Avrupa Yakası HurdacıEsenyurt Hurdacı

YEŞİLKENT HURDACI

Esenyurt Yeşilkent hurdacı firması mı arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası’nın her yerinde adresten hurda alımı yapıyoruz. Buraya en yakın hurdacılar arasında yer almaktayız. Halk Metal geri dönüşüm sektörünün lider şirketi olarak kaliteli hizmeti adresinize getirmektedir.

İstanbul hurdacı firması olan firmamız Halk Metal hizmetinizdedir. Şu anda İstanbul Esenyurt firmasıyız. Elbette ki Yeşilkent mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt içesi genelinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa Esenyurt mahallesinde hurda çeşitleri alıyoruz.

Çok miktarda hurda eşya alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Yeşilkent mahallesinde hurda eşyalar ve 2.el eşyalar alımı için peşin ödeme yapmaktayız.

Yeşilkent Hurdacıları

Esenyurt hurdacı firması olarak Avrupa yakası bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Sizde her türlü atık hurdası satışı yapmak amacıyla numaralarımızı aramalısınız. Yeşilkent mahallelerinde hurda alım hizmetleri sürdürüyoruz. Atıkları eriterek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz. Yeşilkent hurdacı firma telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. Yeşilkent merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan mahallesi Yeşilkent öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Yeşilkent için değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Esenyurt mahallesinin her sokağında ve Yeşilkent mahallesi çevresinde hurda ve 2.el elektronik eşya alan yerler içerisindeyiz.

Yurdumuzda bir yılda yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 26 milyon ton evsel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan atıkların yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde onikisini cam hurdaları, %4’ünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü kartonlar gibi hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların yüzde seksen ikisi çöpe gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1.6 milyar ₺’dir. Hurdacı firmalar boşa giden bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Yeşilkent Hurdacı Telefonu

İstanbul Esenyurt Yeşilkent Mahallesi hurda malzeme alımı her tür hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Boşa zaman harcamadan arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz. Bu neden ile hurda satışı yapmak üzere hizmet numaramızı aramanız gereklidir. İstanbul Esenyurt Yeşilkent hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Yeşilkent Hurda Demir Alımı

Yeşilkent bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Demir, dünyada en fazla kullanılan madenler arasında bulunmaktadır. Buradaki Yeşilkent ekstra demir hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Esenyurt Demir hurda fiyatları paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız.

Bildiğiniz üzere her nevi demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alımı yapılır. Yeşilkent etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası kilo fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı yazısını gezmek iyi gelir.

Yeşilkent Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Aslını söylemek gerekir ise sarı hurdası diye hurda cinsi yoktur. Halk Metal bu hurdaların yanında hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Yeşilkent’teki işletmemiz her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda deniliyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda türleri vardır. Satıcılarda sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli metni okuyun.

Haliyle Yeşilkent hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Yeşilkent mahallenin tümünde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Yeşilkent Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşun hurda
, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz. Yeşilkent kurşun hurda aldığımız mahallelerden biridir. Bu sayfadaki Yeşilkent kurşun hurdası kg fiyatını dileyenlere her gün yollanmaktadır. Kurşun hala kullanılan eski madenlerden biridir. Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle öne çıkar.

Yeşilkent Sac Hurda Alımı

Yeşilkent etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alıyoruz. Şu anda sıfırdan farksız 2. el trapez sac hurdası var.

Yeşilkent Krom Hurda Alan Hurdacı

Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Esenyurt Krom hurdası alanlar linkine tıklayın. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler paylaşımını incelerseniz mükemmel olur.

Yeşilkent Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Yeşilkent hurda çinko levha kilo fiyatını isteyenlere günlük ulaştırılmaktadır. Hurda çinko alanlar gönderisini gezmek konusunda bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz. Yeşilkent çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar paylaşımını incelerseniz mükemmel olur.

Yeşilkent Alüminyum Hurdası Alımı

Yerinden alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Esenyurt Yeşilkent alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde durmadan tecrübe elde ediyoruz.

Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar konuyu inceleyebilirsiniz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda satışı yapmak amacıyla arayın. Yeşilkent mahallesinin tümünde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı için tartımları profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız.

Yeşilkent Hurda Alanlar

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedef edindik. Yeşilkent adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı hemen satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin kıymetini düşürüyor.

Hurda kablo almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurdası, hurda bakır, kablo hurda, alüminyum,hurda demir ve sarı alımı yaparken yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Yeşilkent hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. İstanbul Esenyurt Yeşilkent mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Halk Metal her nevi ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor.

Yeşilkent Hurda Kablo Alımı

Müşterilerde sıklıkla ele geçen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken ederinden fazla fiyatlar veriyoruz. Kullanılış yerlerine göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Her yerden hurda tek damar kablosu, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Bundan başka fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. İçindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Yeşilkent kablo fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

İstanbul Esenyurt Yeşilkent’te her nevi antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu ticareti yapıyoruz. İstanbul Esenyurt Yeşilkent hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alımında öncüyüz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan hurdacı firmayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alanlar yazıya bir göz atın. Hurda kablolar içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder.

Yeşilkent mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar içinde en iyi fiyatları biz veriyoruz. Ayrıca tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen arayın. Çünkü Halk Metal adıyla yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz.

Yeşilkent Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır alan Yeşilkent hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Yeşilkent içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda bakır alan yerler alanında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yeşilkent hurda bakır fiyatları için bizi arayınız. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

Kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Yeşilkent bakır kilo fiyatını abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. İstanbul Esenyurt Yeşilkent hurda bakır alan yerler arasındayız.

Yeşilkent Hurdacı Sitesi

Yeşilkent hurdacılar sitesi dördüncü blok içindeki iş yerimizle atık hurda geri dönüşüm işlerine başladık. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Olduğundan iyi bir İstanbul Esenyurt Yeşilkent mahallesi oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sadece bu türdeki hurdalarınızı almıyoruz.

Yeşilkent Mahallesinde Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenilen güvenlik önlemleri Esenyurt Yeşilkent kentsel dönüşüm içinde eskimiş binaların en baştan imar edilmesi amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdanızı almaktayız. Aynı fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Yeşilkent Mahallesinde Cam Hurdası Alım Satımı

Esenyurt Yeşilkent genelinde cam hurdası alanlar arasındayız. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki su koruyan amorf ve organik olmayan katı maddelerin isimdir. Çağımızda renkli cam şişe, otomobil camları türlerde cam hurdalar oldukça fazla alınıyor.

Yeşilkent Hurda Beyaz Eşya

Titiz kullandığınız ikinci el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı adresinizden almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi alımı yapan firma başlıklı paylaşımımızı okuyabilirsiniz Uygun fiyatlara yeni, 2.el kanepeler satabilirsiniz.

Sahibinden patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası alıp satıyoruz. Çok az kullanılan 2. el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle firmamıza ait telefon numaralarını arayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Yeşilkent İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası, alçı karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış market binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Dolayısı ile ne yazık ki iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz

Yeşilkent Mahallesi Hurda Karton Alımı

İlçenin tümünde beyaz kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyetle hurda satıcılarına daha çok kâr elde etme avantajı veriyoruz. Yeşilkent kağıt hurdası alım satımı yaptığımız yerler arasındadır. Buradaki Yeşilkent Mahallesinde hurda karton kağıt fiyat listesini telegram gurubumuza üye olanlara saat başı ulaştırılmaktadır Yüksek fiyata hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Yeşilkent kağıt hurdası alan yerler arasındaki Halk Metal yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satımı yapabilirsiniz.

Yeşilkent Akü Hurda Alımı

Otomotiv sektöründe elektrik kaynağı sıkça kullanılıyor. Hurda akü fiyatı sayfamıza bir göz atın. Bu sebeple iş yerimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Esenyurt Akü hurdası alımı makalemizi muhteşem bir iş yaparsınız. Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir.

En Yakın Yeşilkent Hurdacı Firma

Firmamız ile yerinden hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Yeşilkent çevresinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Yeşilkent mahallesi en yakın hurdacı servisiyle hurda metal alıp satmak amacıyla yerinize gelmekteyiz. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alan yerler Yeşilkent çevresinde servis ediyoruz.

Yeşilkent Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Yeşilkent çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. İkinci el klima Yeşilkent bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Yeşilkent Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Yeşilkent Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen yerlere boşaltılıyor. Fabrika yıkımı sonrasında anlaşmaya göre molozların nakliyesi güvenle yapılmaktadır. Yeşilkent hurdacı tarafından alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Yeşilkent Plastik Hurda Alım Satımı

İstanbul il Yeşilkent mahallesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, hurda abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası alım satımı için dilediğiniz yere geliriz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Yeşilkent plastik hurdası alan firmalar içerisinde bulunan işletmeyiz. Sitemizdeki Yeşilkent hurda plastik fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz

Yeşilkent Mahallesi Hurda Nikel Alan Fabrikalar

İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel alımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası taşınırken elden geldiğince özen ile davranılmalıdır. Nikel hurda zehirlidir. Yeşilkent nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Yeşilkent İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası alımı gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Sayfamızdaki Yeşilkent ikinci el raf fiyat listesi güncelliğini koruyor. Raf hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Yeşilkent alım satımı amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen iş yerleri tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satıyoruz.

Yeşilkent Mahallesi Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. İşe başlamadan önce yıkılacak taşınmazın etraflıca gezilerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. İnsanların dile getirdiği biçimde kolay olmamıştır. Yeşilkent fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Bu sayede İstanbul Esenyurt fabrika yıkımı gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Daha önce bol miktarda fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik.

Yeşilkent Hurda Araç Alan Firmalar

Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Zaman zaman Yeşilkent etrafında hurda otomobil alıyoruz. Ancak hurda araba trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, hasarlı hurda otomobil, motor hurdası alıyoruz.

Yeşilkent Mahallesinde Parça Kumaş Alım Satımı

Kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Defolu hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında peşin parayla ödeme yapıyoruz. Yeşilkent çevresinin her bölgesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, hurda abiyelik alımlarında arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Kiloyla ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt Yeşilkent kumaş hurdası ton fiyatı günceldir. Yeşilkent kilosu ile hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

Yeşilkent’te Kullanılmış Cafe Ekipmanları Alan Hurdacı

Elimizde bulunan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz küvet, dinlendirici, lokanta tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet etmekteyiz.

Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alınır. 2.el tabak ısıtma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Yeşilkent Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her türlü az kullanılmış 2.el jeneratör bulunur.

7/24 Hizmet Veren Hurdacı

Tam tamına iki bin yediden bugüne kadar hurdacılık faaliyetlerinde hizmete devam ediyoruz. 7/24 Yeşilkent hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü işimizin başındayız. Sizlerin kazandırdığı profesyonellik aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Yeşilkent Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz yüksek miktarda hurda alım satımında diğer Yeşilkent hurdacı firmalarından özel fiyatla alımlar yapıyoruz. Doğru hurda fiyat listesine erişmek için iletişime geçebilirsiniz. Yeşilkent’te hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları çabucak güncelleniyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp