ki, bu değerli malzemelerin 4/5 dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Bu malzemeler ülkemize zararı 1.55 milyar ₺ tutmaktadır. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek amacıyla emek veriyoruz.

Ahmetli Hurdacı Telefonu

İstanbul Şile Ahmetli Mh hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alıyor. Bu neden ile hurda malzeme satmak sebebi ile iş yerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. İstanbul Şile Ahmetli hurdacı telefon numarası sitemizin altında hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir.

Ahmetli Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklayınız. Hatırlatmak isteriz her nevi demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Ahmetli mahalle genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Anlık demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımımızı okumak öğrenmenizi sağlayabilir.

Ahmetli ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Buradaki İstanbul Şile Ahmetli demir hurda ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz.

Ahmetli Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renktedir. İstanbul Hurda kurşun alan yerler bölümünü incelemek iyi gelir.. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerdendir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare kurşun hurda
, Cami kurşun hurdası satmak amacı ile yetkili personelimizi rayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Ahmetli kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Bu sayfadaki İstanbul Şile Ahmetli kurşun hurdası fiyat listesini saat başı yollamaktayız.

Ahmetli Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Ahmetli hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı bronz hurda araiş alımında liderlik etmektedir. Daha geniş bilgi edinmek amacıyla hurda pirinç sarı alan yerler yazıyı okuyun. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir.

Haliyle Ahmetli sarı hurdası alım hizmeti veriyoruz. Ahmetli hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Ahmetli genelinde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur.

Ahmetli Sac Hurdası Alım Satımı

Hali hazırda sıfır üründen farksız 2.el trapez sac bulunuyor. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Ahmetli çevresinin her yerinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Ahmetli Hurda Alan Hurdacı Firma

Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, demir, çinko hurda, alüminyum, bakır, kablo ve sarı alımı yaparken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Ahmetli hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Ahmetli Mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların kıymetini düşürüyor. Hurda kurşun almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler içindeyiz. Ahmetli mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Halk Metal her tür hurda kurşun alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı ilke edindik.

Ahmetli Mahallesinde Bakır Hurda Alan Firma

Bu sayfadaki Ahmetli yanık bakır hurdası kilo fiyatı günceldir. İstanbul Şile Ahmetli bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Ahmetli genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Ahmetli mahallesinde bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır hurdası alan Ahmetli hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Şile Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alım satımı yapılır.

Ahmetli Krom Hurdası Alanlar

304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alımı sayfamızı okuyunuz. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alanlar bölümümüze kesinlikle bir göz atın. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Ahmetli Mahallesinde Kablo Hurdası Alanlar

Adresten tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için önem arzeder. İstanbul Şile Ahmetli hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı için adresinize geliyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ahmetli hurdacı arayanlar için buradayız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki İstanbul Şile Ahmetli elektrik kablosu ton fiyatlarını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar bize ulaşın. İstanbul Şile Ahmetli mahallesinin tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz. Müşterilerde sıklıkla ticareti yapılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Ahmetli Mahallesi hurdacı firma olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. İlaveten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılıyor.

Daha kesin bilgi almak için sitemizdeki kablo alan hurdacılar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Bunun yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz.

Ahmetli Mahallesi Çinko Hurda Alımı

Ahmetli mahallesinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alanlar bağlantısına tıklayınız. Sitemizdeki İstanbul Anadolu Yakası Şile Ahmetli Mahallesinde nikel hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda çinko ton fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için telefon numaramıza iletişim kurabilirsiniz.

Ahmetli Mahallesinde Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Sizlerin yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Ahmetli mahallesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. . Firmamıza verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel alımı yapan firmayız. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Şile Ahmetli Mahallesi alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Güvenilir bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek yapmaktayız. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için aramanızı beklemekteyiz.

Ahmetli Akü Hurda Alımı

Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suları sebebi ile hurdacılar için değerlidir. Zamanla şarj olmaz aküye hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alanlar makalemize bir göz gezdirmeniz iyi olur. Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Hurda akü fiyatları makalesine bakmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile şirketimiz vb. kendi içinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan tesisler arasındadır.

Ahmetli Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Ahmetli hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazı dönemlerde Ahmetli yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Ama hurda araç vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları
, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz.

Ahmetli Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik amorf sert bir malzemedir. Şile Ahmetli mahallesinde hurda cam alan yerler içerisinde yer almaktayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf soda şişesi, sökülmüş oto camları çeşitlerinde cam hurdaları çok fazla satılıp alınıyor.

Ahmetli Hurda Fiyatları

Tekrar söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasadan daha fazla fiyatlar tavsiye ediyoruz. Ahmetli Mahallesi hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı hurda piyasasında çabucak güncellenmektedir. En güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir.

Ahmetli Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay değildir. Profesyonel şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir çok sayıda fabrika yıkım ihalesi yerine getirdik.

Fabrika sökerken sökülecek fabrika binasının incelikle incelenmesi gerekir. Bu sebeple Şile fabrika söküm işleri gerçekleştiren firmalar içinde lider bir yerdeyiz. Ahmetli Mahallesi fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz.

Ahmetli Mahallesinde Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında elimizden geldiğince özenli hareket edilmelidir. Nikel hurdaları zehirlidir. İstanbul Şile Ahmetli genelinde %99 şablon nikel hurdalar ile %95 şablo nikel hurdası, nikel turbo hurda, anot nikel alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Ahmetli hurda nikel alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Ahmetli Hurdacı Firma

Geçen senelerin bahşettiği deneyim süreci ile sektörün teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Ahmetli hurdacı olan şirketimizle zamana takılmadan hurda malzeme ticareti yaparız. 2016’dan bugüne geri dönüşümde hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

Ahmetli İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan ardiye binalarından temin edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalmış nalburlardan edindiğimiz

Ahmetli Plastik Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. En iyi fiyata hurda pet şişe, naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Ahmetli bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Ahmetli plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Ahmetli hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Ahmetli hurda plastik fiyat listesini her gün gönderiyoruz

Ahmetli Hurda Raf Alanlar

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen pastanelerden elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, reyonlar, hurda demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf satıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Bu sayfadaki Ahmetli çıkma raf ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz gönderilmektedir. Raf hurdası alan hurdacı gönderimize kesinlikle bir göz atın. Hurda raf Ahmetli satın almak amacıyla sayfadaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Ahmetli Hurda Kağıt Alanlar

derinden çok kilo fiyatları ile kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz. Ahmetli karton hurda aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki İstanbul Şile Ahmetli hurda kağıt, karton ton fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz İstanbul Şile Ahmetli kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgede hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize çok daha fazla kazanma olanağı veriyoruz.

Ahmetli Mahallesinde 2.El Eşya

Az ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek biçimdeki mobilyalarınızı kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alımı yapanlar başlıklı içeriği ziyaret ediniz İyi durumda 2. El buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev aletleri, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonumuzuarayabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Şile Ahmetli çevresinde çok az kullanıldığı halinden belli olan, 2.el oturma grubu satın alabilirsiniz. Temiz patron koltuğu, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece mevcuttur.

Ahmetli Mahallesi Klima Hurda Alım Satımı

Ahmetli mahallesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Klima hurdası Ahmetli çevresinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozuk kombi hurdası alanlar içindeyiz.

Ahmetli Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Şile Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen yerlere nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre ortaya çıkacak molozların taşınma işleri güvenli bir biçimde yapılır.

En Yakın Ahmetli Hurdacı Numarası

Ahmetli mahallesi en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda eşya alım satımında yerinize deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Halk Metal olarak Ahmetli etrafında hurda malzeme alırız. Ahmetli hurdacıları arasında firmamızla kapınızdan her türde hurda eşya alım satımına devam ediyoruz. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yerler Ahmetli bölgesinde servisler ediyoruz.

Ahmetli Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bina yıkımında önem verilen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Şile Ahmetli mahallesi kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış evlerin yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. her türlü hurdaları almaktayız. Yukarıdaki fabrika yıkım işinde olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Ahmetli Mahallesi Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmasıyız. Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Ahmetli Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restoran tipi 4 gözlü ocak, aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, krom davlumbaz, krom dinlendirici vb lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak aletlerini görmek amacı ile sizleri depomuzu ziyarete davet ediyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilir. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolaplar alıp satmaktayız. Sanayi tipi mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Ahmetli Mahallesinde Kumaş Alımı

Parti malı pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için telefon numaramızı hemen arayınız. Parti malı parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, kumaş topu, poplin kumaş, spot kumaş alımı yapıyoruz. Ahmetli mahallesinde hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır. Sayfamızdaki İstanbul Şile Ahmetli hurda kumaş fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Şile Ahmetli kiloayla tartarak hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. İstanbul Şile AhmetliMahallesi çevresinde hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında yerinize araç göndermekteyiz.

Ahmetli Hurdacı Sitesi

Daha çok yaşanılır bir İstanbul Şile Ahmetli yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Ahmetli hurdacılar sitesi 8. blokta bulunan hurda alım iş yerimiz aracığıyla hurda eşya ticareti yapmaya başladık. Sadece bu malzemelerinizin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.

0 (532) 682 7866 WhatsApp