Tuzla Hurdacı

Tuzla İstasyon Mahallesi Hurdacı

Tuzla İstasyon mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları arasındayız. Şu anda Tuzla firmasıyız. Ancak İstasyon mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Tuzla İstasyon hurdacı firması olarak İstasyon mahallesinin etrafında hurda eşya alım hizmetleri vermekteyiz. Anadolu yakası Tuzla İstasyon mahallesi çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla ekip göndermekteyiz Tuzla İstasyon mahallesi hurdacı işletmeleri içinde öncü konumdayız. İstasyon mahallesinde hurdacısı olarak hurda malzeme alıyoruz İstanbul İstasyon mahallesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda eşyalar değerinde Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Anadolu Tuzla mahallesinde hurda malzeme alıyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık İstanbul Tuzla İstasyon hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Halk Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklifler veriyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

İstasyon Hurdacı Firmalar

İstasyon bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz. İstasyon hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Tuzla İstasyon bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstasyon mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alan firmalar içindeyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi İstasyon öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Tuzla İstasyon mahallesinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Tuzla hurdacı firması olarak Anadolu yakası mahallelerinde her tür hurda çeşidi alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizde! Sizde her türlü hurda kablo satışı için şirketimizi çaldırabilirsiniz.

Türkiye’de senede 100.000 ton tıbbi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton evsel atık atılmaktadır. Çöpe giden atık malzemenin yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde on ikisini cam türevleri, %4’ünü hurda madenler gibi malzemelerden oluşuyor. Ne yazık ki, bu değerli malzemelerin %75’i dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1 milyar beş yüz altmış milyon Türk Lirası tutmaktadır. Firmamız gibi hurdacılar ülkemizin zararına giden bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak için çalışıyoruz.

İstasyon Hurdacı Telefonu

İstasyon yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. İstasyon mahallesi hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

İstasyon Kablo Hurdası Alımı

İstasyon hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki İstasyon hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor.

Kablo hurdaları içerdiği bakır sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem taşır. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Kullanılış biçimlerine göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Bloğumuzda bir kaç gün önce paylaşılmış hurda kablo alan yerler içeriği inceleyebilirsiniz.

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ek olarak tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında değerinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki İstasyon fare yemez kablo ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız.

Piyasada hızlıca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi arayın. İstasyon mahallesi mahallesinde hurda kablo alan firmayız. İstanbul Tuzla İstasyon hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alıyoruz.

İstasyon Hurda Krom Alımı

Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Tuzla Krom hurda alan yerler linkine tıklayınız. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları makalemizi okumak iyi gelecektir.

İstasyon Mahallesinde Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerden biridir. İstanbul Tuzla, İstasyon hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki İstasyon hurda Cami kurşunu ton fiyatları güncelliğini koruyor. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan yerler bölümümüze göz bakınırsanız iyi olur.. Cami çatı söküm kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu alırız.

İstasyon Mahallesinde Çinko Hurdası Alım Satımı

İstasyon yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar makalemizi okumak iyi gelir. Sayfamızdaki İstasyon çinko levha kilo fiyatı güncellendi. Çinko hurda alan hurdacı firma hurda çinko konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

İstasyon Mahallesinde Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda denmektedir. İstasyon hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapıyor. Sarı hurda alanlar başlığıyla paylaşılmış konuyu okuyun.

İstasyon mahallesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri para eden hurdalar içinde sayılabilir. Halk Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımı yapıyor.

Bu sebep ile İstasyon sarı hurdası alanlar içindeyiz. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda diye hurda türü yoktur. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

İstasyon Sac Hurda Alım Satımı

Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. İstanbul Anadolu İstasyon Tuzla mahallesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek sebebiyle. Sac hurda alıyoruz. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac vardır.

İstasyon Hurda Demir Alan Yerler

İstasyon ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. İstasyon şehrinin tümünde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemize göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan madenler içindedir. Sitemizdeki İstasyon toplama demir hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi istemek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her türde demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alıyoruz.

İstasyon Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı ticaret yaparak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı kurşun hurdası, ekstra demir, hurda çinko, alüminyum, bakır hurda, kablo hurda ve sarı alımında fiyat listesi uygulamaktayız. İstasyon hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. İstasyon kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin değeri düşüyor. Hurda raf alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Tuzla İstasyon geri dönüşüm firması Halk Metal her tür hurda demir alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

İstasyon Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacı

İstasyon içinde hurda bakır alıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. İstasyon bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Tuzla Bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi var. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Sitemizdeki İstasyon soyma bakır hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Tuzla İstasyon bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan İstasyon hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

İstasyon Mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

Tuzla Alüminyum alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metne göz gezdirebilirsiniz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Bize verdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Tuzla İstasyon alüminyum hurda alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Hurda satanların sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz. İstasyon mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı sizin yanınızda yapmaktayız. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alıyoruz.

İstasyon Mahallesi Fabrika Bozumu

İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan taşınmazın etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin hazırlanması gerekiyor. Profesyonel bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri onlarca fabrika bozum ihaleleri aldık. İstasyon Mahallesi fabrika söküm işi yapıyoruz.

Bu sayede fabrika yıkımı gerçekleştiren firmalar arasında başarılı olduk. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

İstasyon Kırık Cam Hurda Alanlar

Günümüzde şeffaf cam şişe, çıkma araba camları biçimlerinde cam hurdası çok miktarda yeniden işleniyor. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi suları koruyan organik olmayan sert maddedir. Tuzla İstasyon çevresinde hurda cam alan yerler içerisinde bulunmaktayız.

İstasyon Kağıt Hurda Alım Satımı

Bölgede kitap, defter, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet ile sizlere daha çok kazanma şansı veriyoruz. İstasyon hurda kağıt aldığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla İstasyon mahallesinde karton hurdası fiyat listesi güncellendi

İstasyon kağıt hurda alan yerler arasındaki Halk Metal ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda fiyatı öğrenebilirsiniz. Yüksek kağıt fiyatıyla bristol kağıt hurdası, karton bardak, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alımı yaparız.

En Yakın İstasyon Mahallesinde Hurdacı

Halk Metal olarak İstasyon genelinde hurda malzeme alıyoruz. En yakın İstasyon hurdacı firma olarak her çeşit hurda malzeme alıp satarken adresinize geliyoruz. İstasyon hurdacı sitesi olan firmamızla yerinizden her çeşit hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı İstasyon bölgesinde hizmetler vermekten onur duyuyoruz.

İstasyon Hurda Araç Alan Yerler

İstasyon hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde İstasyon yakınlarında araba hurdası alım hizmeti veriyoruz. Lakin hurda araba trafikten düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen çeki demiri hurdası patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli hurda otomobil, hurda motor alıyoruz.

İstasyon İkinci El Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi yeniden farkı olmayan ikinci el jeneratör alınır, satılır. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız.

İstasyon Mahallesi Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerir. Dolayısı ile hurda nikel alınıp, satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde %95 – %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurdası alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. İstanbul Tuzla ve İstasyon mahallesi nikel hurdası alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren İstasyon Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan yedi yılından bu zamana hurdacılıkla hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 İstasyon mahallesi hurdacı olarak günün her saatinde geri dönüşümde çalışmaktayız. Sizlerin verdiği tecrübeler ile sektörün teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz.

İstasyon Mahallesinde Hurda Klima Alım Satımı

İstasyon çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda klima İstasyon bölgesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer alıyor. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

İstasyon Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınma işleri titizlikle yapılır. İstasyon hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Tuzla Belediyesi tarafından planlanan moloz dökme alanlarına nakledilir.

İstasyon Hurdacılar Sitesi

İstasyon mahallesinde yaşayanlara yaşanabilir bir şehir yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bu cins malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. İstasyon hurdacılar sitesi yedinci blok içerisinde bulunan dükkânımız vasıtası ile geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

İstasyon Akü Hurdası Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu bulunuyor. Uzun zaman sonra şarj olmaz akülere hurda akü denir. Akü hurdası alan yerler bölümüne bir bakınmak istersiniz. Atıl aküler içinde bulunan kurşun içeren suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Hurda akü alımı bölümümüzü okursanız iyi bir şey yaparsınız. Dolayısıyla depomuz vb. fabrika içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor.

İstasyon Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

En iyi fiyatla hurda kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstasyon hurda plastik alımı yapanlar içerisinde bulunan hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Tuzla İstasyon hurda plastik kg fiyatı güncelliğini koruyor İstanbul il İstasyon bölgesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz.

Güncel İstasyon Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alımında piyasasından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. İstasyon hurdacı firmalar arasında hurda alırken uygulanılan ton fiyatı İstasyon hurdacılar sitesinde günlük değişmektedir. Kesin ton fiyatlarına ulaşmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

İstasyon Mahallesinde İkinci El Hurda Raf

Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda alan yerler bölümümüzü okumalısınız. Sitemizdeki İstasyon raf hurdası fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurdası fiyatları gönderisini incelemelisiniz. İstasyon 2. el hurda raf satışı yapmak için dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden kasaplardan elde ettiğimiz hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz.

İstasyon Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan fabrika binalarından çıkarılan yeni gibi 2.el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalmış esnaflardan aldığımız

İstasyon Hurda Kumaş Alan En Yakın Hurdacılar

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. İstanbul Tuzla İstasyon çevresinin tümünde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımlarında çağırdığınız konuma geliyoruz. Defolu parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaş, poplin kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz.

Yüksek tonajlı ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı satmak için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. İstasyon kilosuyla hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Bu sayfadaki İstasyon hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

İstasyon Mahallesinde Kullanılmış Cafe Aletleri Alanlar

Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak, paslanmaz krom salata dolapları, dilendirici küveti, evye, paslanmaz krom davlumbaz, lokanta tipi aspiratör ve benzeri kafe restaurant tipi mutfak aletlerini yakından incelemek amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el endüstriyel tip cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri almaktayız. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alım satımı yapıyoruz.

İstasyon 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanılmış çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu alımı amacı ile ücreti yüksek fiyattan ödemekteyiz. Ekonomik fiyatlara sıfır, 2.el kanepe satabilirsiniz. Her çeşit 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları sormak nedeni ile firmamızıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılan 2el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi kapınıza gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar konulu gönderiye göz atınız

İstasyon Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi her cins hurdaları almaktayız. Tuzla İstasyon kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken evlerin yenilenerek inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen tüm tedbirler

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp