Tuzla Hurdacı

Tuzla Orta Mahalle Hurdacı

İstanbul Tuzla merkezde Orta mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Tuzla Orta mahallesinin çevresinde ikinci el ev eşyaları ve hurda alım satımı için peşin ödemeler yapıyoruz Tuzla etrafında yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle ekiplerimizi göndermekteyiz

Tuzla Orta mahallesi hurdacı firmalar içerisindeyiz. Günlük Tuzla Orta hurda fiyatlandırmayla hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacıları arasındaki firmamız Halk Metal avantajlı devam ediyor. Halk Metal firmamız ile İstanbul Tuzla Orta mahallesinin her caddesinde hizmet veriyoruz.

Tuzla Orta mahallesi hurdacı firmaları içinde öncü konumdayız. Her türlü hurda alıyoruz. Orta hurdacısı olarak her çeşit hurda malzemenizi almaktayız Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hali hazırda Tuzla firmaları içindeyiz. Fakat Orta mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Orta Hurdacı Firmalar

Orta hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Tuzla Orta çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her nevi hurda çinko satışı yapmak sebebi ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. İstanbul merkezinin eşsiz mahallesi Orta 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Sırf Orta bölgesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Tuzla hurdacı olarak Anadolu yakasının tamamında hurda alım satımı yapıyoruz. Tuzla mahallesinde ve Orta mahallesinde hurda alanlar içindeyiz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizdedir! Orta genelinde hizmet yürütüyoruz. Atık metalleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğini korumaktayız.

Türkiye’de 1 yılda 100 bin ton tıbbi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton evsel atık çöplere gitmektedir. Çöpe giden atık malzemelerin yüzde dört kadarını metal hurdalar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, %12’sini camlar, yüzde kırk üçünü kağıtlar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu malzemelerin dörtte beşi dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Boşa giden atıklar bir yılda ülkemizi 1.55 milyar Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

Orta Hurdacı Numarası

Orta hurdacı telefonu sitemizin altında hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. İstanbul Tuzla Orta yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satmak amacıyla numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Orta Hurda Kablo Alanlar

Hurda kablo içerisindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Fakat tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz. Orta mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız.

İstanbul Hurda kablo alanlar hakkında yazılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Orta hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satanlar şimdi bizi arayabilir. Kapıdan antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz. İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Orta fare yemez kablo fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Orta mahallesi hurdacısı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz.

Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Orta Mahallesi hurdacı firmayız. . Müşterilerde bolca toplanlanan %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan yüksek teklifler veriyoruz. Bunlardan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır.

Orta Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alım satımı gönderimize bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Tuzla Krom hurdası alımı paylaşımını okursanız güzel bir şey yapacaksınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Orta Kurşun Hurda Alımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kurşunu satışı yapmak amacı ile sitemizdeki telefon numarasını tuşlayarak irtibat kurabilirsiniz. Dünyada cevher şeklinde bulunan metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. İstanbul Anadolu yakası Tuzla Orta hurda kurşun alımıyla uğraştığımız yerler içindedir. Bu sitede yer alan İstanbul Tuzla Orta kurşun hurda kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Orta Çinko Hurda Alanlar

Buradaki Orta çinko levha fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası alan hurdacılar yazısını ziyaret etmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satışı yapmak için arayın. Orta mahallesi etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko alan yerler gönderisine kesinlikle bir göz atın.

Orta Sarı Pirinç Hurda Alımı

İstanbul Tuzla Orta mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Daha doğru sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı metni ziyaret edin. Ek olarak sarı hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri kıymetlidir. Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretinde öncüdür. Aslında hurda sarı adıyla bir hurda bulunmamaktadır.

Orta mahallesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bu yüzden Orta sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Orta Mahallesi Sac Hurdası Alımı

Müştemilat tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası vardır. Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. İstanbul Anadolu Orta Tuzla ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı talep etmek nedeni ile.

Orta Demir Hurda Alan Hurdacılar

Bildiğiniz gibi her nevi demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz. Firmamız Orta genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Orta mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz.

Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı istemek sebebiyle Orta hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamıza göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Demir hurdası, yeryüzünde en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Orta demir fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz.

Orta Hurda Alan Firma

Orta adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebep ile hurda malzemenin piyasa değeri düşebilir. Yüksek tonajlı sarı, ve çinko, kurşun, hurda bakır, kablo, alüminyum,inşaat demiri alırken İstanbul Tuzla Orta hurdacısından daha yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Orta hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda bakır almak amacıyla adresinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Orta mahallesi hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit hurda alımı yapıyor.

Orta Mahallesinde Hurda Bakır Alan Firma

Tuzla Hurda bakır alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Buradaki İstanbul Tuzla Orta yanık bakır hurdası ton fiyatını dileyenlere her gün ulaştırılmaktadır. İstanbul Tuzla Orta bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Orta Mahallesi hurdacı iş yerimizi acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Orta bölgesinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır bobin, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar alan firmayız. Orta mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın.

Orta Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Orta mahallesinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımı için tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası almak için aramanızı diliyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. İstanbul Alüminyum alan hurdacılar başlıklı içeriği okuyabilirsiniz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Tuzla Orta Mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Bununla birlikte alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla durmadan kurumsallaşıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyoruz.

Orta Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İstanbul Tuzla Orta fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalelerini tamamladık. Güvenilir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde lider konumdayız. İnsanların bahsettiği gibi kolay bir iş değildir. Evvela sökülecek tesisin detaylı bir biçimde incelenerek uygun aletlerin ayarlanması uygundur.

Orta Mahallesi Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Cam tam veya yarısaydam genellikle sert bir yapıda olan su muhafaza eden organik olmayan katı malzemelerdir. Günümüzde renkli oto camları, cam şişe cinslerde cam hurdalar bulunabilmekte. Tuzla Orta etrafında hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

Orta Kağıt Hurda Alımı

İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız ekstra özenle satıcıya daha fazla kazanma avantajı takdim ediyoruz. Orta kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz ile çalışarak toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

Avantajlı fiyata kuşe kağıt hurda, hurda peçete, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alım satımı yapıyoruz. Karton, kağıt hurdası almaktayız. Buradaki İstanbul Tuzla Orta Mahallesi hurda kağıt ve karton fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı yolluyoruz

En Yakın Orta Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Orta hurdacı firması servisiyle hurda metal alıp satarken adresinize geliyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Orta etrafında hurda malzeme alırız. Bu şekilde size en yakın hurdacı firma Orta genelinde servis veriyoruz. Orta hurdacı firması firmamızla yerinizden hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Orta Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Orta hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Orta yakınlarında hurda araç alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, çekme belgeli araç hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Orta 2.el jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Jeneratör hurdası alan Orta hurdacıyız alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz.

Orta Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir. İstanbul Tuzla Orta nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %99 nikel şablon , %95 şablon nikel hurdalar alım satımında en doğru fiyatları veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alım satımında elimizden geldiğince dikkat ile çalışılmalıdır.

7/24 Hurda Alan Orta Hurdacı Firma

Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı kurumsallaşmalarla sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Orta mahallesinde hurdacı olarak cumartesi pazar bile geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz. 2016’dan beri hurdacılıkla hizmet etmeye devam ediyoruz.

Orta Mahallesinde Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Orta etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Orta bölgesinde çok alınan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan yerler arasındayız.

Orta Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Tuzla Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce belirlenen alanlara dökülür. Yıkımdan sonra sözleşmemize bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Orta hurdacı Halk Metal tarafından alınacak tüm hurda eşyanın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılır.

Orta Mahallesi Hurdacı Sitesi

Orta hurdacılar sitesi 3. bloktaki iş yerimiz yardımıyla hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Sadece bu hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Daha güzel bir şehir oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

Orta Hurda Akü Alanlar

Arabalarda enerji kaynağı bulunur. Biraz müddet sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denilmektedir. Tuzla Hurda akü alanlar gönderimize bir göz atın. Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan enerji deposudur. Akü hurdası fiyatı gönderimize göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Bu yüzden firmamız gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapıyor. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından değerlidir.

Orta Plastik Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul ile Orta bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Orta plastik hurdası alan yerler içinden öne geçmeyi başaran Orta hurdacısıyız. Buradaki Orta naylon hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Anlık Güncel Orta Hurda Fiyatları

Anlık çinko hurdası fiyatları konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz En güncel fiyatlara ulaşmak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken oldukça daha fazla fiyatla hurda alımı uyguluyoruz. Orta hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan kilo fiyatı hızlıca güncellenmektedir.

Orta 2.el Hurda Raf

Özellikle yenilen depolardan temin ettiğimiz çelik raflar, market rafı hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurdası fiyatları makalesini gezmek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Buradaki Orta ikinci el raf ton fiyatı güncellendi. Raf hurda alan yerler paylaşımımızı incelemelisiniz. Orta raf hurdası satışı yapmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Orta Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca kapanan satıcılardan satın aldığımız Yıkılmış lokanta binalarından ayırılan hala kullanılabilir 2.el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, harç karıştırma mikseri, alçı sıva mikseri 2.el portatif, ikinci el plywood alıyoruz.

Orta Mahallesinde Kumaş Hurdası Alımı

Tonajlı hurda nevresimlik kumaş, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alımında nakit parayla ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş alım satımı yapılır. Parti malı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satmak amacı ile firmamızı hemen aramalısınız. İstanbul Tuzla OrtaMahallesi çevresinin her tarafında viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alımları için adresinize geliriz. Orta kilo ile tartıp kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Bu sayfadaki İstanbul Tuzla Orta mahallesinde kumaş hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz.

Orta İkinci El Cafe Ekipmanı Alımı

Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom evye, küvet, yemek dilendiricileri ve benzeri cafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmek amacıyla sizleri depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2. El restoran ekipmanları almaktayız. Kısa süreliğine kullanılmış olan mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolap, bulaşık makinaları, buz makineleri alıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Orta Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Temiz kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı bildirdiğiniz konuma gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için bulaşık makinesi hurdası alımı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz 2.el etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, çalışma masası satacaklara yüksek fiyattan ücretler yapıyoruz. Orta bölgesinde çok az kullanıldığı halinden belli olan ve 2. el koltuk satın alabilirsiniz.

Orta Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek binaların tekrar imar edilmesi sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda eşyayı almaktayız. Bina yıkımında belirtilen iş güvenliği önlemleri Üstte ifade ettiğimiz fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp